Sipaydi ye Yardım lütfen

pandomim aslında senin nişanlık daha bi uygun kırmızı kırmızı ne güzel. ben abiyeyi kırmızı almıycam zaten pembe,sarı,yeşil renkli ve canlı olacak.

pandomim aslında senin nişanlık daha bi uygun kırmızı kırmızı ne güzel. ben abiyeyi kırmızı almıycam zaten pembe,sarı,yeşil renkli ve canlı olacak.

kaydirigubbakcemile2
evet aslında ben nişanlık bakarkende bu tarz şeler hazır giymiştim. kırmızı diye herkes kına içinmi falan diye soruyodu. Kırmızıya takığım bende senin gibi biraz.
Hani belki üst modelini değiştittiririm uygun biyer bulursam.
belki etek kısmınıda önden mini etek tarzında yapıp arkadan uzun bıraktırıp.
değişik bi kombinasyon uygulayıp giyerim giyersem.
bende güzel bi abiye istiyorum. aklımda renk yok ne beğenirsem yakışırsa onu alıcam hazır. bindallıyıda bulursam kırmızı harcinde bi renk istiyorum =)

Ece bu dönemler çok güzel gel 2 ay sonra evlen deseler evlenmem asla hoşuma gidiyore nişanlı olmak.

Pandomin önden kısa arkaya doğru uzun bişey yaptırabilirsin çokta güzel olur :KK70:

aynen ne bileyim nişanlı olmaktan mutluyum ben :asigim:
:nazar: tartışmıyoruzda artık eskisi gibi

bende çok mutluyum istediğim herşeyi yapabiliyoruz eee güzelce karar verebiliyoruz yapacaklarımıza
bigün aynı evde yaşamak bunu düşünmek bile çok güzel.

Ece bu dönemler çok güzel gel 2 ay sonra evlen deseler evlenmem asla hoşuma gidiyore nişanlı olmak.

Pandomin önden kısa arkaya doğru uzun bişey yaptırabilirsin çokta güzel olur :KK70:

ula ben de aynı şeyi yazdım zaten :tomato:
üstüde değiştirmem lazım. ona birsürü para isterlerse hiç uğraşmam.

aynen ne bileyim nişanlı olmaktan mutluyum ben :asigim:
:nazar: tartışmıyoruzda artık eskisi gibi

bende çok mutluyum istediğim herşeyi yapabiliyoruz eee güzelce karar verebiliyoruz yapacaklarımıza
bigün aynı evde yaşamak bunu düşünmek bile çok güzel.

Allah bozmasın kızlar inşallah :nazar:
Dilimi ısırayım bizde eskisi gibi tartışmıyoruz öle.
ya hele ilk zamanlar ne tartışmalar ne kavgalar ediyoduk
şimdi düşününce çok komik geliyor. :KK1:

böyle sepet istiyorum işte yada belki başka bi aksesuar ama tek kına olmuycak o dediğin kına büyük sepet

2038.jpg

hmm anladım canım güzelmiş

anladım senin dediklerini de işte maliyetli diye ben onu düşünmüyoırum

X