Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

Canim söyle söyliyim misafir yemek takimini klasik sade istiyorsun cok dogru bir tercih bu, cok fazla cicekli desenli seyler zamanla seni sıkacak farkli seylere yönelmek isteyeceksin... Sade şık seyler her zaman daha modern durur... Yemek takimlarina gelince ben gold seyleri cok fazla sevmem ama sen begeniyorsan sayet korkmazin 2 numarasi olabilir... Fakat ben bunlarin arasindan bir yemek takimi sececek olsaydim 8 numara karacanin yemek takiminin modeli cok guzel sade ve kibar... (Kenarlari gold yaldiz olan degilde düz porselen olanini alabilirdim)

5-6-7 ise hic hosuma gitmedi desenleri cok fena

çeyiz paketiydi
çatal kaşık seti + misafir takımı + kahvaltı takımını 2200 tl ye almıştım
çok uygun canm ben beğendm ayrıca
ne zaman aldın hangi şehirdesn
bir de canm tabakların arkasında bone chına ya da fıne bone falan yazıyor mu??

onun düzü 3 numara canm karaca nın ki
bi bakar mısın düşündüğün gibi miymiş
bende 5-6-7 yi eledim
kafam çok karışıkken eklemiştim hepsini ama yinede fikirleri duymak için silmedim

çok uygun canm ben beğendm ayrıca
ne zaman aldın hangi şehirdesn
bir de canm tabakların arkasında bone chına ya da fıne bone falan yazıyor mu??
ben alalı 3 sene falan oldu
kahvaltı takımında kampanya vardı o günlerde o yüzden hepsi uyguna gelmiş oldu
sordukların yazmıyor canım arkasında

8.de daha belirgin cikmis o yzden 8e yöneldim direkt :) evet 3 canim düz olani bence sade ve hoş... Bende yemek takimimi su an aliyor olsaydim eger sade hic deseni olmayan yada hafif kendinden desenli kibar bir sey bakardim...

neden pişmanlar acaba çok güzel görnüyorlar ilk onlara bakıcaktım bende
işte makinede solmuşlar ve çizilmişler
ya aslında yemek takımını sırf porselen odaklı bir yerden alacaksın
kütahya porselen ve güral gibi
bu markaların uzmanlık alanı porselen çünkü

8 i beğendim canım oda karaca ama

aynen kütahya porselen düşünüyodum geçen trendyolda da indirime girmişlerdi cesaret edemedim ama sanırım evkur gibi biyerden gidip alıcam toplu daha çok indirime gelir heralde

canım ben korkmaz ı da çok beğendim çok sade ve güzel eğer o kenardaki yaldızlar çıkmazsa tabi :)
birde pierre cardin deki çiçekler hoşuma gitti desenlerin tek biyerde oluşu çok hoş olmuş

kuzucum naptın nerelerdesn sen
sende benm gibi ara mı verdin.
ah yılbaşından önce karar verseydik yeni yıl zamına kalmadan
hani beğendiğin takımın fotosunu göremedm daha ben canım

Baya yoğun işler yıl sonu olduğu için vakit ayıramıyorum çok fotoğraf çekmedim kiii

işte makinede solmuşlar ve çizilmişler
ya aslında yemek takımını sırf porselen odaklı bir yerden alacaksın
kütahya porselen ve güral gibi
bu markaların uzmanlık alanı porselen çünkü

evet bak bunu bende duydum hatta karacanin catal kasik bicaklarinda zamanla paslanma bile olabiliyormus...

evet bak bunu bende duydum hatta karacanin catal kasik bicaklarinda zamanla paslanma bile olabiliyormus...
ay aynen
benim teyzemin kızı da karacadan aldı çatal kaşık takımını ve onunki de paslanmış
çok şaşırdım yaa
en çok reklamı olan da karaca yani... pesss..

ay aynen
benim teyzemin kızı da karacadan aldı çatal kaşık takımını ve onunki de paslanmış
çok şaşırdım yaa
en çok reklamı olan da karaca yani... pesss..

Kendisini ispatlayan markalar genelde belli bir zaman sonra kaliteden düsürüp maliyeti kisarlar ve daha fazla kar marjı elde ederler... Tamamen bundan kaynaklaniyor... Bir ara duymustum çatal kaşik biçak tarzinda seyleri alirken miknatis tutun eger yapisiyorsa yüksek oranda demir icerdiginden zamanla paslanma yapar diye... Miknatisin aldigimiz çelik ürünlere yapismamasi gerekiyormus....

evet ben de alırken aynı taktiği uygulamıştım ona göre almıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…