Sizce en güzel hediye ne olabilir ?

Ceroos

Böcek *.*
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
192
0
Evet kızlar bir erkeğe alınabilecek kalıplaşmış hediyeler dışında (parfüm gömlek çakmak pipo vs.) ne alınabilinir ? :sm_confused:

Erkekten erkeğe değişir, bunu senin biliyor olman gerek :), sevgilinin nelerden hoşlandığına dair bir fikrin yok mu? Bazısı bilgisayar oyunu seviyor(ama her oyunu değil, bir kere almıştım güzel olduğunu sandığım bir oyunu hediye olarak, sonuç istediğim gibi olmamıştı), bazısı belirli koleksyonlar yapıyor(pul,para,bilet,rozet,poster,film), bazısı farklı şaraplarla ilgileniyor.. Kalıplar dışında birşey olması için senin onunla ilgili, ona özel olabilecek birşey alman gerek, bunuda burdaki kimse bilemez

gömlek, kazak, sueter,
kazak alma yaz gelıo,
tsort, şortt (bedenını bılıyorsan), ayakkabııı spor ayk,
gunes gözluguuu

alkisalkisalkis

bencede erkeğe göre değişir mesala şimdi ben gömlek alsam uygun gelmez ama senin sevgilin çok mutlu olabilir yani senin bilmen gerek he dersin ki sevgilim şunu şunu sever hangisini alayım ozman fikir veririzyerimseniben

saat olabilir çok şık kalem setleri var onlarda güzel oluyor ben eşime ve kendime gümüş alyans almıştım eşimin doğumgününde

kendi ellerinle yaptığın bir kalpli pasta
ikinizin resimlerinden oluşan bir fotoğraf albümü
daha çok şey olur ama muhakkak kendin emek vererek sunduğun bir hediye

Evet kızlar bir erkeğe alınabilecek kalıplaşmış hediyeler dışında (parfüm gömlek çakmak pipo vs.) ne alınabilinir ? :sm_confused:

Küpe kullananlara Küpe....
Sevdigi takımın amßleminden oLan ßi ßoxer, uyku seti ya da Saat oLaßilir...

:nazar:

saat evet

sonra ilişki ilerledıyse resmınızı scanlet cercevelet onu paketle

mesela benimki BJK STORdan aldığım en ufak şeye bile bayılır :sm_cool:

Hediye alcam zaman ikimize ait bir şey olmasına özen gösteriyorum.
Böyle bi takıntı oluştu bende:lepi:
Dogum günü için ikimizin resminin ve cıkma tarihimizin bulundugu bi künye yaptırdım:nazar:

-İkinizin oldugu isimli kalem olabilir. Çift yapılıyor birini ona birini kendinelülülülülülü
-isimlerinizn baş harflerini kol dügmesinde yaptırabilirsiniz.
-ikinizin resmini bir bardaga yaptıra bilirsiniz.

üstünde tazmanya canavarı resmi olan boxer delikafadulden

hehehe bu iyi bir fikir xD

ne alırsam begenir o :KK70: ben dhacok ona kndmindee emek harcadıgı bişe vermk istiyorum yani kıymeti olan bişey :KK70: ama pasta zor iş:KK70: kendisi ynmda diil :KK43: başka şehirde onun yanına giderken pasta erir biter :KK70:ve pek fazla fotografımız yok bizim :KK43: albüm işide yatar yani

arkadaşının zevkini bilemeyiz...
kol düğmesi olabilir...
saat, gömlek, tişört...bu gibi şeyler...

bence boxer uygun düşmez evli olsan neyse ikinizin ismi yazan bi anahtarlık olabilir yada çiftler için bir örnek ayakkabılar satılıyo kendinede onada alabilirsin ....bende hediye alma özürlü olduğum için banim sayıcam şeyleri arkadaşlar saymış zatenn

bana da lazım güzel bir hediyeee:)
saat dusunmuyorum tişört aldım yeni
daha farklı birşey ıstıyorum zaten o da biraz zor hediye beğenir ondan alasım gelmiyor kaydirigubbakcemile3

dedim ya ne alasam beğenir o ya yani şunu alsam kesin begenir gibi bişey yok ama ben farklı bişey almak istiyorum fikir verirken bnm sevgilime diilde kendi sevgilinize bişe alıyor gibi düşünün mesela :) parfüm tişört dışında olabilen şeyler ama saat olablr aslında.

X