Sizce mümkünmü, Realist yorumlara ihtiyacım var!

Haklısın tatlım, bmi ye göre beslenmek Lazım. Benim en büyük sorunum bu işte, abur cubur cikolata tatlı cok tüketiyorum. O an kriz gelirse Kalkıp helva yapıyorum kendime. Böyle tatlı yemeye devam edersen yakında senin helvanı yeriz diyor Abim, Sağolsun cok sever beni :KK70:
:KK70::KK70: Allah korusun :) Bende cok fazla kiloluyum hamilelikte kilo aldim zaten incecik degildim dahada sistim :) Sonra depresyona girdim evden cikamadim 6 ay falan simdi yavas yavas hayata enerjim var diyebilirim ama kilom cok fazla bende diyetteyim ama su diyet bu diyet degil saglikli beslenme diyorum ben. Mantigima gore hareket ediyorum. Ornek oglen cok mu kacirdim aksam corba salata yetiyor oyle oyle gidiyorlar. insallah bende senin kilolarina ulasabilirim saglikli bi sekilde tabi o zamana kadar dahada zayiflarsin :)

Onu Yaparım tatlım onda sıkıntı yok, 60 ı bi göreyim o zaman, gerisi gelir heralde :KK66:
Gelir merak etme bu şekilde de çok hızlı kilo gidiyor,ben akşam yemeği çok seviyorum ve şuan yiyorum mesela:kk77:
Ben ramazandan önce 60 kiloydum şimdi 58 oldum 2 kilo verdim uğraşmadan oruçla:KK51:

:KK70::KK70: Allah korusun :) Bende cok fazla kiloluyum hamilelikte kilo aldim zaten incecik degildim dahada sistim :) Sonra depresyona girdim evden cikamadim 6 ay falan simdi yavas yavas hayata enerjim var diyebilirim ama kilom cok fazla bende diyetteyim ama su diyet bu diyet degil saglikli beslenme diyorum ben. Mantigima gore hareket ediyorum. Ornek oglen cok mu kacirdim aksam corba salata yetiyor oyle oyle gidiyorlar. insallah bende senin kilolarina ulasabilirim saglikli bi sekilde tabi o zamana kadar dahada zayiflarsin :)
Insallah tatlım, birlikte veririz, ne kadar Verdiğimizi paylaşırız :KK66: aslında evet en mantıklısı dedigin gibi dengeli beslenmek, yani sırf bişeye yönelip Vücudunun ihtiyacı olan baska bişeyden eksik bırakmak cok akıllıca değil. Ben tartılınca sok oldum üzüldüm sonra neyse veririm dedim ama erkek arkadasım moralimi bozdu işi iddiaya kadar götürdüm :63:

Sağlığı yerindemi peki anneciğinin tatlım? Yani diyetten dolayı bi sorun oldumu
yerinde maşşallah 4 cocuk dogurdu 3 uncu de 55 tı :)herkes ımrenırdı 4 . kırktan sonra dogurdu suanda 68 falan alıştı mıdesı zaten yogurt derken mesela bıgun yogurtt(kepek ekmegıyle oglen) ıkıncı gun peynır kemek ekmegıyle biber falan yerdi,

aksam bı meyve yada diyet buskıvı sabah kahve falan ıcerdi alıstı bunyesı sıgara falanda kullanmıyor salata yerdı gercı agır gelebılır benım annem dogumdan once de 55 tı pek yemezdı zaten asırı normal bızım kalanlarımızı yerdı yemekten.

et e kılo aldırmıyor dıye bılıyorum babam kasap :) yagsız olursa haftada bır balık yenırse ya da et sıkıntı olmaz bence

ben cok zayıfım 1.77 boy 50 kılo.. hıc saglıklı beslenmem hamur ısı sadece yerım et ve salata sevmem suanda bı sıkntım yok ama ılerde olabılır :KK70:

et ve sut ve et urunu yenırse sıkıntı olmaz bence cok ama aclığa dayanamıyorsa yesın tabı azaltsın azar azar sadece Bence dıyestısyen degılım tabı fıkrım böyle :) oruç tutuyoruz sağlığa zararlı değil bence az öz saglıklı seyler yerse meyve sebze,sut ve et urunu skıntı yaşamaz.

Son düzenleme:
Gelir merak etme bu şekilde de çok hızlı kilo gidiyor,ben akşam yemeği çok seviyorum ve şuan yiyorum mesela:kk77:
Ben ramazandan önce 60 kiloydum şimdi 58 oldum 2 kilo verdim uğraşmadan oruçla:KK51:
Afiyet olsun :KK66: bende her ramazanda verirdim bu sene almışım sanırım :KK43: zaten midem hassas oldugundan akşamları yemek yemiyorum ama şimdi abur Cuburuda bırakmalıyım, insallah veririm bende :)

Afiyet olsun :KK66: bende her ramazanda verirdim bu sene almışım sanırım :KK43: zaten midem hassas oldugundan akşamları yemek yemiyorum ama şimdi abur Cuburuda bırakmalıyım, insallah veririm bende :)
Bide şunu Söylemek isterim akşam yemeği çok sevdiğimden şu Mısır gevreklerinden yiyordum kuru meyvalı olanlardan cips gibi :kk77:

yerinde maşşallah 4 cocuk dogurdu 3 uncu de 55 tı :)herkes ımrenırdı 4 . kırktan sonra dogurdu suanda 68 falan alıştı mıdesı zaten yogurt derken mesela bıgun yogurtt(kepek ekmegıyle oglen) ıkıncı gun peynır kemek ekmegıyle aksam bı meyve yada diyet buskıvı sabah kahve falan ıcerdi alıstı bunyesı sıgara falanda kullanmıyor salata yerdı gercı agır gelebılır benım annem dogumdan once de 55 tı pek yemezdı zaten asırı normal bızım kalanlarımızı yerdı yemekten. et e kılo aldırmıyor dıye bılıyorum babam kasap :) yagsız olursa haftada bır balık yenırse ya da et sıkıntı olmaz,ben cok zayıfım 1.77 boy 50 kılo.. hıc saglıklı beslenmem hamur ısı sadece yerım et ve salata sevmem suanda bı sıkntım yok ama ılerde olabılır :KK70: spor ve sut ve et urunu yenırse sıkıntı olmaz bence cok ama aclıga dayanamıyorsa yesın tabı azaltsn sadece Bence dıyestısyen degılım tabı fıkrım böyle :)
Tesekkür ederim tatlım, Allah saglıgınızı bozmasın o zaman. Sende cok zayıfmısın ya hic kıskanmadım kiii :KK47: masallah boyda var :nazar: bende cok yiyen bi insan değilim, koca sülalede en az ben yerim ama su icsem yarıyor derler ya o hesap, yediğim tatlılar bana yol su elektrik olarak geri döndü :110: neyse saglık olsunda verecegim insallah, yorumlar beni cok motive etti valla

Tesekkür ederim tatlım, Allah saglıgınızı bozmasın o zaman. Sende cok zayıfmısın ya hic kıskanmadım kiii :KK47: masallah boyda var :nazar: bende cok yiyen bi insan değilim, koca sülalede en az ben yerim ama su icsem yarıyor derler ya o hesap, yediğim tatlılar bana yol su elektrik olarak geri döndü :110: neyse saglık olsunda verecegim insallah, yorumlar beni cok motive etti valla
ben tatlı et meyve sebze yemem tek yedıgım makarna ekmek pılav ve süt ürünü sağol canım ama bende çok fazla zayıfım eskiden cok yerdim ,55 tım 1 senedir az yiyorum cok zayıfta hos durmuyor tabı azcık almam lazım

ben tatlı et meyve sebze yemem tek yedıgım makarna ekmek pılav ve süt ürünü sağol canım ama bende çok fazla zayıfım eskiden cok yerdim ,55 tım 1 senedir az yiyorum cok zayıfta hos durmuyor tabı azcık almam lazım
kılolu olanda sıkayetcı zayıf olanda :) ıns verırsın canım bence cokk verme 55 60 arası ıdeal

Şimdi bu topige, 1.69 boya 45 kilo olmak daha büyük dert dersem beni taşlar mısınız ki :KK51:
ablamin düğünü var, abiye elbise denedikce moralim bozuluyor :KK61:
Ay ne güzel incecik, KEske benim olsssa diyesim geldi tatlım :KK53: herkesin derdi farklı işte, sen hep böylemiydin, oda önemli! Yoksa sonradan mı zayıfladın

Vücut yapısı cok önemli gercekten, mesela bana 50 kilo Yakışmaz gibime geliyor, bence ideal kilo insanın kendini rahat ve güzel hissettiği kilodur

1.70 boya 67 kilo çok ama boy olduğu için kiloluda göstermezsiniz sanıyorum.Bana göre sınırınız 60 olmalı.Ekmeği kesin,bu sıcakları değerlendirin,meyveler atık sırf şeker akşamları uzak durun.Bu azimle bence verirsiniz ama öncelikle kendiniz için.Bu halinizlede kendinizi güzel buluyorsanız kasmayın.Bol şanslar

Benim icinde Zayıf tatlım, ben en az 57 oldum simdiye kadar. Hatta simdi erkek arkadasım inanmadı 67 olduğuma göstermiyorsun ama fazla yinede diyor. Evet 67 fazlada 50 de cok az, 55 te anlaştık ama o bile az sanki :KK64:
bence max 60.. 62-63 bile iyi.. yine diyorum, vucut tipini bilmiyorum.. kimi kalcali olur kimi gobekli, o zaman da herkes farkli gorunur ayni boy kilo da olsa..

Ay ne güzel incecik, KEske benim olsssa diyesim geldi tatlım :KK53: herkesin derdi farklı işte, sen hep böylemiydin, oda önemli! Yoksa sonradan mı zayıfladın
Hep boyleydim, bir tek üniversiteye hazirlandigim sene 53 ü görmüştüm sonra o da gitti düştüm 45 e , daha da alamadım da zayiflamadim da sabit kaldım. Goguslerin küçüklügü dışında pek dezavantajı yok aslında, ha bir de vücudumda kas oranım çok az olduğu için ağırlığı dizlere yukluyomusum bu yüzden diz kapaklarimda şiddetli ağrılar oluyor sporla geçirmeye çalışıyorum ağrıları işte. Elbise denerken teyzelerden hep söyle yorumlar alıyorum "ay ne zayıf "
:KK62:
moralim bozuldu,hırs yaptım,yatmadan önce yemeğe boguyorum kendimi :KK51:

ben iki ayda 66'dan 53'e düştüm. boyumda 1.67. diyetisyene gittim ama. öyle ağır spor falan yok. vücudumun kaslı bir yapısı olunca yaptığım diyet direk vücuttaki yağı attı. mümkün yani tatlım sağlıklı beslenmeyi ve beslenme saatlerini öğreniyorsun. evlenince rahata kavuşunca almıştım kiloları ve eski halime döndüm çok mutluyum...

1.70 boya 67 kilo çok ama boy olduğu için kiloluda göstermezsiniz sanıyorum.Bana göre sınırınız 60 olmalı.Ekmeği kesin,bu sıcakları değerlendirin,meyveler atık sırf şeker akşamları uzak durun.Bu azimle bence verirsiniz ama öncelikle kendiniz için.Bu halinizlede kendinizi güzel buluyorsanız kasmayın.Bol şanslar
Evet artık meyveyede akşamları elveda demenin vakti geldi. Ben kendimi 58 ken cok iyi hissediyordum şimdi fazla bunun bende farkındayım, tesekkür ederim bu arada tatlım :KK66:

bayanlarda kiloda boyla kilo arasında 10 fark normal. yani 1,70 isen 60 kilo senin ideal kilon bunun biraz altına düşebilirsin ama çok düşme. 45 falan da kötü biçimsiz olursun... 55 ideal bence sana ki verirsin önce vücut analizini yaptır. yağ mı kas mı fazla sonra yeme şeklin düzenleniyor zaten.

Hedef 55 mii..
Benim boyum 160, ufak tefek birseyim goruldugu uzre..
1 yil once kilom 48di herkes cooook zayifsin cop kadarsin diyordu..
Ne oldu ne bitti kilo aldim 53e ciktim ve ayi gibi degilim yanii dolgunlastim azcik..
Herkes aaa keyfin yerinde cok iyi kilo almissin ne al ne ver bundan sonra diyolar..
Sizin boy 170, bu boya 55 kilo cok cok az..
Kilo verebilirsiniz tabi istiyosaniz ama idda icin cok ucuk bir rakkam..
Bu arada bence 7 haftada 12 kilo cok fazla.
Yaaa su ettigim laf icime dert olduo_O
Ne bosbogazlik etmisim....
Kirilan olduysa cok ozur diliyorum:110:

X