Sizce görüştüğüm kişi hasta mı

sevimlisanssiz94

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Mart 2022
80
-5
30
Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam . neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan dedi bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni. bu kişi normalde çok sakin biri .. o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti nerdeyse artık ama normalde öyle biri olmadığını biliyorum. yani anlık sanırım oldu her şey. sonra çok özür özür diledi birdaha öyle olmayacağını söyledi.. dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var her buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan ruh hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Kiz adam sapik issiz bir yere gitsen öldürür de seni cok aradin mi bunu birak birak kaç arkana bakmadan

Arkadaşlar benim iki senedir ara ara görüştüğüm biri vardı ama hiçbir zaman ilişkimiz sevgililiğe dönmemişti tam neyse bu yaz bir daha yazdı bana görüştük ciddi düşünüyorum falan bu arada 33 yaşında ben 30 yaşındayım ikimiz de işinde gücünde insanlarız, yaklaşık Mayıs’tan beridir beş kere falan konuştuk öncesini saymıyorum ilk kez bu kadar sık sık buluştuk ama en son ki buluşmamızda bana saldırdı yani şöyle oldu olay aslında kahve içtik ve otoparka gittik arabanın içinde üstüme doğru yürüdü ve çığlık atmama rağmen devam etti en son ağlamaya başladım o şekilde bıraktı beni bu kişi normalde çok sakin biri ama ben o anda ben de o anda küfür ettim ona ağzımdan çıktı çünkü çok fazla üstüme geldi ve tecavüz boyutuna gelecekti artık ama normalde öyle biri olmadığımı biliyorum yani anlık sanırım oldu her şeyi sonra çok özür özür diledi bir öyle olmayacağını söyledi dedim ciddi düşündüğün bir insana sen nasıl bu şekilde davranırsın , bir daha böyle davranırsam o zaman görüşmeyiz falan dedi neyse o günden sonra işte aradan üç gün geçti ne yapıyorsun falan diye yazışıyoruz ama bir şey daha var kar buluştuğumuzda sadece kahve içmeye gidiyoruz ne yemeğe çıkıyoruz ne başka bir şey yapıyoruz yani kafam çok karışık acaba bu insan biraz bu hastası olabilir mi çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Detaya gerek yok sana senin istemediğin şekilde fiziksel temas edin cinsel olarak istismar tecavüz seviyesine varmaya ramak kalmış bir adamda iyi niyet arama.

Fırsatını bulsa yapacaktı , uzak dur. Sen istersin fiziksel yaptığı şey hoşuna gider orası ayrı ama sana istemediğin şekilde davranan adamla işin ne? Evlenince aynı yatağa eve gireceksin cafe cafe gezmeyeceksin farkındasındır inşallah

Her sakin görünen de evliya değil içinde ne var müneccim misin bilesin

adam sana tecavüze yelteniyor sen hala buluşunca sadece kahve içiyoruz yemek yemiyoruz kısmını dert ediyorsun, öyle mi ?
bazılarınız başına gelen her şeyi hak ediyor.
Aslında tam olarak öyle değil yani ben onu tanıyorum iki senedir yaklaşık ama ilk kez onu bu halde gördüm yani bana dediği daha önce ilişkiye girmediği için çok fazla böyle durumlardan etkileniyormuş kendine hakim olamıyormuş

Bu konu şaka mı ya? 30 yaşında,işimde,gücümde kadınım diye konuya başlıyorsunuz. Sonrası normalde sakin bir adam ama bir anlık durumla bana tecavüz edecekti diyorsunuz? Buraya yazana kadar karakola gitmeniz şikayetçi olmanız gerekirdi. Hadi bunlarla uğraşmadınız bari her yerden engelleyin daha buraya gelip niye böyle bir pislik için konu açıyorsunuz?

Aslında tam olarak öyle değil yani ben onu tanıyorum iki senedir yaklaşık ama ilk kez onu bu halde gördüm yani bana dediği daha önce ilişkiye girmediği için çok fazla böyle durumlardan etkileniyormuş kendine hakim olamıyormuş

Sapık işte

Nasıl yani size tecavüz girişiminde bulundu ve siz ağlayana kadar durmadı ve hiçbir şey olmamış gibi konuşmaya devam mı?

Bir de konudan alakasız olacak ama 30 yaşındaki insanın sevimli öğretmen diye nick alması çok cringe 😐

Detaya gerek yok sana senin istemediğin şekilde fiziksel temas edin cinsel olarak istismar tecavüz seviyesine varmaya ramak kalmış bir adamda iyi niyet arama.

Fırsatını bulsa yapacaktı , uzak dur. Sen istersin fiziksel yaptığı şey hoşuna gider orası ayrı ama sana istemediğin şekilde davranan adamla işin ne? Evlenince aynı yatağa eve gireceksin Cafe Cafe gelmeyeceksin farkındasındır inşallah

Her sakin görünen de evliya değil içinde ne var müneccim misin bilesin

Nasıl yani size tecavüz girişiminde bulundu ve siz ağlayana kadar durmadı ve hiçbir şey olmamış gibi konuşmaya devam mı?

Bir de konudan alakasız olacak ama 30 yaşındaki insanın sevimli öğretmen diye nick alması çok cringe 😐
Ya şöyle aslında ben onu iki senedir tanıyorum kötü bir niyeti olmadığını biliyorum ama şimdi sizler tanımadığınız için bu anlattıklarım böyle çok kötü gözüküyor olabilir, yani daha önce biriyle ilişkiye girmediğini de eminim

çünkü öperken bile yüzüme vuruyor bacağıma falan vuruyor
Biz kadına şiddet, kadın cinayetleri diye boşuna yırtınıyoruz. Şu andan itibaren başınıza gelecek olanlardan sadece siz sorumlusunuz, o sapık bile değil. Sadece siz. Müstahak böyle kadınlara.

Allah sana akıl fikir versin başka diyecek bi lafım yok

Tabi ki hasta senin bunu sorman bile hata.onu geçtim siz ona karşı birseyler hissediyor olabilirsiniz

Nasıl saldırdı derken dövmeye mi çalıştı, tecavüz etmeye mi kalkıştı? Her ne olursa olsun siz de hala bu adamla konuşmaya mı devam ediyorsunuz
Aslında bacağımı falan dokunmaya çalıştı ben de istemedim o an otoparkta karanlıktı ve her an biri gelebilir ondan sonra devam edince ben çığlık attım otoparkın icinde canımı yakarak yüzüme vurdu bacağıma vurdu ağlamaya başlayınca bıraktı dedim daha görüşmem bu şekilde beni zorlarsan falan arka koltuğa almaya çalışıyor beni o halde hâlâ ama sonra çok özür diledi bir daha yaparsam görüşmeyiz dedi işte o yüzden bir şans daha verdim

Hep bi bahaneleri vardır zaten... Kısa etek giymişti tahrik oldum, gözümün içine çok baktı kendimden geçtim... Dekolte giymişti canım çekti... La havle.

X