Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Ya hiç sorma..ben de nasıl soyulmayanlar oluyor anlamıyorum. Kremi ikinci kez kullanmaya bile fırsatım olmadı deli gibi soyuldum ve hala soyuluyorum, 12 13 gün önce bir kere sürdüm allahım hala soyuluyorum ve buruş buruşum:) Geçecek dedi Mustafa bey...Madacassol inanılmaz geliyor ben onu kullanıyorum ki o da soyulmasına etki ediyor...biraz düzelsinler tekrar sis leke kremi aynı yerlere sürücem..haberleşelim buradan sonuç gün be gün nasıl gidiyor biliglendirelim birbirimizi..öptüm cevabın için çok saol.....

Ben de aynı senin gibi ikinci kez sürmeme fırsat kalmıyor,acaba yenideri oluşmadan sürüp alttakinimi kaldırsam tekara diyorum ama mustafa bey öyle yapma iyileşsin sonra tekrar sür dedi,bekliyorum ben de.Cuma-cumartesi gece sürdüm ben.Cumartesi dışarı çıkacak halim yoktu buruş buruş.Neyseki pazar soyuldu tamamen.Dün gece de bol bol bepantene-hipokort vs ne varsa hepsini karıştırıp sürdüm.Gece boyu kremli kremli yatıyorum.Sabaha baya düzelmişti.Ve bu seferki kremim beyazlatıcı özelliği fazlaydı ondan mı bilmem herzamankinden çok daha güzel oldu soyulduktan sonra resmen beyazladı gibi ama kırmızılık gitmeden tam anlayamam tabi.Ama önceden siyahlık kalıyodu şu an yok gibi sanki inşallah geçmiştir.Bir iki gün sonra tekrar sürücem bakalım.Önemli olan geri gelmemesi tabi ben bir senedir kullanıyorum bu kremi arada iyi gibi oluyor sonra bir bakıyorum daha da kararıyor sanırım yazın fazla karardı.Güneş kremi de sebamed 50 kullanıyorum ben.Bu arada madecasol da soyulmamı yapıyor onu anlayamadım bir ara kullandım ben ama pek bir faydasını görmedim daha da kızarttı sanki...

merhaba arkadaşlar.acaba bu kremi kullandıktan sonra yüzünde tüylenme falan olan oldu mu?

mesaj sayım henüz 100 olmadığı için özel msj gönderemedim. bu başlıkta "sekerkiz" adlı arkadaşım sis leke kremini beyazlatıcı formu ile hazırlatıp kullanmıştı. sekerkiz lütfen duy sesimi. beyazlatıcı gerçekten işe yaradı mı? yaradıysa cilt rengin ne kadar açıldı? benim de leke tedavim bitti ve beyazlatıcı istiyorum... beyazlamada gerçekten işe yarayan bir yöntemin olduysa paylaş lütfen benimle...

Bepanten sürdüğüm zaman aşırı nemlendirdiği için soyulmuyor fazla, ama madecassol sürdüğüm zaman derim kat kat soyuluyor..Bunu farkettim. Mesela akşam madecassolu sürüyorum sabah kalktığımda derim kalkmış oluyor. Bir kaç gün bepanten kullanmıştım, aynı sonucu alamamıştım. Bu arada benim de bazı yerlerim bembeyaz oldu ama ten rengime göre baya baya açıldı...hoş durmuyor): bazı yerler ise lekeler geri geldi...sabır diyorum, hala tam olarak iyileşmedi..belki ikinci seansa bişi kalmaz...mustafa bey de madecassolun iyi bi seçim olduğunu söylemişti. ama bepantenle karıştırıp kullan demişti...sonuçta iyileşme süreci için belli kremler var, madecassol, bepanten, hametan, silverdin...hepsi iyi kremler

merhaba efece özelliklede senden yorum bekliyorum cünkü kremi bir ay boyunca kullanıpta mmemnunum diye bir yazı okumadım yani herkes işini halledince çekilmi kenera leke okadar kötü bişey ki insanı sinir ediyor buraya yazan arkadaşlar bunu bile bile yorum yazmayı unutuyorlar lütfen sen kullanan biri olarak yorum yazarmısın bende alcam ama benım cildim zaten kuru ve ince ayrıca o soyulan yerler tekrar leke kalır die korkuyorum lütfen cevap

Kızlar ben bir aydeğil bir senedir kullanıyorum...Hep vazgeçiyorum kullanmaktan ama sonra tekrar başlıyorum.Sis kremi kullandıktan bir kaç gün sonra herşey iyiye gidiyor leke açılmış gibi duruyor ama aradan bir hafta geçiyor bakıyorum yine leke orada olduğu gibi duruyorAnlamadım gitti...Soyuluyor da lekenin oldugu yer ama altından bir türlü taze deri gelmiyor nedense.

Ben lekelerim için başka bir formül kullandım arkadaşlar. bir tatlı kaşığı yoğurda bir çay kaşığı karbonat haftada 1 kez 1 saat duruyor. 2-3 ay düzenli kullandım 2 senelik bir lekem soyularak gitti. ama daha eskiler daha duruyor ve sıkıldım bıraktım şimdilik.
Bir de önemli bir nokta daha var bilgisayarlar ; güneşte koruyucu krem sürüyoruz ama bilgisayar başında unutuyoruz. Bilgisayar kullanırken de süreceğim inşallah bundan sonra.

mrb benim yazın cildim 3 tona yakın renk değiştirir krem doğal ten rengime döndürmüştü beni araya yaz girince tekrar koyulaştım 15 gündür tekrar başladım kreme yavaş yavaş açılıorm.seni doğal rengine geri getirio

İki ay oldu artık. Sonuç: lekelerimin çoğu gitti ama lekelerin olduğu yerler şimdi bembeyaz duruyor. Cilt tonum buğday, dolayısıyla öbek öbek beyazlıklar var şimdi..zamanla kendi rengini alıcağını söylediler..kırış kırış da durmuyorlar artık..

içerisinde civa icerigi yoktur umarım ben de denemek istiyorum uzun süre kullanan arkadaşlar bıraktıktan sonra aynı problemler ile karşı karşıya gelmişler mi acaba yazarlarsa sevinirim.

kızlar fotolarımı da koymuştum müthiş değişim olmuştu lekelerimde ve cildimde...
kremi yaklaşık 3 aydır hiç kullanmıyorum ve sonucu yazayım:
burun kenarlarım ve ağız çevrem artık inanılmaz hassas. sürekli kırmızı duruyor ( hatta kahve gibi duruyor)
soyulmaya ilk oralardan başlamıştı zaten. yani hassasiyeti arttırdı.
kremi kullanırken sıkı bebek gibi olan cildim bırakınca resmen bozuldu. burnum ve yanaklarımın burnuma yakın olan
kısmı resmen büyük gözenek oldu. yani gözeneklerimi kocaman oldu.
lekelerime çok faydası olmuş olsa da cildimin bu derece bozulması hiç hoşuma gitmedi.
kremi bırakınca sivilcelerim de çıkmaya başladı ve haliyle yine leke bırakarak gittiler.
şimdi doktora gitti ve düzenli düzenli doktorumun yazdığı ilaçları kullanıcam.
kısaca uzun vadeli düşündüğünüzde bu kremi sürekli kullanmayacaksanız (ki sürekli kullanmak demek kızarık bir ciltle dolaşmak demek)
hiç bulaşmayın... yani en azından yüzünüzdeki lekelere değil vücudunuzdaki lekelere kullanın.

GERÇEKTENMİ YA BNDE ŞİMDİ YORUMLARI OKUDUM HERKES ÇOK MEMNUN SİPARİŞ ETMEYİ DÜŞÜNÜODUM AMA SENİN YAZDIKLARINI OKUYUNCA BİRAZ KORKTUM:s

kızlar benim gibi beyazlatıcıyı fazla koydurup ten açmak için kullanan varmı kremi iletişime geçelim

arbutin ve kojik asit temin edebilecğm bi yer bulsam oranlarını ben verip beyazlatıcı krem hazırlatacaktım ama kilogram hesabı satılıo az miktarda vermiolar malesef

arkadaşlar uzun süre kullananlardan veya kullanıp bırakanlardan yorum bekliyoruz.Alıp almamakta çok kararsızım kaş yapalım derken göz çıkarmayalım şimdi. bende çok büyük leke sorunu yok sadece cilt tonum açılsın istiyorum.

Kaç zaman sonra girdiğim konuda az önce msjını okuduğumda şaşırdım.Çok iyi giden tedavi sürecin hüsranla sonuçlanmış gibi yazmışsın.o dönemde cildinin bariz değiştiğini fotolardan da sayende görmüştüm.Aynı dönemlerde kullanmaya başlamıştık hatırlarsan.Allahalla bende mi bi sorun var acep ?iyiki kullanmışım diyorum ve kullanmaya da ara ara devam ediyorum.ufak tefek lekeli bölgelerim vardı ,artık nerdeyse yoklar.

Bence kullanıp bi süre bırakıp sonra şikayet edenlerde şöle bi sorun var:Krem kullanırken cillop gibi bi cilde sahip oluyosunuz kullanmaya kullanmaya cilt yavaş yavaş eski haline dönerken sanki o cildi yıllarca görmememiş gibi davranıyolar.kremimi kullanana kadar zaten öleydin dikkat etseydin güneş kremini sürseydin.ben haftada bikez falan sürüyorum unutmazsam hiç de kızarmıyorum.insanlar bi dünya para verip yok gözaltıymış yok yaşlanma karşıtıymış ,ayna önünde bi dolu kutulu kremleriher gece. her gün kullanıyolar.Zahmet olmazsa kullanıverin sizde haftada bir .............:)

canım googlede 'lekeyeson' diye arama yap 'sis leke kremi 90 yıllık mucize diye yazıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…