Lekeler, Çiller Sis Leke Kremi Kullananlar Yorumları Buraya

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
senin adına çok sevindim canım.O sivilcelerle lekelerle yaşamak zor .Her görenin 'ay senin yüzüne ne oldu' demesinden bıkıyo insan :KK43: inş. böyle gider sıkıntı oluşmaz tekrar.Bi şey sorucam bu ilaç gözenekleri küçültüyo mu cildinin yapısı düzeliyo mu? benim cildim pütür pütür. sivilceler yüzünden. kaymak gibim olsa ya cildim :)

cildim çok değişti... gözeneklerim küçüldü, resmen sağlıklı bir cilt gibi... ışıl ışıl sürekli ve makyajsız gören yakınlarım inanılmaz bir duruluk olduğunu söylüyor.. :nazar:
umarım artık hep böyle kalır... böyle kalmazsa bile aynı kremi bakım kremi şeklinde hazırlatıp sürekli kullanabilirim... böyle yapanlar da varmış...

cildim çok değişti... gözeneklerim küçüldü, resmen sağlıklı bir cilt gibi... ışıl ışıl sürekli ve makyajsız gören yakınlarım inanılmaz bir duruluk olduğunu söylüyor.. :nazar:
umarım artık hep böyle kalır... böyle kalmazsa bile aynı kremi bakım kremi şeklinde hazırlatıp sürekli kullanabilirim... böyle yapanlar da varmış...

çok sevindim allah nazarlardan korusun :) bende sipariş veriyim en kısa zamanda. tabi zahmetli bi iş buda.annem çok kızıcak yüzümün halini görünce :KK43: neyse sonuç iyiyse değer herşeye

Evet cildim kızardı. Daha sonra da pul pul soyulmaya başlıyor. Soyulması biraz uzun sürecek gibi. Soyulan yerlerde çok hafif bir yanma oluyor üzerine sık sık bepanten krem sürüyorum. Biz annemle birlikte kullanmaya başladık onun lekeleri nerdeyse 30 yıllık. Dün görüştük cildinde baya bir açılma var. Akşam Kremi sürüp yatıyorum. Sabah yüzümü yıkadıktan sonra bepanten krem sürüyorum. yarım saat kadar sonra da güneş koruyucu krem sürerek güne başlıyorum

bepanten kızarıklığını alıyor mu ben çalıştığım için kulllanmaya korkuyorum herkes yüzüne ne olmuş diye soracak kadar kızarıyor mu ?

bepanten kızarıklığını alıyor mu ben çalıştığım için kulllanmaya korkuyorum herkes yüzüne ne olmuş diye soracak kadar kızarıyor mu ?

çalışma rkadaşların halden anlayan insanlarsa sorun olmaz... çünkü o durumda kapatmak da imkansız, kuru cilde fondoten pudra sürünce çorak topraklar gibi oluyor resmen. ama tedavi süresi uzasın sorun değilse 1 gün sürüp 1 gün dinlendirir sonraki gün tekrar sürersin. böylece hem kapatabileceğin kadar kızarmış olur hem de milletin yorumlarından kurtulmuş olursun... 1 gün arayla kullanınca durum şöyle oluyor:
sürdüğün gecenin ertesi sabahına hafif kızarmış bir citle uyanırsın, bunu rahatça fondotenle kapatabilirsin. akşam eve gelirsin, yüzünü yıkarsın. akşam soyulma başlar. ertesi gün sabah baya soyulduğunu farkedersin. lavoboda yüzünü hafif sıcak suyla yıkarken parmaklarınla nazikçe masaj yaparsan yılanın deri attığı gibi 1 kat suratından deri çıkar. pırıl pırıl parlarsın. nemlendirici sürdüğünde yüzün biraz yanar çünkü yeni deri hassastır.. ama gene makyajla çok rahat kapatırsın... akşam eve gelince yüzünü yıkar ve o gece tekrar soyucu kremi sürersin.

kızlar ben 6 aylık hamileyim .ve hamilelikten dolayı yüzümün bazı yerlerinde kelenmeler oldu.hamileyken bunu kullansan sorun olurmu ki?

Herkes yüzüne mi kullandı...Başka bir yerine kullanan var mı acep. Bacaklarımda lekeller var. işe yarar mı acaba...Neyse ben yarın eczacıyı arayım yaaaa, kesin cevabı o verir...

ben tavsiye etmiyorummm soyulunca yanık lekeleri oluştu bidaha geçirmedi yazık olsun yaa

Ben sürekli kullananmadım işe gittiğim için malum kötü bir görüntü oluyo ama hafta snlarına denk gelecek şekilde kullandım bir ara baya açılmıştı lekelerim ama şu an daha beter bir şekilde duruyorlar anlamadım bir arkadaş da bhasetmiş yanık gibi sanki çünkü leke olmayan bazı bölümlere de kremi taşırmışım mesela oralar da karardı ve de gitmiyo:KK43:50 faktör güneş koruyucumu sürekli kullanıyorum bir de...Soyula soyula inceldi deri hssediyorum ve diğer yerlere göre sanki parlayan gergi bir hal aldı en son kullanalı bir ay var hala o şekilde yani.Ben artık lekeyi soymak yerine bayazlatmanın çaresine bakıcam.Bütün yabancı siteleri de inceledim beyazlatıcılar öneriliyor tabi kimyasal peeling de öneriler arasında...Meladerm diye bir krem ilk sırada geliyor yabancı bir sitede oylamada hatta para iade garantisi veriyor sitesi ama Türkiyede yok maalesef...ben de başka bir krem siparişi verdim bugun yarın gelir.eger memnun kalırsam yazarım size de...

Ben sürekli kullananmadım işe gittiğim için malum kötü bir görüntü oluyo ama hafta snlarına denk gelecek şekilde kullandım bir ara baya açılmıştı lekelerim ama şu an daha beter bir şekilde duruyorlar anlamadım bir arkadaş da bhasetmiş yanık gibi sanki çünkü leke olmayan bazı bölümlere de kremi taşırmışım mesela oralar da karardı ve de gitmiyo:KK43:50 faktör güneş koruyucumu sürekli kullanıyorum bir de...Soyula soyula inceldi deri hssediyorum ve diğer yerlere göre sanki parlayan gergi bir hal aldı en son kullanalı bir ay var hala o şekilde yani.Ben artık lekeyi soymak yerine bayazlatmanın çaresine bakıcam.Bütün yabancı siteleri de inceledim beyazlatıcılar öneriliyor tabi kimyasal peeling de öneriler arasında...Meladerm diye bir krem ilk sırada geliyor yabancı bir sitede oylamada hatta para iade garantisi veriyor sitesi ama Türkiyede yok maalesef...ben de başka bir krem siparişi verdim bugun yarın gelir.eger memnun kalırsam yazarım size de...

geçmiş olsun diyorum ,inş düzelir yüzün
bu tür soyucu kremleri sonbaharda kulllanmak en doğru davranış
sen tam olarak hangi aylar kullandın bilmiyorum ama
soyulan cilt, her ne kadar koyucu da sürsen, güneşe karşı
çok hassas oluyor ve yeni lekeler meydana gelebiliyor

o yeni oluşan lekelerin üzerine aknelis leke kreminden hafif bir tabaka
geceleri sürebilirsin ,rengini açar biraz
ama istersen önce bir hekime muayene ol

Son düzenleme:
Kızlar bunun ödemesi kartla mı yoksa kapıda nakit ödeme mi ?

çok üzüldm cnm geçmiş olsn snrm bu kremde hikayee :))) meladerm dediğinde bir tür soyucumu cnm ?

yeni siprş verdiğin ürünn adı ne memnunda kalırsn yazarsn çok sevinrrm...

tşk edermm

selam arkadaslar sis leke kremı nı kullanan bırı olarak yazmak ıstedım annemın yıllardır gecmeyen 1 tl boyutuna ulasan dermatologların bu leke gecmez dedıgı lekeyı 20 gunluk bır kullanımdan sonra tamamen gecırdı sımdı gelınımız sıvılce ızlerı bende gunes lekelerın ıcın kullanıyoruz benım yuzumde barız duzelme var lekelerım gectı hala kullanıyorum cıldım beyazladı ben cok memnun kaldım...

çok üzüldm cnm geçmiş olsn snrm bu kremde hikayee :))) meladerm dediğinde bir tür soyucumu cnm ?

yeni siprş verdiğin ürünn adı ne memnunda kalırsn yazarsn çok sevinrrm...

tşk edermm

Sagol canım,...meladerm de renk açıcı ve melanin düzenleyici bir kremmiş,ama maalesef Türkiye de yok işte.Bir de garanti veriyor sitesi,30 günde düzelme olmazsa para iade diyor...Ben şimdi yine buna benzer bir ürün aldım netten,ilk kez dün kullandım renk açıcı melanin düzenleyici etkisi varmış,gece kremini aldım ben...Kahverengi yerlerin rengini açıp alttaki hücreleri tedavi edecekmiş aynı zamanda da.Bakalım pek inanasım gelmiyo geçeceğine ama...İnşallah faydası olur.Eğer olursa kesin yazarım size de.Eğer bundan fayda görmezsem paraya kıyıp yurtdışında sipariş vericem artık,sinirim bozuldu iyice...Ama galiba bu kremler de kişiden kişiye değişiyor baksanıza sis leke kremi de kimine yaradı kimine yaramadı.Ama bana da ilk başta iyi gelmişti,lekelerim baya bayaa açılmıştı sonra daha koyu bir şekilde geri geldiler işte.Bu yüzden soyucu bir krem istemiyorum artık soyula soyula deri kalmıycak yakında:))

kızlar tedavim bitti. çok çok memnunum. ama sivilce lekeleri güneş lekeleri kadar kolay geçmiyormuş. daha derinden gelen lekelermiş. yani lekelerim %80 oranında geçti. %20 gibi bir oranda minik noktalar halinde kaldı... en güzeli de o lanet kistik sivilceler çıkmayı kesti! :nazar: şimdi sadece kalan nokta izlere özel bir tedavi şekli anlattı mustafa bey. kremi sirkeli suyla birlikte 3 doz kullanıcam sadece leke olan yerlere. aslında tedavi bittikten sonra 10 gün kadar ara verdim, tedaviye hiç geri başlayasım yoktu cildim pamuk gibiydi,bembeyazdı... dün gece 3 dozu kullandım ve gene kızardım :KK43: ama olsun...

Ben de bugün aradım ve sipariş ettim.. Yıllardır kullanmadıgım krem kalmamıştı inşallah memnun kalırım.. bir aydan kısa bir sürede düzelicegini söylediler bakalım kullanınca sizleri haberdar edicem..

kızlar kremi bacaklarımda ve kollarımdaki bir kaç lekeme kullandım. sadece leke üzerine sürdüm. Kremi bir kere lekelere sürdüm. Sabah kıp kırmızıydı. sonra kahverengi oldu sonra da soyulmaya başladı. Sürekli olarak madecassol sürüyorum. Soyulan yerler pembe ama kırış kırış duruyor, anlamış değilim. Yarın eczacıyı arıcam bakalım. Böyle kırış kırış durup da sonra düzelen oldu mu? bi leke uğruna kırışık mı kalacak anammmmmmmm

30 günde lekelerin yok olacağı yazılıyor uzun süre kullanıp fayda gören oldumu sipariş verecem ona göre akızlar lütfn cevap verin nasıl bir krem kaç ml 30 gün yetiyormu çok umut veriyor ama sonunda yine hüsranan ugramak istemiyorum :KK43:

ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. bende pek soyulma kızarıklık olmadı . bu kremden önce başka bir eczacının verdiği leke kremini kullanmıştım belki ondan belkide cildim yağlı ve pek hassas değildir ondan.ilk zamanlar pul pul soyulmalar oldu ama hafif. 5. aşamadan sonra sıkıldım ve aralıklarla tedaviyi uyguladım. şu an son aşamasındayım. şunu da belirteyim kremle birlikte uygulamayı nasıl yapacağınıza dair bir yazı geliyor. sıcak su ile kompres ve arkasından krem ilk aşamalarda. sonra sirkeli tedaviye geçiyorsunuz. asıl etkili kısım bence sirkeli tedavi kısmı. zaten sirkenin lekeleri geçirdiğini duymuştum. lekelerim geçtimi peki hayır çok fazlasıyla azaldı belli belirsiz ama tamamen geçmedi.benimki güneş lekeleriydi.belki tedaviyi hiç aksatmasaydım geçmiş olabilirdi. ayrıca daha eski birkaç lekem vardı ben gibi onlar duruyor.şu da bir gerçek ki cildim çok daha güzel ve parlak artık. ve birazda ten rengim açılmış sanırım öyle diyorlar.
şu an kremim yarıda daha. kaç gram bilmiyorum ama en az bir kaç ay daha idare eder ve lekelerim tamamen geçmiş olur diye düşünüyorum. şu an fiyatı 35 tl olmuş. zam yapmmışlar. ben 25 ten almıştım. güneş lekelerin varsa sürekli bir güneş koruyucusu kullanman lazım bu çok önemli. coppertone 45 tavsiye ederim bitkisel, aşırı yağlı değil ve fiyatı da en uygun. eczacı da bunu tavsiye ediyor zaten.
umarım faydalı olmuşumdur..

kızlar kremi bacaklarımda ve kollarımdaki bir kaç lekeme kullandım. sadece leke üzerine sürdüm. Kremi bir kere lekelere sürdüm. Sabah kıp kırmızıydı. sonra kahverengi oldu sonra da soyulmaya başladı. Sürekli olarak madecassol sürüyorum. Soyulan yerler pembe ama kırış kırış duruyor, anlamış değilim. Yarın eczacıyı arıcam bakalım. Böyle kırış kırış durup da sonra düzelen oldu mu? bi leke uğruna kırışık mı kalacak anammmmmmmm

Katunn,korkmana gerek yok canım,aynısı şu an ben de de mevcut kocakarı gibi oldum,oralar soyula soyula düzeliyo ben bepantene krem sürüyorum eczacı öyle demişti,madecasol daha mı iyi acaba??
Bu arada ben sis kremi kullanmayı bırakmıştım ümidimi kesip ve bir leke kremi almıştım yaklaşık 2 hafta kullandım ama daha koyulaştı gibi geldi bana bir de minik minik soyulmaya başladı yani leke beyazlatıcılar da soyuyor demekki madem soyulacak dedim ozaman en çabuk bu işi halleden sis krem tekrar sipariş verdim.Bu sefer bayazlatıcı etkili olsun dedim.Kremin peeling özelliği çok etkili oluyor bende hiç kızarmadı soyulmadı diyenlere şaşırıyorum sadece bir veya iki gece sürüyorum ertesi gün kıpkırmızı oluyor ve akşama doğru soyuluyor.Soyulma da pul pul olmuyor bende.Denizde yandıktan sonra böyle deri soyulurya bir tarafını tutuyorum sonuna kadar soyuluyor.Sonra da deri buruş buruş oluyor ama kızarık bozarık geziyorum günlerce kapatıcı kullanıyorum sürekli belki de kapatıcılar yüzünden lekelerim açılmıyo geri geliyo tekrar bilmiyorum...

X