Sipaydi ye Yardım lütfen

sipitim cetvelin böle daha güzel olmuş o 1 yıl yazısı içimi karartmıştıı kaydirigubbakcemile3

Hayırlı olsun tatlımmmmm

evtt hakiki efsanem benimm

geldimm geri işte şakkıdışakkıdı

sipitim cetvelin böle daha güzel olmuş o 1 yıl yazısı içimi karartmıştıı kaydirigubbakcemile3

Hayırlı olsun tatlımmmmm

aynen Hilal yaw 1 en düşün rakam ama yanına yıl geldi mi :bbo::bbo:
neyseki şimdi düştük bayağı hihoyyythihoyyytsırnaşık şeysırnaşık şey

--------------------------------------------------------------------------------

Of yaa pazar günü bi düğün yerine daha baktık fena değil güzeldi fiyatta fena değil tam dedim bulduk bi çıktık tam karşısında kocaman mezarlık var bu ne ya dedim tezata bak korkunçtumafoldumben

Benmkide boşver kır düğününü önce nikah ardından da çok yakınlarımızla güzel bir yerde yemek yeriz diyor yaa iyice aklım karıştı:sinifsinif:
Hem kır düğünü kadar çok masraf da olmaz diyor:bbo:

--------------------------------------------------------------------------------

Of yaa pazar günü bi düğün yerine daha baktık fena değil güzeldi fiyatta fena değil tam dedim bulduk bi çıktık tam karşısında kocaman mezarlık var bu ne ya dedim tezata bak korkunçtumafoldumben

Benmkide boşver kır düğününü önce nikah ardından da çok yakınlarımızla güzel bir yerde yemek yeriz diyor yaa iyice aklım karıştı:sinifsinif:
Hem kır düğünü kadar çok masraf da olmaz diyor:bbo:

canım kır düğünü ne kadarda nerede baktınız.
Benim arkadaş 13 e avcılarda temmuzda gün aldı delikafadulden
Bencede cnm kır düğününü boşver çok güzel ama ben sevmiyorumbilmiyorumkismile

canım kır düğünü ne kadarda nerede baktınız.
Benim arkadaş 13 e avcılarda temmuzda gün aldı delikafadulden
Bencede cnm kır düğününü boşver çok güzel ama ben sevmiyorumbilmiyorumkismile
Ben ızmirdeyim bisürü yere baktık 4000 civarı genelde başından beri hep kır düğünü dedik alışmışım bu fikre birden öyle deyince tuhafıma gitti ne bilim ama haklı nikah ardından güzel bi yemek de hiç fena olmaz heralde:bbo:

Ben İzmirdeyim bisürü yere baktık 4000 civarı genelde başından beri hep kır düğünü dedik alışmışım bu fikre birden öyle deyince tuhafıma gitti ne bilim ama haklı nikah ardından güzel bi yemek de hiç fena olmaz heralde:bbo:

kesinlikle canım benim
güzel bi nikah en yakınlarınla da akşam eğlence yaparsınızkaydirigubbakcemile3

Dedim ya canım biz kendi resmimizi çekmeyi unuttuk heyecandan hadi dedim ben servis yapmaktan heyecandan unuttum benimki nasıl unuttu o kadarda süslendim geçti gitti bişey anlamadım

hımm anladım canım neyse sonra çekilirsiniz canım,
bilmem sevmiyorum rahat olmuyor eee düğünse düğün salonları neden var
gerçi hiç gitmedim kır düğününe :)

Nebilim ya yaz aylarında tercih ediliyor zaten ya açık hava. Siz ne zaman düşünüyosunuz enişteyle düğünü?

X