Sipaydi ye Yardım lütfen

üstünde taşmı işlememi bişi var ya belki o fiyat tutmuştur.
valla ben beğendiğim gelinliğini.
hem sade hem gösterişli,
fiyatı tuzlu ama cidden doğru hatırlıyorsam. bir gün giy çıkar 2 bin lira.

ufak degisliklerle bence cok güzel bi gelinlik.. eksikler var sadece..
2 ytle cok gercekten.. ben buna benzer bisey diktiririm amakaydirigubbakcemile3

kizlar benim ceyizimin 3de 1 bile yok yaw, bi ben mi böyleyim.. sinirime dokunmaya basladi..
cogu ceyizim trden alinacak diye beklettik..
ailem hepsini 1 hafta icinde aliriz diyo, birden cok masrafli gelmezmi ?

kizlar benim ceyizimin 3de 1 bile yok yaw, bi ben mi böyleyim.. sinirime dokunmaya basladi..
cogu ceyizim trden alinacak diye beklettik..
ailem hepsini 1 hafta icinde aliriz diyo, birden cok masrafli gelmezmi ?

dygu merak etme sende bendensin. bende de 3 te birinin yarısı bile yok kaydirigubbakcemile3 :KK1: :roflol:

speedy seneye temmuzda, trye gelin gidicem.. suan almanyadayim.. tasimasi sorun diye pek bisey alinmadi... simdi ceyizi olanlara bakinca imrenmeye hatta sinirim bozulmaya basladi
bencede cok stressli olucak, ve alinan seyler bi anda babama cok masrafli gözükecek yani burnumdan gelicek :)

Pandomim yalniz degilmisim bak, zaman var diyemi almadin canim?

ece tüm masraflar ailemden cikicak, sürekli trye gelip gittigim icin calisma imkanim olmadi maalesef,
o nedenle bi yere kadar müdahale edebiliyorum ceyiz isine

mümkün değil halletmek kızlar kısa sürede şöyle bi en az 500 YTL ile en az bi çarşıya çıkın demek istediğimi anlarsınız çok zor ben 1 gün içinde düşünün 3,4 parça bişey aldım zaman akıyor geçiyor.1 ay desek tamam ama inanılmaz yorucu olur

canım mümkün teyzemin kızında öyle yaptılar çünkü elazığa gelin gitti o
bursadan yollamak sorun olucak diye belli başlı bikaç parça hariç gittiler
ordan binbir çeşit tarzı dükkanlar oluyo ya
oralara girip 4-5 günde halletmişler işlerini ve hem toıplu hemde nakit aldıkları için indirimde yapmışlar
2-2,5 arasında tutar en fazla ki tencere falanda dahil yani

ECE burada 2500 YTL tüm eşyalarımı aldım diyen var ise mobilya hariç gelsin elini öpücem benim çeyiz işine gezip dolaşmam lazım burada öyle çok modeller varki bazen diyorum acaba fikrim değişir mi? eminönünde mesela en az 5 tane porselen için dükkan var bi anda girip almak çok zor oluyot :KK70:

elazığdan aldıkları neler bide tüm eşyalar mı?

marka almazsan alınır canım 2500 e bence
mutfağın tüm eşyasını alırsın beyaz eşya hariç halı perde dahil
onun dışında bikaç tanede nevresim falan bile alabilirsin

istanbulda alamazsın işte benim aldıklarımdan yola çıkıyorum şimdi hiç biri yüksek marka değil ama yine de şimdi buldum neredeyse 2000 YTL hesaplamaya çalıştım ama tamamlayamadım

ben yemek tk,çelik tencere tk, teflon tencere tk, kaşık çatal tk, kahvaltı tk kaşık çatal tk, tosk mk, mutfak robotu düdüklü cezve çaydınlık falan 1150 liraya aldım 24 ay vadeli nakit olsa bayapı bi düşer ama yalnızca tencerelerim marka diğerleri değil
ondan sonra mutfak için aldığım ıuvır zıvırlar var kaşık çatal tk şişe açağı fıça borcam şekerlik tuzluk masa örtüsü falan mutfak takımı var perdeli onlarda 200 diyelim ki tutmamıştır

speedy cogunu tamamlamissin, bi kere baslayinca devami geliyo iste..
senin dügün ne zaman?

Ece bizimde öyle olucak canim, zor olucak ama bakalim.. o alisveris esnasinda
her kafadan ayri ses cikmazsa güzel güzel olur hallolur hersey (dilerim)

1 hafta snra istanbula gidicem, eminönüne gitme ihitmalimiz var.. tavsiye ettiginiz dükkanlar varmi?

canım elazığdan mutfakta günlük kullandığı herşeyi
banyo tk işte sabunluk falan
askılar
ütü masası çamaşır kurutmak için askı
yatak od. aksesuarları
çerçeve falan
bunları aldılar tabi yeni değil ben onu atladım 3 sene önce ama uygundu o gün içinde

Duygulu evet canım gerçekten geliyor bide bi süre sonra eline gelen her parayı çeyize vermek istiyorsun hem eğlenceli hemde zevkli oluyor sende biriktir gelidğinde alırsın :KK70: seneye kısmetse düğün

X