Sipaydi ye Yardım lütfen

Benimde birsürü işim var ama hiç çalışasım yok buaralar
Dün akşam aklıma geldi bi doktora gidip şöyle doping etkili bi ilaç mı istesem acaba

vallahi bende yapmak zorundayım hele bide sinirli olduğumda dikkat ediyorum daha hızlı bitiyor işlerim delikafadulden
ama ilaçlık değil be canım alma bence vucuduna etki yapar falan :nazar:

kızlar çok hoşuma gitti bu benim ya

2042.jpg

vallahi bende yapmak zorundayım hele bide sinirli olduğumda dikkat ediyorum daha hızlı bitiyor işlerim delikafadulden
ama ilaçlık değil be canım alma bence vucuduna etki yapar falan :nazar:

Ama sipaydim yaklaşık 2 aydır var bu üstümdeki halsizlik
Evde de aynıyım, hiç iş yapasım yok, yani kaynanatör kontrol etmese heryeri koyvericem gidecek
bi de bi kaşıntı tuttu beni eve gidince bi başlıyor kafam kaşınmaya deli oluyorum resmen. Terlediğim zaman daha da artıyor neden oluyor bilmiyorum

Ece çok şirinmiş.

Yıldız egzama filan olabilirmi. benimde saçımda arka tarafında egzama var. sinir stresten. bazen çok kaşınıyor.
seninkide sinirsel bişi olabilir.

Ama sipaydim yaklaşık 2 aydır var bu üstümdeki halsizlik
Evde de aynıyım, hiç iş yapasım yok, yani kaynanatör kontrol etmese heryeri koyvericem gidecek
bi de bi kaşıntı tuttu beni eve gidince bi başlıyor kafam kaşınmaya deli oluyorum resmen. Terlediğim zaman daha da artıyor neden oluyor bilmiyorum

kaşıntı için bi doktora git bide vitamin kullan canım hem doping hemde zararlı bişey değil.
bende de oluyor ama ben her ilacı içemiyorum bazıları vucudumu iflas ettiriyor deli gibi kaşınıyorum :kedi:

yok egzama olduğunu sanmıyorum pandomimcim
Sinirden muhtemelen vücudum sanırım artık error vermeye başladı
Haklısın sipaydim uygun bir zamanda mutlaka gitmeliyim doktora bu böyle devam etmez çünkü

NEYE sinir yapıyorsun canım böyle yaw ben oluyor bazen incidal diye bi ilac var onu içtiğimde hemen geçiyor dün de mesela biraz fazla aasabiydim hemen dudağımda uçuk çıktı akannehir
kızın çıldırtıyor galiba :)

NEYE sinir yapıyorsun canım böyle yaw ben oluyor bazen incidal diye bi ilac var onu içtiğimde hemen geçiyor dün de mesela biraz fazla aasabiydim hemen dudağımda uçuk çıktı akannehir
kızın çıldırtıyor galiba :)

Kızıma zaten çok üzülüyorum
her sabah anne işe gitme diye ağlıyor
Bazı insanlar var hayatımda onların varlıkları bile beni sinir etmeye yetiyor o yüzden
ama gidicem yani doktora bakalım ne diyecek

Boşverin siz beni düğün tarihleriniz belirginleşmeye başladı mı

Kızıma zaten çok üzülüyorum
her sabah anne işe gitme diye ağlıyor
Bazı insanlar var hayatımda onların varlıkları bile beni sinir etmeye yetiyor o yüzden
ama gidicem yani doktora bakalım ne diyecek

Boşverin siz beni düğün tarihleriniz belirginleşmeye başladı mı

eeee canım ben anne ile olması gereken zamanda istemez senden ayrılmak :nazar:
ama napalım hayat şartları kimse istemez yoksa çalışmak Şeniz
Allah o varlıklarla arana birazcık daha mesafe koyar inşallah 2-3 bina ilerisi falan :roflol:
Düğünlerimiz net gün belli değil aklımızdakiler ile konuşuyoruz şimdiik tabi bunlar %80 olacak ihtimaller benim 5 Haziran 2011 Pazar :Saruboceq:

eeee canım ben anne ile olması gereken zamanda istemez senden ayrılmak :nazar:
ama napalım hayat şartları kimse istemez yoksa çalışmak Şeniz
Allah o varlıklarla arana birazcık daha mesafe koyar inşallah 2-3 bina ilerisi falan :roflol:
Düğünlerimiz net gün belli değil aklımızdakiler ile konuşuyoruz şimdiik tabi bunlar %80 olacak ihtimaller benim 5 Haziran 2011 Pazar :Saruboceq:

Bize 2-3 bina değil mümkünse 2-3bin km. lazımkaydirigubbakcemile3

Umarım istediğiniz tarihler olur, aman çokta planlamamak lazım, herşeyi oluruna bırakmak en iyisi
bakalım önce hanginiz evliler kervanına gireceksiniz:KK1:

Bize 2-3 bina değil mümkünse 2-3bin km. lazımkaydirigubbakcemile3

Umarım istediğiniz tarihler olur, aman çokta planlamamak lazım, herşeyi oluruna bırakmak en iyisi
bakalım önce hanginiz evliler kervanına gireceksiniz:KK1:

Ozaman şöyle 10 bim km olsun eee olmuşken tam olmalı :nazar::nazar::nazar:
Bizim 3müz arasından şuanda büyük ihtimalle ECE önce evlenecek mayıs ortası düşünüyor. plan değil aslında bizimkisi hayal diyelim kaydirigubbakcemile5 delikafadulden

amma düştü çeneniz he hem iş yapayım hem okuyım diyorum yetişemiyorum
yıldızcım biz mayısın 14 ü düşünüyoruz ama tabii ki daha hiçbişey net değil
bayramdan sonra netleşir sanırım eyvahedigeldismile

X