Sipaydi ye Yardım lütfen

Ece kızıl gölgenin bakımı zor canım. hemen akıyor. yazın daha çabuk akıyor. sarı gibi falan olmuyor.

hakkaten mi bilmiyorumkismile

ece merhaba saçının rengi bence çok güzel sakın kızıl gölgeyle uğraşma derim

sağol canım opuyorumnanaktan

Ben önümüzdeki ay rofleyi bi denicem.
Bende sarışın gelin olmak istiyorum. çok beğeniyorum.
veya kahve tonları olur ozamana.

snin şimdiki saçında çok doğal duruyo ben çok beğeniyorum

989.jpg

Günaydın kızlarrr

Günaydın tatlım hoşgeldin

senin doğal saçların koyu kahveydi dimi
koyu renk saçı ben gelinlikle daha çok yakıştırıyorum nedense
böle siyah beyaz çok hoşuma gidiyo :asigim:

aslında kızıl gölge attırmak istiyorum saçıma ama nasıl olur emin değilim
çabuk akar mı bakımı zor mu falan bi araştırcam

bende koyuyu seviyorum ama canım benim doğal hali dur ekleyim bekleyin :KK3:
kızılda hemen akar 1-2 gün önce yaptırman lazım ancak :KK1:

Ece vallahi bıktım bu gelinlikten herkezde aynı model böyle konuşuyorum bende buna kalıcam sanırım. :jeyyar:

Resim ekleyemiyorum çünkü koyu çıkmş onun resimi de .. abimin saçından ekleyecektimç :) koyu sarı tonlarında

ben düğün için yaptırmıcam ya şimdi yaptırsam mı diye düşünüyorum ama birde öbür tarafı var diplerden siyah çıkınca güzel olmaz sırf uçlarda ya tekrar boyatmam gerekir ya da kestirmem
ee kestirirsem düğünde istediğim saçı yaptıramam

yalnız o kollardaki şey rahatsız etmez mi ki insanı

ben kol modeli hiç bakmıyorum zaten cepken yaptırcan gelinliğe de

aAşçılığıyla ün yapmış yaşlı bir kadın, akşam yemeğine gelecek olan oğlu ve yeni gelini için yine mutfağına kapanmış, yemek yapıyordu. Aynı akşam yemeğe eski bir aile dostu da davetliydi. Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarında çok şaşırtıcı bir du...rumla karşılaştılar. Yaşlı kadının o gece yaptığı yemekler değme oburların bile iştahını kapatacak kadar berbattı. Tatlılar un kokuyordu, patatesler yanmıştı, köfteler ise neredeyse hiç pişmemişti. Oğlu, yeni gelini ve aile dostu, kadıncağıza durumu fark ettirmemek için ellerinden geleni yaptılarsa da, yemek sırasında pek iştahlı göründükleri söylenemezdi. Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler. Aile dostları ise biraz daha kaldıktan sonra gitmeyi düşünüyordu. Oğlu ve gelini gittikten sonra, yaşlı kadına: "Senin harika bir aşçı olduğunu adım gibi biliyorum. Bana söyler misin, bu geceki yemekler neden o kadar kötüydü? Bence ya hastasın ya da bir sorunun var." dedi. Yaşlı kadın gülümseyerek cevap verdi: "Hayır, hiçbir şeyim yok. Kasten yaptım. Bu yemekten sonra oğlum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatırlatıp karısının kalbini kıramayacak."

aslı ben o şekilde kabarık düz etek pek sevmiyorum speddy öyle istiyodu ya görünce ekliyim dedim

benim nişanlığım askısı taşlıydı kolun üzerine düşürmüştüm çok rahatsızdı da ondan dedim ama dediğin gibi iyi yapılırsa güzel olur

aAşçılığıyla ün yapmış yaşlı bir kadın, akşam yemeğine gelecek olan oğlu ve yeni gelini için yine mutfağına kapanmış, yemek yapıyordu. Aynı akşam yemeğe eski bir aile dostu da davetliydi. Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarında çok şaşırtıcı bir du...rumla karşılaştılar. Yaşlı kadının o gece yaptığı yemekler değme oburların bile iştahını kapatacak kadar berbattı. Tatlılar un kokuyordu, patatesler yanmıştı, köfteler ise neredeyse hiç pişmemişti. Oğlu, yeni gelini ve aile dostu, kadıncağıza durumu fark ettirmemek için ellerinden geleni yaptılarsa da, yemek sırasında pek iştahlı göründükleri söylenemezdi. Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler. Aile dostları ise biraz daha kaldıktan sonra gitmeyi düşünüyordu. Oğlu ve gelini gittikten sonra, yaşlı kadına: "Senin harika bir aşçı olduğunu adım gibi biliyorum. Bana söyler misin, bu geceki yemekler neden o kadar kötüydü? Bence ya hastasın ya da bir sorunun var." dedi. Yaşlı kadın gülümseyerek cevap verdi: "Hayır, hiçbir şeyim yok. Kasten yaptım. Bu yemekten sonra oğlum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatırlatıp karısının kalbini kıramayacak."

süpermiş. yoktur sanırım bukadar ince düşünen...

ay bende sarı saçla gelinliği pek yakıştıramıyorum maalesef
kahve olcam inşallah gelinliği giyebilirsem alkisalkisalkis

Şimdiye kadar beni çok etkileyen çok hoşuma giden bi gelinlik olmadı. O yüzden gidicem hazır bakıcam. Denicem. Alıcam. Yeni evlenen arkadaşımla gitmiştik fatihte gelinlikçiler çarşısına beraber gezdik. O da önceden planlamamıştı. Ama hayalinde vardı belli şeyler. İlk girdiğimiz dükkanda aynı düşündüğü gibi buldu denedi. Çok beğendik ikimizde. Denediği kırık beyazdı. Beyazını diktirdi 1 haftada. Hem içine çok sindi çünkü üstüne denemiş oldu. Hemde 0 dan dikildi.
bide şu dikkatimi çekiyor genelde. İlk giydikleri gelinlik genelde gelinlerin hoşuna gidiyolar ve ilk giydiklerini beğenip alıyorlar. =)) Kaç kişiden duydum gördüm.

X