Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

ha bir de dün daha almamış olduğum hatta modeli konusunda karar dahi veremediğim yemek takımım için amerikan servis aldım doreli falan

teşekkür ederm fikrinz için
fakat 4 numarada benziyor 3e o daha parlak olduğu için kararsızm??
bir de kenarları dore olan var 8 numara ona ne dersinz??
onlarda hoş ama 2 nr sanki şekli itibariyle ilerki zamanlarda sıkıldığınızda düz tabaklarla kombin yapıp kullanılır gibi geldi...düz serviz tabağının üzerinde bunun çukuru mesela....

2 nr lı klasik 3 nr da biraz daha italyan spor bir hava sezinledim bütçem uygun olsa şu an ikisinide alır farklı farklı kullanırdım.
8 nr gelirsek bilemedim şekil itibariyle değişik görünüyor ama soğuk bir havası var..

yalnız sanarsın hava durumunu sordun :) nasıl anlatsam bilemedim idare ediver

çok teşekkür ederm canm. anladm ben merak etme.
ben zaten dore diye tutturduğum için.3 ve 4ün dorelisini düşündüm o da ortaya bu şekil çıkıyor işte hayalimdeki gibi olmadı maalesef dorelinin tipi

tamam canm çok sağol ama tutturdum kare alıcam diye
hemde oval kare çok kullanışsız olmaz ya bence

Canım en sonuncusunu aldın sanırım çok beğendim ben kare yemek takımları çok modern duruyor bence

edit: Pardon yanlış anlamışım. Ben 2 diyorum benimkine benziyor. Karaca'da benzeri var Karaca'daki daha güzel bence ordakine baktınız mı? Kendime aldığım yemek takımı (belki fikir olur):
http://www.krc.com.tr/yemek-takimi/fine-bone-porselen/

Son düzenleme:
teşekkür ederm canm bende kare düşünüyorum zaten. karacada görmüştüm evet aynı modeli. kenarı dore mi yoksa gümüş mü sizinkiler? karaca nın fotodakiler daha şık durmuş korkmaz eski mi ya da fotodan değilde canlı bakınca karaca da mı öyle duruyor acaba??

karaca almayın diyor millet ısrarla benimde yengem karaca kullanıyor çok memnun bence bu biraz şans işi

Canım benimkinin kenarları gümüş. Gümüş olmasını çok sevdim. Bence gerçekte de çok güzel yani ben çok beğenerek aldım

kulpları yanıo hemen o ayrı kenarlarını ince yapmışlar epey keskin ... kenarında altın rengi olan...

canım genel olarak okumaya çalıştım tüm yorumları,benim yemek takımın pierre cardin ve çok beğenerek çok uzun araştırmalar sonucu aldım,modele aşık oldum resmen. kare istiyodum ama biraz oval olsun diyodum fakat gidip tam kare olan bi takım aldım inşallah memnun kalırım. aynı takımın mağaza satış fiyatı 2.250 ydi ben eminönü tahtakaleden birebir aynı takımı garantili bi şekilde 1.200 e aldım. çatal kaşık bıçak takımını da aynı yerden yine piyasa fiyatının yarısına 450 tl ye aldım,mağazada o da şu an da 900 civarı.

Benmde korkmaz.. ceyizimde almistim.. epey buyukce misafirlerime yemek koyarken ye ye bitmiyor :)) kaseleri flan cok derin.. ozel bir yerin olmali korkmazi koymak icin.. ama genel olarak memnunum begenerek almistim :)senin basta uclari sari olanda baktigimda begendgm modellerdendi sora almadm bnu aldm

Eklentiler

• 20151210_112852.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 193
1 ve 2 numara benim de favorimdi. zevklerimiz aynıymış canım. ama sonradan düşününce kare yemek takımının modası geçebilir. ve bulaşık makinesine yerleştirirken de sorun yaratıyormuş. çok fazla yer kaplıyormuş... kırılabiliyormuş... bunları düşünüp Hisar'dan yuvarlak bi model aldım.
desen konusuna gelince, desenlerin de modası geçecek dedim... düz beyaz kenarları gümüş parıltılı beyaz kabartma desenli bi model aldım Hisar'ın fransız üretimi De Moonji 2795 REGINA yemek takımı. fotolarda çok belli değil desenleri ama her gören bayılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…