sizce ALDATIYOR MUYUM???

aldatma olmaz bence cunku zaten sızın ılışkınız bıtmış aldatacak kımse yok ortada mahkemede ımış evlılıgınız ama su durumunda yenı bı ılışki yasaman dogru olmaz bı nefeslen kendıne zaman ver ..

canım senin istedigin cvplar degil belki ama bende yeni ilişkilere başlama fikrini sıcak bulmuyorum.ama sanırım sen birinden hoşlanıyorsun ve ilişki kurmaya korkuyorsun...yada bu benim düşüncem tabi..iyice boşan da ondan sonra başlarsın be canım acele etme.nasıl olsa bosanmayacakmısın ki? kendin psikolojiki olarak rahat etsen bile toplum bunu hoş görmez ve sana bakış açıları degişir.hanımlıgını bozma ve acele etme derim.bence çok çirkin bir davranış yapmış olursun.hala karı kocasınız unutma.boşol demeden de dini nikah bozulmaz bunu biliyorsundur umarım?ama tabi burada yeni bir tartışma başlatmak istemem bu benim bildigim çünkü...sevgiler canım.

evet dınen senı bosadım demesı bıle saka ıle karısık evlılıgın sahıhlıgını etkılıormus bır ılahıyatcıdan dınlemıstım ama ıs zaten mahkemelık olmuş dınen de bıttıgını dusunuorum tabı esler daha ıı bılır ama bncede hanımlıgını agırlıgını koru ..

Erkekler evliyken bile aldattıkları zaman isimleri "capkın"oluyor ama kadınlar icin aynı sey söz konusu degil.Duygusal bagınız kalmamıs bile olsa henuz bosanmadan esini aldatman seni magdur durumdan cıkarır bir anda cirkin isimlere layık bulunursun.Toplumumuzun kuralı boyle ne yazık ki.Anlıyorum duygusal bosluk icindesin.Esinin seni aldatmıs olması kendine guvenini zedelemis.İstendigini,begenildigini,bir erkek icin degerli oldugunu hissetmek istiyorsun ama sabırlı ol önce boşan.

önce boşan canım kafan rahat olsun kendine olan saygınıda yitirme sen
eski eşinden üstünsün bir kere bu konuda bence kendini şu an başka
ilişkilere bırakırsan yanlış yapma ihtimalinde arter en iyisi boşanmayı bekle
o zamana kadar hayatına nasıl yön vereceğini düşün herşeyin hayırlısı
olsun hakkında ama sen eski eşinin yaptığını yapma

mantık olarak aldatmış sayılmazsın.ama bizim toplumumuza uyacak bir şey değil bence.önce nikahlı eşinle ayrılman gerekir...

İLK ÖNCE KAFANI DİNLE GÜZELİM ERKEK DEDİĞİN HER ZAMAN HER YERDE BULUNUYOR ...ÖNEMLİ OLAN DOĞRUSUNU BULMAK 2. KEZ AYNI SIKINTILARI BÜNYELERİMİZ KALDIRMAZ .......BU ARADA HAKKINIZDA HAYIRLISI OLSUN...sengözlerimebaksanab

Önce o adamdan kurtul derim ben.
Maksadın intikam almaksa eğer ayrı yaşadığın teni tenine 1 yıldır değmeyen bir adamı aldatmış sayılmassın.Hem zaten ben aldatmayı hiç bir kadına yakıştıramıyorum.Çivi çiviyi sökmez.
Evliliğin bitsin, tüm yaraların sarılsın.Ancak bu şekilde sağlıklı bir ilişkiye başlanabilir. Diğer türlü yeni ilişkini de yıpratırsın

bencede güzelim önce boşan sonra yeni bir ilişkiyi düşün
hem vicdanın rahat eder hem de saygınlığını korumuş olursun
dini açıdanda nikahınız bitmeden yeni bir ilşki yaşaman doğru değil a.s.

zeynep herşeyi çok ii anlatmış zaten kesinlikle katılıyorum
anlamadığım ikinizde başka ilişkilere yelken açmış yada açmak istiyorsunuz madem neden boşanmıyorsunuz hala anlaşmalı olarak başvurunca tek celsede biter. sizde kafanıza göre özgürce yaşarsınız

evet ilk önce boşanmaya bak sonrasında zaten olur ne olcaksa...bak yazan bütün arkadaşlar aynı fikirde kulak ver olur mu

bence dur bi dinlen
daha boşanmadan yeni ilişkilere yelken açma
biraz kafanı topla
yoksa yeni ilişkindede daha çok yıpranırsın
bu acele niye

vicdanınız zaten sizi rahatsız ediyormuş neden yenisine yelken açasınız ozaman doğrusunu düşünüp yanlışı uygulamayın kendi sorunuzda cevaplamışsınız zaten
tabiki bizim fikrimizi sormuşsunuz aynen sizin gibi düşünüyorum tam bitirmeden herşeyi aynen ayrılmaya çalıştığınız kişi ile bir farkınız kalmaz

X