Mutfak Dekorasyonu sizce hangi yemek takımı (fotoğraflı)

canım genel olarak okumaya çalıştım tüm yorumları,benim yemek takımın pierre cardin ve çok beğenerek çok uzun araştırmalar sonucu aldım,modele aşık oldum resmen. kare istiyodum ama biraz oval olsun diyodum fakat gidip tam kare olan bi takım aldım inşallah memnun kalırım. aynı takımın mağaza satış fiyatı 2.250 ydi ben eminönü tahtakaleden birebir aynı takımı garantili bi şekilde 1.200 e aldım. çatal kaşık bıçak takımını da aynı yerden yine piyasa fiyatının yarısına 450 tl ye aldım,mağazada o da şu an da 900 civarı.

Eki Görüntüle 1713374 Eki Görüntüle 1713375 Eki Görüntüle 1713376
canm piere cardin modellerini bende beğeniyorum ama çok arada kaldm sence hangi takım iyi bakar mısın acaba rica etsem ilk sayfama
bir de garantisi nasıl oluyor belge falan mı veriyorlar imzalı kaşeli yoksa fatura yeterli mi bilelim de :KK70:

Benmde korkmaz.. ceyizimde almistim.. epey buyukce misafirlerime yemek koyarken ye ye bitmiyor :)) kaseleri flan cok derin.. ozel bir yerin olmali korkmazi koymak icin.. ama genel olarak memnunum begenerek almistim :)senin basta uclari sari olanda baktigimda begendgm modellerdendi sora almadm bnu aldm
hangi numarayı beğenipte almamıştın canm merak ettm yazar mısın??
bir de bana önerin kaç numara ilk sayfamda

7 numara pierre cardin'i de beğendim :KK66:
canm ben maalesef kare diye tutturdum. hem çok keskin olmayan kareler kullanışlı oluyor. şimdi yuvarlak araştırmasına geçmek istemiyorum belli bir yol katetmişken :KK70: bende çok kararsızım bazen diyorum nolcak al bitane çık ama işte onca para verince kıymetli oluyor:KK70:

karaca almayın diyor millet ısrarla benimde yengem karaca kullanıyor çok memnun bence bu biraz şans işi
kuzucum naptın nerelerdesn sen
sende benm gibi ara mı verdin.
ah yılbaşından önce karar verseydik yeni yıl zamına kalmadan :KK70:
hani beğendiğin takımın fotosunu göremedm daha ben canım

kızlar yemek takımıa alırken makinaya konulur mu diye sorduğunuzda doğru söylüyorlar dimi aldıktan sonra kötü olsun istemiyorum elde yıkamak zorunda kalanlar varmış kalabalık misaifr geldiğinde çok sıkıntı mutfağım amerikan olcak hiç hoş durmaz bulaşık birikmesi bildiğiniz marka varsa yardımcı olabailirsiminiz?? :110:

kızlar yemek takımıa alırken makinaya konulur mu diye sorduğunuzda doğru söylüyorlar dimi aldıktan sonra kötü olsun istemiyorum elde yıkamak zorunda kalanlar varmış kalabalık misaifr geldiğinde çok sıkıntı mutfağım amerikan olcak hiç hoş durmaz bulaşık birikmesi bildiğiniz marka varsa yardımcı olabailirsiminiz?? :110:
canım genelde hepsi bir şey olmaz diyor satıcıların.
fakat çok yüksekte yıkamamak en iyisi.
parlaklığı ve deseni gidebilir elde mi yıkasak bende merak ediyorum doğrusu :KK43:
yorum yapar mısın canm takımlar hakkında rica etsem

kütahya-porselen-kare-yemek-takımı-görselleri-2015.jpg
kütahya-porselen-kare-yemek-takımı-görselleri-2015.jpg

benimki de bu canım

parlaklığı ve deseni gidebilir elde mi yıkasak bende merak ediyorum doğrusu :KK43:

Ben pierre cardin olanları beğendim ama yinede bana göre biraz fazla şatafatlı ben sade modeller tercih ediyorum.Tabi birde makinada rahatça yıkayabileceğim :p

ben 4 yıldır kullanıyorum takımlarımı. en yüksek ısılarda bile yıkadım. ne deseni ne de rengi solmadı. ilk günkü gibi kullanıyorum

şunlar benim google dan bakıp beğendiklerim fiyatları ve markaları ile ilgili bilgim yok ama modelleri hoşuma gitti

ben takımları sade seçerek farklı farklı masa örtüsü,runner,peçetelik vs. kullanırsam hem bana değişiklik olur aynı sofradan sıkılmamış olurum hemde gelen misafirlerime de şıklık olur diye düşünüyorum :21:

Eklentiler

• 45ed5fffee9886704c8fc97cd2be6baf_1323853292.jpg
    45ed5fffee9886704c8fc97cd2be6baf_1323853292.jpg
    36,7 KB · Görüntüleme: 185
  • shf-4011-85-parca-z.jpg
    shf-4011-85-parca-z.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleme:
şunlar benim google dan bakıp beğendiklerim fiyatları ve markaları ile ilgili bilgim yok ama modelleri hoşuma gitti
birincisi daha güzelmiş
hangi markadan alırsan al, karacadan alma
çevremde alanlar çok pişman
bende bu yüzden takımımı alırken karacayı baştan elemiştim

ben takımları sade seçerek farklı farklı masa örtüsü,runner,peçetelik vs. kullanırsam hem bana değişiklik olur aynı sofradan sıkılmamış olurum hemde gelen misafirlerime de şıklık olur diye düşünüyorum :21:
canım sade seviyorsan benm ilk sayfadaki 3-4ve 8 numaralarda sade değil mi sana uygun
senin ilk attığın kelebekli bence günlük takım gibi canm
2. de .çok göz yoruyor keskin keskin çizgiler
bana öyle geldi yani canm yorumumu sorarsan eğer
yinede onları beğendm dersen ilki daha uygun

X