Sizce bana küfür etmek mi istemiş pis kadin tarzi

Adam ısrarla böyle şaka olmaz diyor bu kız söylesin diye resmen yalvarmis

İnternette buldum diyorum dimi ssi? okuduğunu anlamadan boş yorum yapma güldürüyorsun
o zaman da siz seviyesiz bir sohbet aramış be bu muhabbeti adama atmışsınız. muhabbetin de neresi “komik” geldi anlamadım gerci de. maksat nedir yani? bunu sevgiliye atarken size gazel yazmasını mı bekliyordunuz. at bana aynı seyi esime atayım bak nasıl kızıyor. güldürdüysem bir daha güldüreyim; seviyesiz ve terbiyesizsiniz. hakkettiğiniz cevabı almışsınız karşı taraftan. bir de inatla “ndn sğk konusyorsn “ triplerine girmissiniz. cocugun size hala cevap veriyor olması bile mucize. su testisi su yolunda kırılırmış. yapceeek bii sey yook.

Adam sana haddini bildirmiş ama anlamamışsın ki. Ayrıca size olabilecek bütün şaka yollarını açmışsın. Resmen bana sınırsız ol diyorsun sonra da niye böyle diyorsun...

Eklentiler

• Screenshot_20240725_105238_Free Adblocker Browser.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 44
bunlar nasıl konuşmalar bütün uzuvlar havada uçuşuyor. bir ekrandan ağzına girmediği kalmış. kendime saygım yok adlı çalışma olmuş resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…