Evli erkek ile evli kadının dertleşmesi sizce aldatmaya girer mi?

Aynı binada yaşayan 2 çocuklu 40lı yaşlarda bir adam ile tek çocuğu olan 30lu yaşlarda bir kadın var. Erkeği bilmiyorum ama kadın evliliğinde sorunlar yaşıyor eşi çoğu zaman eve gelmiyor. Komşu oldukları için adam bu durumdan haberdar oluyor ve kadına dertleşelim diye teklifte bulunuyor. Dışarıda kahve içip konuşuyorlar. İkisinin de eşinin bu buluşmadan haberi yok. Sizce bu aldatma sayılır mı? Kadının kocası tanıdığım biri, sizce onu bu durumdan haberdar etmeli miyim yoksa hiç karışmamalı mıyım? Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Girer bence ama bence eşine söylemeyin. Ülkede bu kadar kadın cinayeti varken. Ama bir şekilde uyarabilirsiniz kadını yani

Aynı binada yaşayan 2 çocuklu 40lı yaşlarda bir adam ile tek çocuğu olan 30lu yaşlarda bir kadın var. Erkeği bilmiyorum ama kadın evliliğinde sorunlar yaşıyor eşi çoğu zaman eve gelmiyor. Komşu oldukları için adam bu durumdan haberdar oluyor ve kadına dertleşelim diye teklifte bulunuyor. Dışarıda kahve içip konuşuyorlar. İkisinin de eşinin bu buluşmadan haberi yok. Sizce bu aldatma sayılır mı? Kadının kocası tanıdığım biri, sizce onu bu durumdan haberdar etmeli miyim yoksa hiç karışmamalı mıyım? Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Girmez tabi komşular arasında olur böyle şeyler ben de bazen onlarla yemeğe falan çıkarım. Alagaaaat kocam hiç rahatsız olmaz

daha evliyken evliliğimde sıkıntılarım varken işyerinden erkek kadın farketmeksizin seminer aralarında boş derslerde sigara kahve yapıyordum yakın kafelere gittiğimizde oluyordu başbaşa.boşanınca sırf şurda yorum yazan hemcinslerimin yorumları gibi iftiraya maruz kalmamak için sosyal medyamdan hepsini çıkardım, sigarayı kahveyi kuytuda kendi başıma veya hemcinslerimle yaptım.gerçekten doğruda olabilir ama emin misiniz aldatma olduğundan?belki onlar normal selamlaşmışlardır da siz belki alışkın olmadığınızdan böyle fikirlere kapılmışsınızdır🤷‍♀️eğitim seviyesi yetişilen ortam vizyon vs…bakış açısını göreceli yapar.belki sizin normalinizde onların anormalidir🤷‍♀️bence emin olmadığınız konularda yorum yaparak vebale girmeyin!

daha evliyken evliliğimde sıkıntılarım varken işyerinden erkek kadın farketmeksizin seminer aralarında boş derslerde sigara kahve yapıyordum yakın kafelere gittiğimizde oluyordu başbaşa.boşanınca sırf şurda yorum yazan hemcinslerimin yorumları gibi iftiraya maruz kalmamak için sosyal medyamdan hepsini çıkardım, sigarayı kahveyi kuytuda kendi başıma veya hemcinslerimle yaptım.gerçekten doğruda olabilir ama emin misiniz aldatma olduğundan?belki onlar normal selamlaşmışlardır da siz belki alışkın olmadığınızdan böyle fikirlere kapılmışsınızdır🤷‍♀️eğitim seviyesi yetişilen ortam vizyon vs…bakış açısını göreceli yapar.belki sizin normalinizde onların anormalidir🤷‍♀️bence emin olmadığınız konularda yorum yaparak vebale girmeyin!
Ayni fikirdeyim. Ustelik belki kadin agliyordu ya da hastaydi vs sokakta karsilasip gelin surda 2 dk oturalim dediler.

Bana gore aldatma degil, aldatacak insan sokakta, disarda falan gorusmez. Evlenince hic karsi cinsten arkadasiniz olmuyor mu ya?

Bir de bu tarz kadınlar bu kadar mı kör? Bu kadar mı bilinçsiz. İstisnalar hariç, erkekler tuhaf varlıklar. Eşimle sorunum olacak ve alakasız bir erkek gelip, yardım etmek isteyecek ve ben de bunu yiyeceğim. Aksine direkt üstünü çizerim ne alaka yani?

Bu kadar alık olmasın ya hu!
Valla haklısınız. Kimse bu kadar saf değil bile isteye görüşüyorlar. Komşu mevzusu da samimi gelmedi.bu kadar detayı nasıl biliyorsunuz dimi ya

Valla haklısınız. Kimse bu kadar saf değil bile isteye görüşüyorlar. Komşu mevzusu da samimi gelmedi.bu kadar detayı nasıl biliyorsunuz dimi ya
Valla ister kadın olsun, ister erkek olsun evli olupta dertleşen (!) Bana masum gelmiyor. Yakınınındır falan tamam ama alakasız biri yani.

Ekşınlı bir dertleşme ise 🤣

Bu olay dertleşmeninde ötesinde sizde farkındasınız.
Ya bu olayı yaşayan siz siziniz?
Yada söylemek için can atıyorsunuz ama cesaret edemiyorsunuz.

evet olabilir ama karisma, seni ilgilendirmez. o kadinla da iletisimi kes, sana da bela sicrar.

Kadının kocasını haberdar etmeli miyim diyerek, hikayenin kahramanının Sen olduğunu hiç belli etmemiş oldun

Karışmayın sizi ilgilendiren bir durum göremiyorum ben burada doğrular er geç ortaya çıkar çünkü sizin müdalenize gerek yok.

X