Sipaydi ye Yardım lütfen

ah canım ya :teselli: sen herşeyin netleşmesini istiyosun dimi
böle havada kalınca canın sıkılıyo

yok canım yaw kaç gündür beni sallıyor ilgilenmiyor pazartesi bize gelsene dedim hemde kargom geldi yaw beraber bakarız dedim yok aşkım salı geliyim dişinin sahibi gelecek dedi tmm dedim.
Dün de annesi aradı bizde gelicez diye. ama tesadüf ya dayımlar,teyzemlerde gelicez demişler aa annesi sorun değil sohbet ederiz dedi. sonra hakan yok biz yarın gelelim dedi bugün için bende ne gerek var gelin dedim. sonra annesi aradı biz yarın gelelim diye..
Dün gece buna güzel bi msj attm anlayana tabi ama uyumuştu o ben olsam sabah cevaplarım ama o buna da cvp vermedi.

p.tesi günü cuma konsere gidicez dedim anlattım durdum msjla buna dacvp vermedi dün tekrarladım da aklına geldi...

niye böyle anlamadım ama tınlamıyor bu benden de kaynaklanıyor fazla rahat davranmasına izin verdim.

belli olmuyor canım en erken ama 19:00 işte. dün mesela çıkmış haberim yok msj çekti ben dişiyi sahibine bırakmaya gidiyorum aşkım diye.

bende sonunda kurtulduk artık bahanen kalmıycak dedim. ama lafımız uzamadı kapandı

off canım ya bende üzüldüm bak şimdi
sıkılmakta haklısın ya
nişandan öncede böyle olmuştu hatırlıyo musun
hani ikiniz hiç görüşememiştiniz falan
yine düzelcek herşey 1 kere gidin bi yere baş başa sonrası harika olacak

Erkeklerin genelinde bu durum var bence Gizem.

Ben genel olarak erkekler kıyaslamak istemiyorum çünkü bunu biliyorum diğerlerinden çok farkı var kafamçokkarıştı

evet arada böyle oluyor ama sıkılıyorum işte.
akşam bize geldiğinde ona güleryüzlü davranacağımı falan zannediyor :2:

valla şuanda hakana acıyorum
çünkü sen bu yaptıklarını fitil fitil burnundan getirirsin ki haketti zaten

hemde ne fitil fitil gelecek ama farkında mı değil mi bilmiyorum. cami duvarına işiyor şuanda .

cuma günü konsere gidiyorum Gripin& Hayko Cepkin Harbiye de .

ben çalışmıcam büyük ihtimalle :lepi:
inş şöle iki gün boyunca keyif yapıp dinlenmek istiyorum
hazır evde kalmışken eşyalarımı toparlarım belki herşey heryerde çünkü

bana anuşka abla gibi geliyo ama görücez
dün çıkmış kargo ya aradı beni konuştuk
sonra mesaj attı kargoya verdim diye
kargodan da az önce mesaj geldi inegölde diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…