Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ciddi yorum yapacagim sana , ev sahibiyle görüşün , eğer kabul ederlerse evdeki eksiklikleri siz yaptırın ve kiradan düşün. Şu aşamada daha fazla kira verebilecek güçte oldugunuzu sanmiyorum hiç. Bari bu evde düşük kıra ile otururken kenara para koymaya çalışın.

Bir de ev sahibi içini yaptirinca kirayı artırmak isteyebilir bunu da göz önüne al derim
Ev sahibi kayınvalideme teklif etmiş dolapları yaptırın diye kayınvalide de yaptıramam dedi kayınvalidem, petekleri yaptırmak için kredi çekmişler onun parasını ödüyoruz aslında diğer eksikleri gören yok , onları bize bıraktılar ne yazıkkı ama bu şekilde idare edebilir miyim bilmiyorum ,

Napiyo mesela davranış olarak?? Yavrum demesi cok itici 🥴 her gün güller mi döküyor yoluna? Her gün is yerının önünde çiçekle mi bekliyor? Sen otur ben yemek yaparım mi diyo? Mum ve Keman eşliğinde uyumaya mı götürüyor? HEr gunÖperek mi uyandırıyor? Çocuklarımin anası mi ol diyor?
Tamam bunları yapmıyor elbette , ancak her sabah beni bekliyor , beni merak ediyor , her dakika soruyor mesaj atıyor , ne desem tamam diyor , bilmiyorum bana karşı ilgili davranıyor

Zorunlu bak ben seni bilmem, yeniyim ben burda.

Ama kirayi kim oduyor onu merak ettim? Kirayi sen oduyorsan, bu 3 kurusa tamah eden insanlarin istedigi evi neden tuttun? Hayir hem parayi verip hem kendini su rezillige mahkum ediyor olma bari.

Diger arkadaslar, zorunlu yuzbinlerce borcu olup 27 binlik gelinlik alan arkadas miydi?
Ben kirayı ödemedim nişanlım ödedi ancak 27 binlik gelinlik değil ama 18 bin tl gelinlik , genel olarak fiyatlar bu şekilde ki zaten

Eee açtın ya aynı konuyu bu kadar insan farklı bir şey mi diyecek

Herkes doğru olanı dediği halde sen neden yanlış olanı yapıyorsun

Sanki yazılanları dinliyormusun anlıyor musun cidden bizim dediğimizi yapicaksan yazılanları oku yap

Yok burnumun dikine giderim buldum bi salak salak yavrum diyeni bırakmam diyorsan

Aynı konuyu açma biz usandık sana yazmaktan

Yine de hadi yazayım

Yanlış yoldasın zorunlu

Tamam bunları yapmıyor elbette , ancak her sabah beni bekliyor , beni merak ediyor , her dakika soruyor mesaj atıyor , ne desem tamam diyor , bilmiyorum bana karşı ilgili davranıyor

Lafla peynir gemisi yurumez zorunlu. Onemli olan icraattir. Baska sehirden nisanlinin sozlerine guvenip geliyosan oda soz verdigi gibi "halledecek". Klozet dahil

Bu kadar büyük eve ne gerek vardı? Tmm kirası uygun ama şimdilik. Sonra yükseltecek? Sürekli borca giriyorsun. Nisanlin sadece hallederiz diyo,hareket yok . Adamda heyecan yok. Düğüne üç ay kalmış, adamın şuan on kere tarihi alması lazımdı. Senin başını kaynanan yakacak. Onun dışında kimse uğraşmıyorum. Atacak senin başına yaramaz oğlunu, naparsaniz yapın. Kadin atansın demiş ama adam dünyaya geldiğine pişman. Başına çok büyük bela alıyorsun, dikkat et de ilk günden hamile kalma. Ayrıca ayrılmak ayıp mı günah mı? Ömür boyu ayak bağı çekeceğine , bir yere yol ver gitsin.

Eee açtın ya aynı konuyu bu kadar insan farklı bir şey mi diyecek

Herkes doğru olanı dediği halde sen neden yanlış olanı yapıyorsun

Sanki yazılanları dinliyormusun anlıyor musun cidden bizim dediğimizi yapicaksan yazılanları oku yap

Yok burnumun dikine giderim buldum bi salak salak yavrum diyeni bırakmam diyorsan

Aynı konuyu açma biz usandık sana yazmaktan

Yine de hadi yazayım

Yanlış yoldasın zorunlu
Şimdi bu yanlış yoldan nişanı atarak kurtulamam da nasıl olucak da değişecek;(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X