Sipaydi ye Yardım lütfen

ıyidir şekerim sen nasılsın nişan hazırlıkları nasıl gidiyor ne zamandı yaw unutuyorum hepbilmiyorumkismile

Benim Topiciğim çok sessiz kaldı,
Hemen aklıma gelmişken de bişey sorucam.
Hakan'a sevgilier günü için Kazak Aldım Koyu mavi tonlarında.
Dünde Bitane cüzdan aldım içine ikimizin Resmini koydum.
Diyorumki slayt Resimlerin de yapsam mı yoksa başka zaman mı yapayım.
Doğum gününde falan filan. daha hiç başlamadım çünkü aklinialirimsmile

bence sonra yap bende duyu olayından vazgeçtim zaten
hepsini güzelce paket yapıp kutuya koycam ama cd çikolata falan yapmıcam

ahaaa bide paketleme var hiç biri de paketli değil,
Aman yaw onu da yapıcaz daha neyse hallederim artık napıyım kaydirigubbakcemile3

ayy düşün düşün bitmiyo ya
bakalım onlar ne yapıcak çokk merak ediyorum dandik bişey alırsa yada yaparsa konuşmıcam onunla

ayy düşün düşün bitmiyo ya
bakalım onlar ne yapıcak çokk merak ediyorum dandik bişey alırsa yada yaparsa konuşmıcam onunla

aman yaw bende merak ediyorum.
ama bu kez önemsemiycek gibi geliyor bana bakalım.
bu arada nişan için istediğim o elbise var ya Hakan'a gösterdim.
Çok sade değil mi dedi gerçekten sade mi acaba .
kabarık olur diye düşünmüştüm dedi :sinifsinif::sinifsinif:

ben beğenmiştim ama evt biraz daha kabarık olsa sanki daha iyi olur
o beğendiğin elbiseyi birkaç oynamayla abinin düğününde falan giyebilirsin

ayy hadi canımmm hayırlısı olsun bakalım sağol bebğim yaff bende seni kojamannnnn özledim
naaptın elbiseye saça felan bakabildinmi nasıl bişey istiyorsun nişanda sen merak etme senle biz
el birliğiyle nişanıda atlatırız seçil arkanda canım olumunekankayizsmile

Canım Aslında benim istediğim model aşşağıdaki
ama Hakana gösterdim dediki çok sade değil mi fazla kabarık değl ya
ee bide salonda ya ondan karar veremedim gerçi daha çok var kaydirigubbakcemile3
Düşünmek için çok fırsatım var 6 ay falan var daha model çok şık ama nişan için sade mi :bbo:

valla canım elbise çok hoşmuş ama bencede biraz sade kaçıyor daha cafcaflı cicili bicili bişeyler giyebilirsin ben sana bulurum o zamana kadar oohhhoooooo çok zaman var önümüzde :jeyyar:

valla canım elbise çok hoşmuş ama bencede biraz sade kaçıyor daha cafcaflı cicili bicili bişeyler giyebilirsin ben sana bulurum o zamana kadar oohhhoooooo çok zaman var önümüzde :jeyyar:

dimi zaten içimde kalacak diye korkuyorum.
neyse bunu da görümcemin düğününe alırım :1hug::1hug:
hemende yerini buldum yalnız sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Bakalım canım sen buluyorsun model :1shok:

Bu arada elbise modeli müthiş salonda yapıcaksan çok uygun olur. ben çok beğendim hiç de sade değil belki renk başka olabilir ama zaten kuyruk modeli bitirmiş işi çok güzelbayanssulusmile

Evet ;Canım salonda olacak
taç düğün salonu bide buket düğün salonuna baktım ama fiyatları nasıl bilmiyorum.
Daha farklı bişey de olabilir model çok güzel ama eee nişan benim nişanım daha süslü olmam lazım

evet canım önüde arka model gibi basit
aslında ben kabarık model istiyorum ama ne biliyim böyle buda aklımda.
şunu da düşünüyorum eee bu modeli abim evlenirken de giyerim ama kabarık nişanlığı giyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…