Sipaydi ye Yardım lütfen

Evet canım kapıda ödeme bunları alıyorum mesela uyguna evlendiğimde uzun bi süre böyle şeyleri almayım diye:) hem hakan hemde ben belki traş losyonunu vermem bile. bohçaya atarım evlendiğimizde kullanır.

Dayımım eşi de yani yengem de hep öyle yapmış diyore ilk zamanlar adapte olamıyorsun onun için al at :)

ben şimdilik almıyorum ne bileyim onları lazım oldukça alırım diye düşünüyorum
çok makyaj yapmadığıma bohçada alınanlar yeterde artar bana zaten ilk bikça sene

insanın bakımlı olması hakikaten güzel ya
bende bu ara kendimi acayip çirkin hissediyorum
birde balon gibiyim sorma gitsin
yarın işten erken çıkıp kuaföre gidicem bi saçlarımın uçlarını aldırıyaım düğüne gidicez ya
şekil verdirip hafifte bi makyaj yaptırırm ohh gelsin keyfim yerine

kesinlikle bende bazen bırakıyorum kendimi zaman bulamıyorum ama ne olursa olsun elimden geleni yapmaya çalışıyorum. makyaj hergün yapmam bende önceden yapardım ama artık yapmıyorum.

unutmuşum artık makyaj yapmayı haftasonu yengem azarladı bi güzel işe başlasın yine öğrenicem ondan

ben kendimi son 3-4 senedir hep bırakıtm zaten
ama bunun tek bi avantajı var özel günlerde birazcık toparlayınca kendini herkesten iltifat alıyosun
farklı geliyo insanlara

Bende avonun saç bakım maskesi var 19 liraya. onu almayı istiyorum. bu ay alamıcam ama. bidahaki ay alıcam. denicem. saçlarım çok yıprandı. kestirdim biraz ama bakım yapmam şart.

avon çok kullandım bende ama olmuyor fazla işime yaramıyor.
kuaförlerin kullandığımı mavi su var sarı kız diye onu aldım bu kez 10 YTL hemde biliyorum işime yarıycak.

Hafta sonu Cumartesi yasinlere gidicem. Ütüsünü filan yapıcam =))
Hafta içi annesi yardımcı bayan almıştı eve. Bi tek ütüleri kalmış. Yaparmısın dedi. Yaparım dedim =)

Cuma akşamı ince çorapla saçlarımı sarayım =) Değişiklik olsun.

benim saçlarımda çok kötü ya cadı gibiyim şekil almıyo at kuyruğu bile olmuyo
devamlı topuz şeklinde topluyorum

ince çorapla derken :uhm:

hafta sonu düğünler var bende bigudiyle sarıcam saçlarımı ortaya çıkardım bile

Hakanın annesi bana da diyor bazen müsait oldukça yardımcı oluyorum. kadın bıkıyor 10 tane gömlek nasıl hallediyorsa haftaiçi bilmiyorum. bide pantolanlar

ben saramıyorum öyle beceremedim bi türlü :dilcikar: maşa daha kolay geliyor

benim saçlarımda çok kötü ya cadı gibiyim şekil almıyo at kuyruğu bile olmuyo
devamlı topuz şeklinde topluyorum

benimde genelde toplu ama akşam banyo yaptıktan sonra bakım yaparı kendime kaydirigubbakcemile3

Ece saç topiklerinde gördüm bende bugün. İlk kez denicem. Bildiğin ince çorabı kesip onla sarmışlar akşamdan. güzel olmuş. resimde eklemişler.

Speedy valla bende maşayı beceremiyorum. Yapıyorum ama hemen bozuluyor. 1 saat bile durmuyor. artı yanıyor kırılıyor iyicene =( Sarma işini denim yarın akşam bi bakalım. Annem önceden sarardı gazeteyle şimdi hiç uğraşmıyor =(

bizim öyle ütü derdimiz çok yok allahtan
ibo hafta içi t-shirt giyiyo genelde onada annesi hemen basıyo
diğer ütülerinide ablası onlara gittiğinde hallediyo
ben daha ibonun mendilini bile ütülemedim
zaten hiç sevmem ütü yapmayı

bizde lisedeyken folyo ile sarardık
ıslatıp jöle sürüp sarardık çokta güzel olurdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…