Sipaydi ye Yardım lütfen

PAMUĞUM katılıyorum sana ben çok iyi tanıyorum diyip evlenen bi çok örnekj var etrafımızda
ne olursa olsun evlendikten sonra çok farklı huyları çıkıyor iyi yada kötü onun için demiyorum çok iyi tanıyorum. her geçen gün daha iyi tanıyorum

oskecim inan kötü olmanızı istemem mutlulugunuz için yazdım
belkide basımızdan böyle bişey gectigi için ben cok hassasım bu konuda
bilmiyorum kimseyi olumsuz etkilemekte degil niyetim tatlım
ama sorumluluk almıyosa her konuda gamsızsada bişey diyemiyorum...

hee birde cevrenizde güvendiginiz büyükleriniz
dostlugundan emin oldugunuz insanların tanıdıkca olumsuz eleştirileri oluyorsa kişi hakkında
özelliklede anneniz kardeşiniz gibi bunları dikkate alın
bende annemde ablama resmen yalvardık görmüyomusun diye
ama işte nasip kısmet öteye gidemiyosun

pamugum neler yazdın ya sen ölee
oyhh içim daha bi daraldı bilmiyorumkismile

Oskecim pamuğumun yazdığı hayatın gerçekleri canım benim.
Ben bi arkadaşıma daha söyledim bunları , nişanlılık döneminde çok iyi gözlemci olun bakın bakalım eksiler artıları götürüyor mu.
Acele etmeyin hemen evlenelim diye , allah bu dönemde kuluna hep gösteriyor yanlışları, ama seçim yolu senin işte. Benim önüme çok çıktı, ben nişanı da attım ama tekrar oldu işte
Sadece eşlerle de bitmiyor, aile de çok önemli evliliklerde
bilmem anlatabildim mi

neyse kızlar kimse zorla nişanlanmadı az çok aklı da kendi hayatımızda kararalarımızı çok iyi vermeliyiz arkadaşlarında dediği gibi ailede önemli yine aile fertleri nişanlımız hakkında ne düşünüyor yada neden böyle düşünüyor bi düşünürüz hepimiz birbirimizi uyardık.
artık konuyu değiştirelim çünkü içim daraldı

geçenlerde merkla sorduğum saç modeli fena değilmiş.

2949.jpg

hee birde cevrenizde güvendiginiz büyükleriniz
dostlugundan emin oldugunuz insanların tanıdıkca olumsuz eleştirileri oluyorsa kişi hakkında
özelliklede anneniz kardeşiniz gibi bunları dikkate alın
bende annemde ablama resmen yalvardık görmüyomusun diye
ama işte nasip kısmet öteye gidemiyosun

Evet bak bu da çok önemli ama benim annem yapmadı, çünkü eşim resmen gözünü boyadı onun.
Ama babam hep dedi, sen mutlu olamazsın diye.
Bi de patronum demişti , kızm yapma sen bununla yapamazsın, görmüyormusun biz bile senin yanına girmeye korkuyoruz, bu ileride daha kötü olacak, bu adamdan koca olmaz diye ama dinlemedim işte
Hele ki kaynanam daha nişanlıyken milletin dedikodularına inanır işyerime tel açar ağzına g3eleni sayıp bağırıp tel suratıma kapatırdı. Bi de tel çıkmıyayım arkadaşımmış gibi görümcelerime aratırdı tel açayım diye.
O yüzden adımlarınızı dikkatli atın.
Hayat sizin, bir ömür gözyaşı dökeceğinize 2 yıl dökün daha iyi

yıldızıma katlıyorum ailede cok cok önemli
hani hep diyoruz ailesiyle degil onunla evliyorum...DEĞİLL..
ailesiylede evleniyoruz kızlar emin olun buna
en yakın arkadasım evlendiginden beri bi kere bile tatile cıkamadı maddiyat ayarlayamadılar
en sonunda bu yıl ayarladılar(ki 5 yıllık evliler) kayınpederi aa ne güzel bizde geliriz demiş
arabayla gideriz masrafınız az olur demiş adam arkadasımda biz ayarladık
mehmetle gitcektik diyince ben sizi düsünüyrm bizde gitcektik zaten hep beraber gideriz demiş adam yine ve arkadasım vazgecti gitmekten daha neler neler bu cok basit bi örnek

o kızınki güzel ne çok sıkı ne çok dağınık ben beğendim
sizinkiler haklılarmış sanada çok yakışır

hahha inş canım çal valla seve seve veririm
hatta seninle kuaföre gelip şahsen tarif etmek isterim

X