Sizce bana küfür etmek mi istemiş pis kadin tarzi

Seviye yerlerde ağızlar çöplük....
Bu muhabbeti " ama biz boylo konuşuyozzzz"diyerek normallestirmeyin.
İğrenç bel altı , boş lakirtilar.Ne olmuş demeyin sınırı geçer ve aradaki saygıyı yitirirseniz, başkasına dediği kaşar ve benzeri lafları çat diye yüzünüze söyler,siz sınırı yıkmış,her türlü lafı söyleyip, duyacak hâle gelmişsiniz ...

Pardon da zaten çocukla bir ilişkim var ve bu tarz muhabbetler aramızda dönüyor o konuda cekinmiyorum? Takıldığım şeyi belirttim

İnce çizgi burada işte. Bu muhabbeti dondurup sana ne gözle bakmasını bekliyordun ? Biraz acı oldu bu konuşma ama her ilişkisi olan bu muhabbeti dondurmez arasında kaldı ki ben evliyim ne eşim bana nede ben esime bu tarz kelime ile şaka yaptik.

Hayatimdaki insanla nasıl muhabbet edecegimi size mi sorucam da konuşma tarzıma yorum yapıyorsunuz? Çocuğun rahatsız olduğunu iki ekran görüntüsü ile mi anladın? Kendisi de yapıyor aynı geyiği
Hayatındaki insana biraz daha yalvar o zaman bana neden böyle davranıyorsun diye.

Yok ya yok, bazı insanlar kaliteli bir hayat yaşamayı ısrarla reddediyor.

Evet ben bidaha baktım çocuk aynen düşündüğün şeyi söylemiş, ama konuyu oraya getiren sensin, neden kendine zorla bunu söylettirdin ki, yani o senin seçimin ama sonra niye rahatsız oluyorsun o zaman

X