Evli erkek ile evli kadının dertleşmesi sizce aldatmaya girer mi?

Aynı binada yaşayan 2 çocuklu 40lı yaşlarda bir adam ile tek çocuğu olan 30lu yaşlarda bir kadın var. Erkeği bilmiyorum ama kadın evliliğinde sorunlar yaşıyor eşi çoğu zaman eve gelmiyor. Komşu oldukları için adam bu durumdan haberdar oluyor ve kadına dertleşelim diye teklifte bulunuyor. Dışarıda kahve içip konuşuyorlar. İkisinin de eşinin bu buluşmadan haberi yok. Sizce bu aldatma sayılır mı? Kadının kocası tanıdığım biri, sizce onu bu durumdan haberdar etmeli miyim yoksa hiç karışmamalı mıyım? Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Karışma kötü olan sen olursun.

Komşumuz anlattı ama şahit oldum bir kısmına, yani binada, parkta filan konuştuklarını birlikte arabaya bindiklerini telefonlaştıklarını gördüm bir kaç kez
Siz neden insanların özel hayatına karışıyorsunuz ki? Aileyle ekstra özel bir durumunuz yoksa (akrabalık, yakın arkadaşlık vb.) bence karışmamalısınız. Ne siz ne de diğer komşularınız. Başka gündemler bulmanızı tavsiye ederim.
Not: Amacım aldatanı ya da aldatmayı övmek değil, takdir edilmese de özel hayat. Kim kimle konuştu, kim kimin arabasına bindi falan çok çiğ muhabbetler.

Komşumuz anlattı ama şahit oldum bir kısmına, yani binada, parkta filan konuştuklarını birlikte arabaya bindiklerini telefonlaştıklarını gördüm bir kaç kez
Komşular biliyorsa herkes biliyordur nerdeyse.Bir tek kocasimi kadini fark etmiyor evden çıkmalarini mesajlaşmalarini hemde iki çocuk annesi ayni apartmanda birde

Nasıl demeliyim her şeyi berbat ederim diye korkuyorum
Bu yaptığının yanlış olduğunu yanlisnyerlere varabileceğini söyleyin. Art niyetli biri olmadığınızı o yüzden direk onunla konustuğunuzu söyleyin.

Binada parkta konuştuklarını gördünüz tamam da telefonlaştıklarını nasıl gördünüz? 🥴 Benim kimle konuştuğum dışardan görünmüyor, duyulmuyor mesela...Komsularimla binada parkta denk gelince konuşmak da benim sık yaptığım eylemler , bayilmiyorum ama mecburum yani selamlasmaya, soru sorarlarsa yanıtlamaya felan, öküz gibi bakıp geçince tuhaf oluyor çünkü... Dışarıda buluşma hikayesi de tamamen tevatür sanırım, ona hiç desteğiniz yok...Nedir yani sizin olayiniz? Amacınız? Ben hiç anlamadım

Son düzenleme:
Adam sırtlan gibi kokuyu almış hemen yanaşmış. Ne işi var evli barklı kadınla dertleşmek ona mı kaldı? Kadınla birlikte olacak sonra da başına iyice iş açacak. Burdaki yorumlara katılıyorum eğer konuşacaksanız kadınla konuşup uyarın kendini kullandırtmasın.

Biri var civarımda. O da kötü durumdayken abi/kardeş dediği evli kişilerle dertleşiyor. Bir süre sonra ay gönlüm kaydı ya da ay adamın gönlü bana kaydı, nolduğunu anlamadım oluyor.

Ben o kişinin eşine söyleyemedim ama başta yakalasaydım kadını uyarırdım.

Eşiyle tanışıksanız bu sakıncalı durum hakkında uyarın. Sizin söyleyeceğinizden korkup da vazgeçebilir bu durumdan ya da daha fazla gizlilik içinde yürütür 🤷‍♀️

Müge Anlı mahallesi mi orası mı herkes birbiriyle takılıyor🤐🤐🤐 tüm toplum mu müge anlı oldu
Ya ben bu konuda ağır iftira kokusu da alıyorum Chery, dışarda bulustuklarini gözüyle gormediyse konu sahibinin elinde hiç destek yok bu iddiayı savunacak sanki...Telefonla konuştuklarını gördüm demiş yukarda 🤣 Benim yanımda oturan adam bile ben evde bağıra çağıra konuşurken anlamıyor bazen kimle konuştuğumu , soruyor kimle konuşuyorsun diye, bunlar komşu haliyle nasıl görüyor da emin oluyor iki kişinin telefonlaştığını?

Aynı binada yaşayan 2 çocuklu 40lı yaşlarda bir adam ile tek çocuğu olan 30lu yaşlarda bir kadın var. Erkeği bilmiyorum ama kadın evliliğinde sorunlar yaşıyor eşi çoğu zaman eve gelmiyor. Komşu oldukları için adam bu durumdan haberdar oluyor ve kadına dertleşelim diye teklifte bulunuyor. Dışarıda kahve içip konuşuyorlar. İkisinin de eşinin bu buluşmadan haberi yok. Sizce bu aldatma sayılır mı? Kadının kocası tanıdığım biri, sizce onu bu durumdan haberdar etmeli miyim yoksa hiç karışmamalı mıyım? Fikirleriniz için teşekkür ederim.
Kesinlikle aile içi konulara karışmayın. Aldatmaysa da sizi ilginlendirmez zaten. Kendi ailenize işinize bakın sonra suçlu siz olursunuz.

Nasıl yapıyorsunuz abi her şeyi nasıl görüyorsunuz o camdan pencereden kuytu köşelerden ya?

X