Sipaydi ye Yardım lütfen

ya bizim öle plan program yapınca olmuyo yasinle. öle kafamıza göre yapıcaz.
fakat bu liste mantıklı zaten. hep olması yapılması gerekenler var.

ece sen bu cuma kilo vercen bence.

hakkaten mi ne güzel ya
benim nişanda belliydi
ama düğün için beynim durmuş durumda ya anlatamam

yok canım ya sanmıyorum cuma-cumartesi-pazar öyle bir yedim ki anlatamam görmen lazım
bikaç gündür tutmaya çalışıyorum ama bilmiyorum
dün öğlen döner yedim mesela =(

düşünmicem banane ya
eğer kimse bu işin ucundan tutmuyosa ben hiç fikir bile vermem
istediğim gibi olmuyosa hiçbişeyde düğün falan olmazzz

Ece yavrucum neden rest çekiyorsun anlamıyrum. inan böyle düşüneceğine daha sakin ve ılımlı yaklaşsan daha çabuk çözüme ulaşacaksın. evet düşünme ama istediğim olmazsa düğünde olmaz fazlasıyla rest çekmek..

benimkiler geldi bu aralarda ondan

ne yazık ki artık rest çekmeden hiçbişey yaptıramıyorum
yani illa pazarlık yapıcam ya da şart koşucam öyle oluyo ancak

Hoşgeldin yıldızzzzzzzzzz =))
sen nasılsın cancağzım.

Ne yapayım canım ya vakit öldürüyoruz işte

Ece gülüm daha erken değil mi kendini üzmeye
Hele bi düğün tarihi kesinleşsin, salon malon tutulsun, sonra nişanlınla zate yiyeceksiniz birbinizikaydirigubbakcemile
Takma gülüm kafana ya , herşey olacağına varır, relax ol:lepi:
Bu güzel günlerin tadını çıkarmaya bak
Tak nişanlıcığını koluna gez, toz dolaş:lepi:

ahh yıldızım sorma ya
gezelim diyorum işi oluyo arıyorum konuşamıyoruz
aynı yerdeyiz işim için bile ulaşana kadar göbeğim çatlıyo
düğün tarihini koyalım diyoruz ona da henüz yanaşmıyo tam yakmalık odun anlıcağın
dedim ki ramazan gelmeden bi yerelere gezmeye gidelim hala daha gidicez ki hiçbir hareket belirtisi göstermedi
ben kendim çalıp kendim oynuyorum

Olsun istersin…
Olmuyorsa zorlamayacaksın... Hatta olsun diye yapılması gerekenden daha da fazla üstelers...in.
Aşktır ; değer verirsin, ödün verirsin, sevgiden de öte saygı gösterirsin, olmayacak kaç şey varsa bir araya bile getirirsin… Bakarsın, ne anlattığını anlayabilmiş (?) ne de çözüm için bi’şeyler yapma gayretinde.
İştir ; sabahlarsın, “olsun” diye ailenden çaldığın zamanı oraya verirsin…
Dosttur ; hayatta kimseyi dinlemediğin kadar dinler, kendine ayırmadığın onca şeyi “O’na” ayırmaya çalışırsın… Sonra olayın içinden kendini çıkartır şöyle karşıdan yaptıklarına bir bakarsın… Bakarsın ki her şey başladığın gibi!
Olmuyorsa, olmuyordur!

Gönlün rahat mı?
Elinden geleni yaptın mı?
Cidden olmuyorsa zorlamayacaksın…

*can yücel*

O zaman şöyle yapıyorsun gülcağzım.
İnegölde'ki can ciğer arkadaşlarını haftasonu için bi piknik olabilir bi çaybahçesinde akşam keyfi olabilir organize ediyorsun.
Nişanlına da giderken msj döşüyorsun.
Canım ben arkadaşlarımla takılıcam, senin işlerin yoğun ben sana mani olmıyayım diyerekten şöyle ince dokunuşlu bi mesaj döşüyorsun.(Benim hödük kadar odun değilse ne demek istediğini anlayacaktır)
Sonra seyreyle sen şenliği.
Bi iki fazla da abartmadan yap sen bak bunu işe yarar gibime geliyor /(umarım benim hödükle aynı cinsten değildir, yoksa kendini yırt işe yaramaz)

ne yazık ki seninkiylen çok yakın cinsleri
geçen sene ramazanda yapmıştım dediğini onunla yemeğe gidemeyince arkadaşlarla gittik
burnumdan getirdi resmen hala daha söyler durur bay yakmalık odun
ama kardeşimi alıp bursaya kuzenime gideyim bu ona daha çok koyar :jeyyar:

Bana bakın baştan ipleri ellerine vermeyin, yoksa evlenince ben gibi olursunuz ha
Daha şimdiden az biraz ağırlığınızı koyun.
Yoksa benim gibi çok oturup beklersiniz kaynanam müsait olsa da çarşıya gitsem diye
Bende her dediğine tamam dedim, şimdi bi doğru düzgün arkadaşım kalmadı etrafta.
Madem senin arkadaşlarınla bir arada olmana kızıyor, sizinle vakit geçirmek zorunda
Aynen bunu söyle canım kibarca
Ya benimle vakit geçireceksin, ya da ben arkadaşlarımla takılıcam, ot muyum ben diyeceksin.
Bu ne be nazi kampımı
Bakın ben size söylediklerimin hiçbirini yapmadım, bana hep dediler, sakın her dediğine tamam deme. Ama ben ne yaptım tamam sen nasıl istersen dedim.
Aklınızı toplayın biraz,
Herşey kocayla olmuyor. Bazen yeri geliyor, kocana anlatamadıklarını arkadaşına anlatman akıl alman gerekiyor. Aam bi bakıyosun ki etrafında arkadaş kalmamış

yaa okudukça bunların hepsinin aynı cins olduğunu daha ii anlıyorum
tek tük istinası var ama onlarda bize gelmemiş

yaa okudukça bunların hepsinin aynı cins olduğunu daha ii anlıyorum
tek tük istinası var ama onlarda bize gelmemiş

Yok güzelim bunları düzeltmek bizim elimizde ama , baştan cahillik bizde oluyor işte.
Aklımız başımıza geldiğinde de iş işten geçiyor

Baştan dobra olacaksın. Her dediklerine he dersen iş işten geçer işte, bi daha kolay kolay geri dönüşü yok

evey doğru diyosun
ilk başta bir gözü karalık bir saftiriklik geliyor
ne derlerse he diyoruz tamam diyoruz
problem çıkmasın diyoruz soorada adamlar alışıyor haliyle

vanım baştan hiçbişey demiyodu
şimdi de desemki kızlarla plan yapıyoruz yine kızmaz
onun kızdığı ona tavır amaçlı yapyorum ya onu hazmedemiyo işte

ben tamam demem bi çok şeye
aslında sorunda o o bi çok işe asılmıyo tamam nasıl bilirsen desem ohh ona göre sonsuz huzur olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…