Sizce hamile miyim? Kan vermek için beklemeli miyim?

AcemiGebe111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
65
21
27
Adetime 5 gün kaladan itibaren her sabah erken gebelik testi yaptım. Negatifti. Bugün sabah yani adetime 2 gün kala prodoctor yaptığımda ikinci çizgi çok silik çıktı. Test mi bozuk diye kontrol etmek için predictor marka yaptım tekrar ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce gebelik var mı? Hemen kan vermeli miyim koyulaşmasını mı beklemeliyim?

Eklentiler

• IMG_2163.jpeg
    IMG_2163.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 800
  • IMG_2149.jpeg
    IMG_2149.jpeg
    43,5 KB · Görüntüleme: 724
Adetime 5 gün kaladan itibaren her sabah erken gebelik testi yaptım. Negatifti. Bugün sabah yani adetime 2 gün kala prodoctor yaptığımda ikinci çizgi çok silik çıktı. Test mi bozuk diye kontrol etmek için predictor marka yaptım tekrar ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce gebelik var mı? Hemen kan vermeli miyim koyulaşmasını mı beklemeliyim?
canım ben çok göremedim
gecikmeni bekle daha sağlıklı sonuç alırsın
Rabbim gönlüne göre versin

merhaba hayırlı olsun belirtileriniz nelerdi
Başımda dönme oluyordu ve mide bulantısı ama çok az. 5 gün önce sokakta terlemiş bir insan yanımdan geçtiğinde bir anda öğürme geldi. Bugün de şiddetli bir şekilde adet ağrısına benzer ağrılar gelip gidiyor yumurtalıklarımın orada özellikle sol tarafta. Göğsümde ve göğüs ucumda yeşil damarlarım ortaya çıktı.

Sabah tekrar yaptım erken gebelik testi predictor akşam ki teste göre çok silik çıktı. Sebebi ne olabilir? Belirginleşmesi gerekmez miydi 😢

Eklentiler

• IMG_2208.jpeg
    IMG_2208.jpeg
    32,7 KB · Görüntüleme: 487
  • IMG_2203.jpeg
    IMG_2203.jpeg
    27,9 KB · Görüntüleme: 502
O durumu bende yasadım kimyasala dönme olablr ama bu sadece ıthımal bence kan vermelısın bugun git ver hafta sonu gırıcek araya kendını strese sokmaktansa suphen gıtsın bir de aynı markanın olsa bile hassasiyeti değişebiliyor bunu da dusun en onemlı sey stres ztn bu cok etkılıyor bence git

Sabah tekrar yaptım erken gebelik testi predictor akşam ki teste göre çok silik çıktı. Sebebi ne olabilir? Belirginleşmesi gerekmez miydi 😢
Eğer sabahki idrarınızla bir önceki günden daha silik çıktıysa kimyasal gebelik olma ihtimali yüksek ama hiç canınızı sıkmayın kimyasal gebelikten sonra hamile kalmak kolay oluyor.

X