Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz olsanız ne yapardınız diyip tavsiye istemen ve bizim sana söylediğimiz hiçbir şeyi yapmaman yüzünden artık sana yorum yapmama ve yapılan yorumları okumamaya karar verdim zorunlu
Ama siz bana direkt nişanı atın diyorsunuz ben nasıl nişanı atacağım ;(

İşte onun da durumu yoktu normalde ona annesi KPSS çalışsın diye bu sene atansın diye her şeyi yapmış düğünü bu kadar kısa süreye sığdıran kayınvalide çünkü biz seneye düşünüyorduk onların baskısı ile oluyor düğün , nişanlım da maddi olarak bi şeu yapamıyor sadece evin kirasını ödedi diğerlerini kayınvalide yapıyor

Ciddi yorum yapacagim sana , ev sahibiyle görüşün , eğer kabul ederlerse evdeki eksiklikleri siz yaptırın ve kiradan düşün. Şu aşamada daha fazla kira verebilecek güçte oldugunuzu sanmiyorum hiç. Bari bu evde düşük kıra ile otururken kenara para koymaya çalışın.

Bir de ev sahibi içini yaptirinca kirayı artırmak isteyebilir bunu da göz önüne al derim

Hayır görüyorum ama nasıl ayrılayım nasıl yapayım , davranışlarını bi görseniz
Kardeşim evlenmeden önce eski nişanlısı olduğu yere tayin istedi. Şimdi ayrıldılar gayet de herkes işine gücüne bakıyor. İsteyen bir şekilde hallediyor yani. Davranışları derken? Nasıl ki?

Zorunlu bak ben seni bilmem, yeniyim ben burda.

Ama kirayi kim oduyor onu merak ettim? Kirayi sen oduyorsan, bu 3 kurusa tamah eden insanlarin istedigi evi neden tuttun? Hayir hem parayi verip hem kendini su rezillige mahkum ediyor olma bari.

Diger arkadaslar, zorunlu yuzbinlerce borcu olup 27 binlik gelinlik alan arkadas miydi?

.

Diger arkadaslar, zorunlu yuzbinlerce borcu olup 27 binlik gelinlik alan arkadas miydi?
evet o kisi. Ayni zamanda kucuk sehirde ucuza yasarken dogru duzgun isi olmayan adamin pesine buyuk sehire gitti. Bari adam senin yanina gelsin dedik onu da sallamadi.

Hayır görüyorum ama nasıl ayrılayım nasıl yapayım , davranışlarını bi görseniz
Napiyo mesela davranış olarak?? Yavrum demesi cok itici her gün güller mi döküyor yoluna? Her gün is yerının önünde çiçekle mi bekliyor? Sen otur ben yemek yaparım mi diyo? Mum ve Keman eşliğinde uyumaya mı götürüyor? HEr gunÖperek mi uyandırıyor? Çocuklarımin anası mi ol diyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…