Sizce bana küfür etmek mi istemiş pis kadin tarzi

Evet öyle bir şaka attım böyle bı tepki verdi ve diyim mi dedigi için hakkimda boyle düşündüğünü düşündüm

Onun senin hakkinda ne düşündüğünden ziyade sen kendini bu konuşmayı yapmaya nasıl layık gördün ?!

Böyle bir muhabbet döndürüp sonra da sizce hakkımda böyle mi düşünüyor diye sorman bile çok saçma.

İnan okurken utandım sen bu cümleleri onunla konuşurken ve burda paylaşırken nasıl utanmadın ilginç

Pardon da zaten çocukla bir ilişkim var ve bu tarz muhabbetler aramızda dönüyor o konuda cekinmiyorum? Takıldığım şeyi belirttim
e tamam, 'vajinama isi olmayan da girebilir' geyigi sizin icin normalse bu geyigi yapan bir kiza o sifati söylemek de ona normal.
niye bu kadar tepki verdiniz madem?

e tamam, 'vajinama isi olmayan da girebilir' geyigi sizin icin normalse bu geyigi yapan bir kiza o sifati söylemek de ona normal.
Geyik normal demedim farkındaysan ben böyle bir geyik yapmam konuştuğum adama vajinama isi olmayan girebilir geyiği yapmam ssi attigim kişiler aralarında konusmus ve bu bizı ilgilendirmez kıza küfür etmek doğru olmaz aramızda normal dedigim şey bu değil

Aynen kendi atıp göt a.m muhabbeti yaparken sorun yok çocuk kaşar dedi diye sorun ayrıca çocuk rahatsız olmuş bu durumdan bide çocuk neden kötü oldu konuda anlamadim

Aynen kendi atıp göt a.m muhabbeti yaparken sorun yok çocuk kaşar dedi diye sorun ayrıca çocuk rahatsız olmuş bu durumdan bide çocuk neden kötü oldu konuda anlamadim
Hayatimdaki insanla nasıl muhabbet edecegimi size mi sorucam da konuşma tarzıma yorum yapıyorsunuz? Çocuğun rahatsız olduğunu iki ekran görüntüsü ile mi anladın? Kendisi de yapıyor aynı geyiği

Hayatimdaki insanla nasıl muhabbet edecegimi size mi sorucam da konuşma tarzıma yorum yapıyorsunuz? Çocuğun rahatsız olduğunu iki ekran görüntüsü ile mi anladın? Kendisi de yapıyor aynı geyiği
Tamam sen istediğinle istediğini zaten konuş ama o da böyle her şeyi söyleme hakkı bulur, en baştan bu konulara sen girmeyecektin sonucundan rahatsız olacaksan

Çocuk açıkça böyle şaka olmaz demiş.
Konuyu size doğrultunca bu kez rahatsız olmuşsunuz,orda yine yaa nasılmış şakanın sınırı var,böyle şaka olmaz diye açıkça anlatmış.
He sen böyle şakaları seviyorsan böyle takılalım demiş?
Rahatsız olduğunu daha nasıl söylesin anlamanız için ?

İstediğin gibi et ama seviyenizi kendi çapınızda yaşayın zırlayıp taa buralara kadar paylaşıp midemizi bulandirma yeter

Madem öyle a.. ile başlayan şekilde konuşan adamı buraya atma . Hiçbirimiz bu kadar leş muhabbeti okumak zorunda değiliz. Eşimle bu seviyedeki konuşmayı bırak kız kardesimle yapmam .

Simdi ben sana yazsam yazsam 2 güne anca anlarsın sana ne dediğimi sonra intiharın eşigine gelirsin senin gibi leş tarzı yazmam ama keşke yazsa dersin daha sana mı kaşar demiş fotoyamı onu bile anlamiyorsun hos ne farkeder ki seviyen belli hadi sanalda sextinge devam çocuğum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…