Siz olsaydınız ne yapardınız ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nisanlin ilk kirayi mi odedi sadece? Sonrakileri sen oduyorsun yani? E o zaman bosuna nisanlin ve ailesinin belirledigi duzende yasiyorsun. Para kimden cikarsa onun borusu oter.
Yok bana ödeme yapın demediler , sadece daha iki hafta oldu yaşamaya başlayalı

Ama siz bana direkt nişanı atın diyorsunuz ben nasıl nişanı atacağım ;(
Diyeceksin ki bizim ilişkimizden iki tarafa da hayır yok, yol yakınken bu işi bitirelim hayatımıza bakalım. Çok zor olmasa gerek şu cümleleri kurmak.

Ayrıca ne kadar plansız bir insansın. Ne bütçe planı var ne hayat planı. Sorunlar çığ olmuş üstüne geliyor sen bulutların rengini kafana takıyorsun. İnsan hayatını böyle hiç eder mi? Evlenme diye kaç kişi yazdı hala "ne yapmalıyım". Sence sen bu akılla evlenmeye hazır mısın? İki taraftan biri normal olur da hadi diğerini idare eder belki dersin de birinizin idrak yeteneği yok, diğeri hayatını idame ettirmek ten aciz. Böyle evlilik olur mu?

Aslında size çok anlatıldı,siz bile bile sürükleniyorsunuz ama sadece doğma ihtimali olan çocuklarınıza üzüldüğüm için son kez yazdım. Siz kendinizi toparlamazsanız ilerde çocuklarınız anne- baba elinde heba olacak.

Zorunlu senle çok güzel tek shot oynanır he.
Her "klozet" diyişinde hepimiz birer shot tekila atsak, forumcak bayağı zurna oluruz gibi.

Ben plansız değilim , birini sevdim onunla evlenmek istiyorum, borçlarım dağ oldu ama borçsuz hiç bir şeu olmuyor ki , ben sadece anlamaya çalışıyorum, neden böyle olduğunu ;(

Hangi konuda mutlu ediyor ki?
Natamam bir evde yaşamaya mahkum etmiş de seni o yüzden sordum.
Ay daha dün sizin bir yazınızı okuyup size mesaj atmak istemiştim siteye son girsiniz epey olmuştu buralardaysaniz size bir yazınız hakkında birsey sormak istiyorum gormusken yazmak istedim atabilir miyim ?

Sen boş zamanlarında bişey mi içiyosun, bişey mi kokluyosun napıyosun da böylesin ben anlamıyorum

Nişanı attık konusuna bakıyordum
Zorunlu bir şey sorucam

Bu sevgilin seni ailenden istedi mi Allahın emri dedi mi sen kahve yaptın mı

Sevgilinin ailesi ve senin ailen bir araya gelip düğün dernek konuştu mu

ALLAH aşkına buna cevap versene

Biraz sabredelim bakalım inşallah daha güzel olur her şey
Evet sabret canım, çok güzel olacak. Seneye yavrunuzu kucaginiza alırsınız. Bebek yuvayı toparlar. Ev büyük, çocuk olunca kaynanan size yerleşir. Bebeğe bakar,yemeğini yapar. Sende çalışırsın. Mis gibi yaşayıp gidersiniz. Taksitle tuvalet mutfak hallolur onları düşünme. Ev büyük sonuçta, çocuk rahat etsin. Merdiven girişine bebek korumaliklarindan da yaptırın, sonra zam gelebilir.

Zorunlu bir şey sorucam

Bu sevgilin seni ailenden istedi mi Allahın emri dedi mi sen kahve yaptın mı

Sevgilinin ailesi ve senin ailen bir araya gelip düğün dernek konuştu mu

ALLAH aşkına buna cevap versene
Evet nişan yaptık konuşuldu konular nişandan sonra ama dediki aile büyükleri nereyi isterseniz orada yaşayın , bende küçük bir ilde 10 saat uzaklıkta yaşıyordum orada beden eğitimi öğretmenliği için çalışacagı alan olmayınca hazır bir özel okul ile anlaştığı için buraya geldim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…