Sipaydi ye Yardım lütfen

yaşamzsın bence
çünkü bu sefer bişeye uydurmaya çalışmıcaksın ya
yani bi ton açık 2 ton koyu çok farketmez
beyazın altında hepsi çok güzel olur

evet o konuda rahatız.
bizim düğün belki havuz başında olabilir polis evinde. bi gidip annesi baksın ondan sonra karar vericez.
ben görmeden okey diyemiyorum çnükü

ne güzel olur
bizde pazar günü havuzbaşında düğündeydik ama buradaki organizasyon güzel değil ya

Güzel bi yere benziyor
bizimki de bak bu olacak işte zaten tek resim var pist gözükmüyor bide nasıl olacak onları konuşmaları lazım. pahalı olursa istemem. süsleme+pasta+müzik sistemi hepsi bize ait.

1467.jpg

çok güzel bi yere benziyo
müzik ve pastayı siz kendini emin ol daha uyguna halledersiniz
çünkü salonla anlaşınca mecbursun diye acayip fiyatlar veriyolar
müziği abin ayarlar bence
bi tek süsleme kalıyo onun içinde yalnızca süsleme yapan firmalar var onlarla anlaşabilirsin

Polis evi olduğu için benim düşüncem anlaşmalı yerleri vardır süsleme bu maviler olabilirmiş ama istersem rengide değişebilecek mi onu sorucaz.
pasta değilde yine kanepe tabakları+dilim dondurma olabilir.

mavi de çok güzel
hatta istermisin bilmiyorum ama mavi çiçek-ayakkabı da çok güzel uyar bu ortama

bende işlere bakıp geliyorum arada haftaya daha yoğun olucam arkadaş izine çıkcak çünkü.

Polisevi güzel olursa iyi olucak ama görmem lazım görmeden heveslenmekte istemiyorum sempatiksalakcinni

bizde cumartesi günü çalışmayabiliriz kesin değil ama çalışmazsak çok iyi olur valla

speddy sizin tereddütünüz fiyatı mı yoksa başka şey varmı

Fiyat net belli değil.Sitede gidip baktıklarında teşkilat mensubu ve yakınları diye 2 'ye ayırmışlar.

Bu teşkilat mensubuna oğul giriyor ise herkez giriyor diyor 1200 YTL çok iyi ama girmiyor ise 2400 YTL oda iyi gerçi pahalı değil bide birebir görmediğim için emin değilim.

peki kim polis ki sizin ailede
yani teşkilat mensubu kardeş ve çocuklar oluyo diye biliyorum

aa bilmiyodum bişey daha öğrenmiş oldum

o zaman 1200 e tutarsınız ikramlar 2000 tutsa
süsleme ve müzik 1500 tutsa
en fazla 5000 e mal olur

X