Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

hangisi sade olan canm
birden fazla olduda önerimdekiler

Hepsi şık ve güzel. Ama ben senin yerinde olsam kenarları lame ya da dore olanlardan seçmezdim. Ne kadar dikkat edersen et ve ne kadar kaliteli olursa olsun bir süre sonra onlar solmaya başlıyor ve kötü bir görüntü oluşuyor. Ben üçüncü ve dördüncü takımı çok beğendim. Çok klas görünüyorlar. Ama diğer aldığın ürünler ile de uyumlu olması gerekiyor. O yüzden en iyisini sen bilirsin. Şimdiden hayırlı olsun.

benim tercihim başta doreydi sofrada şık güzel bir görüntü olur diyeydi.tabi aşırı yaldızlıda sevmem. sonra 3 ve 4ü gördüm beğendim fakat onlarda kabartma desen. bıçakla keserken falan bir sorun yaşar mıyım? sofrada silik bir görüntü olur mu pek hareketli bir takım değil çünkü?
taç ömür boyu garanti verdi.
taç mı karaca mı almalıyım?
diğerlerinin uyumu olarak nelere dikkat etmeliyim mesela çatal bıçakta sade olmalı işlemeli sevmem zaten bunun gibi mi?

Kabartma desenli olması sorun yaratmaz. Sonuç olarak kenarlarında kabartma desenleri. Ben Karaca'dan almıştım çok da memnunum. Ama ben bi düşüncesizlik yapıp ayrı ayrı aldım. Dolayısıyla hem daha pahalıya geldi hem de her ürünün birbirine uygun olması için ekstra çaba sarf ettim. Çeyiz seti olarak alırsan çok daha uygun fiyatlara alırsın. Bir de zaten birbiriyle takım olabilecek ürünleri bir araya getiriyorlar.
Sofrada sönük kalacağını da sanmıyorum onu bir şekilde peçetelerinle, masa örtünle, peçeteliklerinle halledebilirsin.
Çok spor bir yemek odası takımın varsa ağır klasik bir yemek takımı saçma durabilir. Bir de senin zevklerin ve kullanma şeklin de önemli. Ben o takım misafirlik, bu günlük gibi bir ayrım yapmadan aldığım herşeyi kullanıyorum. Eğer sen sadece özel günlerde kullanacağın bir takım alacaksan daha cafcaflı birşeyler de seçebilirsin.

canm zaten misafirim ayda yılda bir gelir diye düşünüyorum. şehrimiz uzak çünkü. arada çıkarıp çıkarıpta kullanabilirm. salon takımını ben klasik istiyorum avangard tarzı ama nişanlım daha sade düşünüyor. henüz bu konuyu tartışmadık havada kaldı öyle. çokta önemli değil eşya mutlu olalımda inşallah :)
yalnız 3. ve 4. numaralar hem spor salona hemde klasik salona uyar dimi??
tatlı tabağıda komple kabartmalı yalnız

Bence uyar. Bir de yeni evlenenler genelde heveslenip süslü püslü eşyalar alıyorlar ama inan bana hem kullanması zor hem de temizlemesi. Bunu mobilyalar için de söylüyorum, mutfak eşyaları ve ev dekorasyonu için de. Evine aldığın her şeyi sürekli kullanabilecek, keyfini sürebilecek şekilde al. Benim bir arkadaşım salon takımını kullanmaya bile kıyamıyor şu anda:) O kadar ağır bir takım aldı ki. Üstelik odası da küçük. Komik göründü anlayacağın. Önemli olan o evde ve mutfakta senin rahat ve huzurlu hissetmen. Aman orası çizilecek, aman burası bozulacak diye tedirgin olacağın hiçbir şey alma bence. Tabi dediğim gibi o evde sen yaşayacaksın, iyisini sen bilirsin. Umarım herşeyini keyifle kullanmak nasip olur.

hepsi çok sade ve çok şık canım. ben olsam bunların arasından 2. modeli seçerdim. zamanla sıkılmayacağın bi model =) şimdiden iyi günlerde kullan

3 ve 4 numaralı modelleri beğendim iksi de birbirini andırıyor zaten. zarif duruyorlar.
güle güle kullan alacağın modeli. ağız tadıyla sofralar kurmak nasip olsun inşallah.

hepsi çok sade ve çok şık canım. ben olsam bunların arasından 2. modeli seçerdim. zamanla sıkılmayacağın bi model =) şimdiden iyi günlerde kullan

3 ve 4 numaralı modelleri beğendim iksi de birbirini andırıyor zaten. zarif duruyorlar.
güle güle kullan alacağın modeli. ağız tadıyla sofralar kurmak nasip olsun inşallah.
teşekkür ederim canlar. düşüneceğim :)

aryildizin bu modeli var benimde aklimda 3 karaca helen oda cok hos 4. Tac olduguna eminmisini ?? Gural porseleninde var oyle bir takimida canli halini merak ediyordum hep katalogta gordum

Neyde karar kıldın acaba bunların fiyatları neymiş onu sorsam birde :)

Karaca'yı kimse tavsiye etmiyor
Bana sorarsan Pierre Cardin, Aryıldız en iyi markalar
Yine de sen bilirsin tabii.

Karaca canım tabikii
o beyazlı olan mı canm ??

Eki Görüntüle 1700437 aryildizin bu modeli var benimde aklimda 3 karaca helen oda cok hos 4. Tac olduguna eminmisini ?? Gural porseleninde var oyle bir takimida canli halini merak ediyordum hep katalogta gordum
evet helenmiş modelin adı canm. evet 4 taç o daha ışıl ışıl değil mi? taç mağazasına gittim. neden inanamadn ki canım??

Neyde karar kıldın acaba bunların fiyatları neymiş onu sorsam birde :)
hiç birinde karar kılamadım canm 4 olabilir 2 olabilir. ilk tercihim 7di mesela. fiyatlar hakkında detaylı bilgi yazacağım canım şu an mesaideyim çok yoğun
Karaca'yı kimse tavsiye etmiyor
Bana sorarsan Pierre Cardin, Aryıldız en iyi markalar
Yine de sen bilirsin tabii.
marka değilde model seçemedm

evet helenmiş modelin adı canm. evet 4 taç o daha ışıl ışıl değil mi? taç mağazasına gittim. neden inanamadn ki canım??
ay yok estafirullah sadece aynı modele cok benzeyen birde güralın modelı vardı acaba karıstırdın mı diye düşündüm çünkü beğendiğim araştırdığım bir modeldi tac ta varsa bende görmek isterim yoksa sana inanamamaktan değil

yok canm inanmaman derken nedenini sormak istemiştim aslında :)
güral nasıl kalite olarak hangi sırada acaba?
taç daha mı iyi tacı da çok bilmiyorum.
modeli nasıl sence ben daha modern buldum. diğerlerinin sırları dökülür dediler hangi marka olursa olsun dediler. ama bu da sofra da çok mu silik durur renk olmadığından. ya da yıkandıkça fotodaki gibi parlamaz mı?
elimde yıkarım ayy D
bu arada o modelin karacasının kenarları ince dore olan modelini gördüm tam benlik işte dedm.
dore dore diye tutturmuştum sonra beyaz olan bu takımda hoşuma gidince ikisini bi arada görmek mutlu etti beni ama bütçeme uygun değil
9 taksitli fiyatı 2997
nakitte 2850. çok değil mi canm ya
diğer modeller 2100-2500 arasında geziniyor fiyat olarak.
sanırım bu yeni model diye.
karaca nın diğer modellerinde çeyiz paketi yoktu zaten karaca çok mu palıda benm mi haberim yok =(

Benceeeeeee bunun kenarlari gumus rengi olani canim sadenin hicbir zaman modasi gecmez ve uydurmasi daha kolay olur. Ben bundan almistim gayette memnunum. Cok da SIK duruyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…