Sizce mümkünmü, Realist yorumlara ihtiyacım var!

Tesekkür ederim tatlım, bende sanırım sok diyetten vazgeçtim zaten, ama en az 7-8 kilo vermeyi planlıyorum. Sporla verecegim icin sıkılasırım diye düşünüyorum.

Canim ben cok diyet yaptim uzman sayilirim bu konuda.. Asla sok diyeti yapma! lahanaymis, isvecmis, sibel can diyetiymis yapma sakin. 1 haftada 2-3 kilo verirsin halsiz bi sekilde dolanirsin ertesi hafta norma bile yesen hemen alirsin hemde fazlasiyla. Sarkmalar catlaklarda cabasi. Senin yerinde olsam inada girmem asla boyle bi konuda. Senin bu kadar kisa bi surede verecegin yag olamaz asla. Ilk baslarda su gider sonra kas gider. Vitamin eksikligin, zayif tirnaklarin, sac dokulmen olur, gozlerinin alti morarir hasta gibi olursun

Yapacagin is gunde 1-2 saat spor yapmak. Ekmekten uzak durmak. Makarna pilav falan az yemek.
Kahvaltin prensesler gibi olsun, ogle yemegin asilzadeler gibi, aksam yemegin ise dilenciler gibi

Cok kilosu olan biri icin ayda 5-8 kilo normal ama sen cok kilolu degilsin. Senin icin ideali maksimum haftada 1 kilo vermektir. Daha fazla verirsen dedigim gibi kas kaybin olur.

Evet spor yapıyorum tatlım Vücudumun sarkmasından korkum yoktu zaten ama yüzde sarkma oluyormus ya onu hesap etmedim tecrübelerin varsa paylaşırsan sevinirim

Insanlar 70-80 kilo veriyor da yuzde sarkma olmuyor, 10 kiloda mi olacak.
Facebookta obezite ve metabolizma cerrahisi grubu var 100 kilo veren insanlar var onlarin bile vucudunda sarkma oluyor ama yuzde cok zor hele de gencse.
Ben de 43 kilo verdim. Her yerim yerli yerinde six packlerim bile var
Insanlar cok seviyor zayiflamaya calisanlari korkutmayi, yok cirkinlesirsin yok sarkarsin olur mu oyle sey. Ifsa olmak olmasa ucunda kendi resmimi eklerdim ama sunlarla idare et

Eklentiler

• FB_IMG_1438886475633.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 75
  • FB_IMG_1438886467890.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 80
  • FB_IMG_1438886464737.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 74
  • FB_IMG_1438886472413.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 84
Ama dedigim gibi mutlaka her besin grubundan belli miktarda yiyebilecegin diyetleri tercih etmelisin. Yeterli protein, lifli sebze ve karbonhidrat mutlaka olmali diyette. Yoksa hem sagligindan olursun hem de diyetin surekliligi olmaz verdigin gibi geri alirsin.
Vaktiyle tatile gidecegim diye isvec diyeti yapip 1 haftada 5 kilo vermisligim ustue 1 haftalik tatilde 8 kilo almisligim var. Ben ettim sen etme en iyisi iyi bir diyetisyenle calismak ya da saglikli ve dengeli diyet listelerini kilavuz almak. Gerisi hikaye.

Tesekkür ederim tatlım benim, evet bicok arkadasta yazmıs buna benzer seyleri, tecrübeli değilim diyet konusunda o Yüzden yorumlarınız cok değerli benim icin. Zaten ben öyle iki hafta boyunca sadece lahana suyu ic, bilmem 1 hafta sadece sunu ye vs bu tarz diyetleri yapamam, midem hassas kaldıramam. Sanırım tek zorlanacağım sey seker olacak, onu bırakırsam belki 10 kilo veririm bu 7-8 haftada, cünkü asırı tüketiyorum malesef

Tatlilardan uzak dur mesela ama yine cayina kahvene seker koy. O bile yeter. En buyuk kalori bombalar arasinda tatlilar, cikolatalar on siralarda. Aslinda kalori saymak en mantiklisi onu yapsan? gunde en az 1200-1500 kcal alsan cok guzel ve saglikli verirsin

Hadi ya sende baya vermişin masallah sana canım yasım 27 öyle kırışıklık veya baska bi cilt problemim yok, sarkarmı sence? Vücudum cok sıkı değil son zamanlarda sporu aksattım ama cildimde sarkma vs yok

Ayy bunlar beni çok gaza getiriyor!! Ben koşu Bandıma gidiyorum kahvaltıda yediğim yarım ekmek tostu eriteyim hiç değilse :S

Haklısın tatlım, bmi ye göre beslenmek Lazım. Benim en büyük sorunum bu işte, abur cubur cikolata tatlı cok tüketiyorum. O an kriz gelirse Kalkıp helva yapıyorum kendime. Böyle tatlı yemeye devam edersen yakında senin helvanı yeriz diyor Abim, Sağolsun cok sever beni

valla ben kılo almaya calısıyorum ama annem bız dogurdugunda resmen 4 kısıyms 55 e dustu sonra kardesımi doğurdugunda da oyle oldu . sade yogurt ,sade kahve,salata,bırde bıskıvı den baska bısey yemıyodu ,her oglen beslenme getırırıdı ,yanımıza koymazdı,araba oldugu halde yürürdü.

Son düzenleme:
bence 60'in altina inme.. vucut tipini bilmiyorum ama boyumuz ayni hemen hemen, 55 fazla zayif mesela benim icin..

Tesekkür ederim tatlım o zaman ben uygun diyet listelerini çıkarıyorum, bakalım artık ne kadar verebilirsem, sağlığımı bozmamaya karar verdim, yemişim iddiasını ( onu bari yeme Bella ya bi dur )

Iyiakşamlar bende 170 boyunda 58 kiloyum doğumdan snra 67 kiloydum çok da fazla durmuyor aslında en ideal 60 iyidir sizin için çok zorlamayın kendinizi kolay gelsin.Bu arada ben akşam 7 den sonra yemeyerek vermişdim :)

bence 60'in altina inme.. vucut tipini bilmiyorum ama boyumuz ayni hemen hemen, 55 fazla zayif mesela benim icin..
Benim icinde Zayıf tatlım, ben en az 57 oldum simdiye kadar. Hatta simdi erkek arkadasım inanmadı 67 olduğuma göstermiyorsun ama fazla yinede diyor. Evet 67 fazlada 50 de cok az, 55 te anlaştık ama o bile az sanki

Iyiakşamlar bende 170 boyunda 58 kiloyum doğumdan snra 67 kiloydum çok da fazla durmuyor aslında en ideal 60 iyidir sizin için çok zorlamayın kendinizi kolay gelsin.Bu arada ben akşam 7 den sonra yemeyerek vermişdim :)
Onu Yaparım tatlım onda sıkıntı yok, 60 ı bi göreyim o zaman, gerisi gelir heralde

Ayy bunlar beni çok gaza getiriyor!! Ben koşu Bandıma gidiyorum kahvaltıda yediğim yarım ekmek tostu eriteyim hiç değilse :S

Durdugun hata, her saat kiymetli, hele de saat 10 dan sonra vucut yag yapmaya meyilliyken bunu tersine dondurmenin tam zamani
Ben buzdolabinin ustune kendi zayif resmimi bir de magnet ayna koymustum, dolaba her el attigimda o farki goruyordum ve yasak bisey yoyeceksem vazgeciyordum
Telefonuma da birsuru boyle once sonra resmi yuklemistim ozllikle dukan gruplarinda yuzlerce kadin var 30-40 kilo vermis. Onlara bakip herkes yaptiysa sen de yaparsin diyordum cikiyordum kosu bandima o yuzden cok ozel bu gruplar ve resimler benim icin.

Sağlığı yerindemi peki anneciğinin tatlım? Yani diyetten dolayı bi sorun oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…