Sizce hamile miyim? Kan vermek için beklemeli miyim?

O durumu bende yasadım kimyasala dönme olablr ama bu sadece ıthımal bence kan vermelısın bugun git ver hafta sonu gırıcek araya kendını strese sokmaktansa suphen gıtsın bir de aynı markanın olsa bile hassasiyeti değişebiliyor bunu da dusun en onemlı sey stres ztn bu cok etkılıyor bence git
Kimyasalmış sanırım. İlk kan 9.91, ikinci kan 8.45 çıktı. Arasında 36 saat vardı

Önereceğniz bir marka var mı?
Ben kendıme de aldım cddn cok iyi yorunlara bakarak almıstım hıc hatalı vermedi cevremede önermıstım sende yorumlarını oku aklına yatarsa al derim

Eklentiler

• IMG_4815.png
    IMG_4815.png
    321,5 KB · Görüntüleme: 75
Hayır hamıleşık yenı baslıyor döllenme yavastır beşkı bı kadın doğuma gıt ultrasyomda çıkar herşey net

Adetime 5 gün kaladan itibaren her sabah erken gebelik testi yaptım. Negatifti. Bugün sabah yani adetime 2 gün kala prodoctor yaptığımda ikinci çizgi çok silik çıktı. Test mi bozuk diye kontrol etmek için predictor marka yaptım tekrar ikinci çizgi çok silik çıktı. Sizce gebelik var mı? Hemen kan vermeli miyim koyulaşmasını mı beklemeliyim?
Adet günü geçmeden hiçbir test yapılmaz kendinizi bu strese sokmayın lütfen.

Kızlar selam regl 3 gün kala beta 35 çıktı
Regl gecikti kan verdim 308 çıktı
4 günde bu kadar artış olması sizce normal mi korkmalımıyım bilmiyorum yani normalde 170-180 bekliyordum ben 2 günde 2 kat artmasıyla ama baya 4 günde 8 kat falan artmış normal mi bu

Kızlar selam regl 3 gün kala beta 35 çıktı
Regl gecikti kan verdim 308 çıktı
4 günde bu kadar artış olması sizce normal mi korkmalımıyım bilmiyorum yani normalde 170-180 bekliyordum ben 2 günde 2 kat artmasıyla ama baya 4 günde 8 kat falan artmış normal mi bu
Çok güzel artmış sorun yok 35 70 140 280 böle katlama ile artıyor

X