Sizce büyümü fikirleriniz neler?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Büyüyü bilmem de evin enerjisi oluyor gercekten ya inaniyorum bende şuan yeni ev aldım bol bakara suresi dinletin evinize sirkeli suya nas felak okuyup evinizi arindirarak silin lütfen taşınmış da olsaniz enerjiniz tazelenir

Ve lütfen duyar kasmayın burası ne için var unutmadan yazarsanız sevinirim )

Burada bu konular yasak yalnız unutmuşsunuz. Evin enerjisi etkilemiş olabilir ama ben düşündüğünüz gibi bir şey olduğunu sanmıyorum. İnsanlar evlenince genelde ilk zamanlar tartışmalar yaşanır, aynı evde yaşamak sevgili olmak gibi değil çünkü. Çocuk için de zamanı varmış diye düşünün

Bu bi çeşit inkar. Gerçekten kaçış. Sebepsiz denen tartışmalar biraz deşildiğinde aslında gayet sebepli çıkıyor. Gerçeklerin açıklığı, düzlüğü, basitliği insanı irite eder.

O kadar doğru ki hissettikleriniz, belli ki iyi şeyler yaşanmamış o evde , ben de suanki evimde hep hastalandım zor şeyler yaşadım, biran önce çıkmak istiyorum bu evden ...
boyatma imkanınız varsa boyatin . komple her yerini sirkeli suyla benim oturduğun evi ben boyatmadan girdim acelemiz de vardı hamileyim girdikten 4 ay sonra bebeğimi kaybettim. sonrasında evin her yerini sirkeli suyla temizledim arkasasim eve geldi evde çok ferah bir havanın olduğunu çok iyi hissettiğini söyledi. o bile etkili olmustu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…