Sipaydi ye Yardım lütfen

Sabah sabah patron moralimi bozdu.
işe 10 dk geç kaldım. hemen laf yapıyo. hususi onun için arıyo.
normalde geç kalan biri değilimdir öle. senede iki veya üç kere geç kalmışımdır.

sağolun kızlar

cumartesi akşamı 2 kına vardı gitmedim ikisinede
dün düğünler vardı evden çıkmamız iki düğüne gidip eve dönmemiz 1,5 saatte oldu a düşünebiliyo musun

nişan bohçası için iboya seccade havlu bohça almıştık
halamın yaptığı bohçayı koyunca aldığımızı iade etti annem
onun yerine masa örtüsü 12 peçete 12 peçete halkası almış gri renkli :lepi:

sağol speedyim
bir eksik daha bitti :lepi:
büyük resmi de aldık
o da güzel olmuş
hatta albüm beğendim bi tane düğünde onu yaptırabilirim büyük albüm 2 tane cep albümü 14 pozluk albüm her resimden 2 şer tane 2 tane 30*40 çerçeveli resim bi tanede ondan daha büyük yine çerçeveli resim veriyo 300 lira

düğün tarihiyle ilgilide konuştuk biraz babamlarla mayıs 13-14 istiyoruz ya biz sorun olmaz siz ne zaman isterseniz dediler :lepi: ama iş durumuna göre 1 hafta sonraya atabiliriz

=))
bugün işim yok aslında. Senin işin varmı?

tamam canım ben bi hakanla da konuşuyum bakalım büyük ihtimalle görüşürüz ama kaydirigubbakcemile3

canım ne güzel işte biz daha konuşmadık uzun zamandır bir araya gelmiyorz geçen hafta piknikte beraberdik ama yeri değildi %80 haziran başı kaydirigubbakcemile3

bizimkilerde pek konuşmaya niyetli değil gibiydiler
ordan burdan konu açıldı
biz bu tarihi istiyoruz dedim
iboda tabi sizin fikriniz daha önemli dedi
babamda siz ne zman isterseniz o zaman olur biz arkanızdayız dedi :asigim:
dünkü düğünlerden biri benim 3 yaşından beri arkadaşımdı bi gittik annesi kapıdaydı ağlamaktan gözleri kıpkırmızı olmuş onu görünce annem bi başladı ağlamaya
akşam bana diyo bak o gün çok sinirli olabilirim söyle herkese beni hoşgörsünler dedi ya

inşallah canım gönlünüze göre herşeyin en güzeli olur.
bu haftasonu kısmetse mobilyalar için gezicez aklımızda fikir olsun falan diye.
ben kına da ağlamıycam karar verdim ben ağlarsam herkez ağlıycak çünkü

ben o ana bırakıcam eğer ağlamam gelirse ağlarım ne yapayım ne diye sıkcam ki kendimi
ama annemle anlaştık gelin almada olabildiğince az ağlıcaz yoksa koca gece ziyan olur dedi
salon çıkışına bırakıcaz

:) :) arkadaşımın düğününde gördüm de kötü oluyor insan bende düğün boyunca dayımlara,teyzemlere sarılırım herhalde, hele bi ara bi baktım amcasına sıkı sıkı sarılmış ikisi de ağlıyor dans ediyorlar

yok ben öyle yapmam herlade veya umarım
çünkü 5 dk ağlıyım gözlerim şişiyo tipim kayıyo ve saatlerce geçmiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…