Smas high plan yüz ve boyun germe ameliyatı, Dr Serdar Altun

İyi ki paylaşmışsınız çok güzel anlatmış, o yüzden size de biraz daha sabır, harika bir yaz sizi bekliyor
Teşekkürler, bende sizin gibi düşünüyorum. Bu kadar açıkça anlattığı için takdir ettim. Bu ameliyatlar zor ve ağır ameliyatlar, sonrasında psikolojik olarak sağlam kalmak irade istiyor, bende bu yüzden adım adım yazıyorum, kimi gün moralim yüksek oluyor, kimi gün düşüyor sonra buradaki arkadaşlar beni toparlıyor yada böyle bir videoya denk geliyorum, kafam rahatlıyor, hemen paylaşım yapıyorum. Böyle böyle atlatacağız bu dönemleri.
Buradaki arkadaşlar olmasa ben çok zorlanırdım, o kadar ameliyat oldum, psikolojik açıdan beni zorlayan tek ameliyat bu oldu.
İyileşme süreci, cerrahi açıdan yada teknik açıdan sorun yok aslında, hani vücudun başka yeri olsa takılmazsın ama yüz, sürekli görüyorsun dolayısıyla takılıyorsun, belki iyileşme süreci hızlı gidiyor ama ben dakika başı baktığım için zaman bende yavaş akıyor.

22. gün
Bu sabah sağdaki şişlik inmişti biraz daha. Hatta sağ ve sol şişler eşitlenmişti.

Eklentiler

• IMG_20230214_084252~3.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 591
Krizler bende bugün derinplan yüz ve boyun germe için Mehmet gencerle görüştüm.170bin TL gibi bir fiyat verdi üstelik nisana kadar geçerli dedi . Sizce biraz fazla değil mi. Pazartesi Zekeriya beyle randevum var biranonce en doğru doktoru seçmek istiyorum kafam çok karisik

İstanbul'da doktorlar çok pahalı, bence bu fiyat çok

Merhaba,peki bunu meme dikleştirmeden sonra da yaptırabiliyor muyuz?izler icin
O kadar çok iz kalmıyor ki... Zaten 1 sene de tam olarak izler soluyor, sıkıntı yapmayacaksınız memelerin yeni halini görünce, korkmayın, önce yamuk yumuk ve çukurlu, çentikli gelse de 3. Aydan itibaren şekilleniyor

Benim bugün 1. Ayım doldu. 5. Gün duş ve diş fırçalama yapabildim. Bromelain ilk 10 gün kullandım. 4 lt su içtim. Glütensiz beslendim. Ödem besleyen her şeyden kaçındım. Çok hızlı indi

Benim bugün 1. Ayım doldu. 5. Gün duş ve diş fırçalama yapabildim. Bromelain ilk 10 gün kullandım. 4 lt su içtim. Glütensiz beslendim. Ödem besleyen her şeyden kaçındım. Çok hızlı indi
Çok geçmiş olsun, beğenmenize bende sevindim siz kime ameliyat oldunuz, yapılan işlemler neydi

Çok geçmiş olsun, beğenmenize bende sevindim siz kime ameliyat oldunuz, yapılan işlemler neydi
Aslında konu başlığında yazdım, Dr Serdar Altun 'a oldum, orta yüz ve boyun germe, meme büyütme ameliyatı oldum. İlk başlarda yüz şiştiği için çok telaş ettim ama buradaki arkadaşlar ve doktorum beni çok yatıştırdı. Şu anda memnunum, 25 gün falan oldu, asla pişman değilim,bir daha olsa yine yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…