Sipaydi ye Yardım lütfen

evvahh kız deme öyle zaten heycanlıyım
sende bize kısa zamanda iyi haberler vericeksin inşş
sağnak yağmurun altında hep beraber mutlu olucaz

Sipaydimm

Doya doya eğlen bu akşam canım,
ömürboyu mutluluklar dilerim Allah tamamına erdirsin opuyorumnanaktan

Kızlar speedy çok güzel oldu =)))))))))))))))))))))))
Allah tamamına erdirsin inşallah...

eveeeeeettt hairkaydıııııııı ne döktürdüüü amaaaaa kaydirigubbakcemile3 bu aradaa aslııı çok şekerrr yasin eniştem çokkk şekerrr biranda gittim masalarınaa pat diyeee ayy ne komiktiii heleki yasin eniştemin cengize darısı başına demesi ayrı bi olaydıııı bilmiyorumkismile gizem süperdi melek gibiydii ve laf aramızda çok güzel döktürüyor bu kızzzzz kaşıklarıda aldı eliee ohhhhhh kaydirigubbakcemile3

yaa ben göremedim canımı ya
neyse artık o geldiğinde resim ekler
merakla bekliyorum

ececimm bayağ döktürdü dün hiç oturmadı gizem :) ee sonundada tophanaye gidiceklerdi, anlicağın o 1 2 saat daha uyur :))) resimler benim fotonun flşahı iyi değil die cengizin makinede o atıcak bana ayrıca videolarda var gizemin döktürürken :))

pufff yaa
dün mesaj atmış sanırım gizem bana ama gelmedi o yüzden göremedim
sabahtan beride kalksın diye bekliyom ya

aslıııı geldiii hoş geldii sefa getirdii :) ece varya bu aslı çok şeker çok güleç yüzlüüüü ayrıcaaa pat diye masalarına oturdum ben onların kız şaşkınlığa uğradı :))

canım benim aslım öyledir ya
ama en çok yasinin cengize darısı başınıza demesi hoşuma gitti :lepi:

sorma ecem yaaa :) ama napsın yasin eniştem bilmiyodukiii içine doğdu herhaldee enişte beyin :)) ama cengizin bakışları görücektin nişan boyunca sürekli beni süzdü kendimizi biribirimize bakarke yakaladı çoğu zaman :)) güzel geçti yaa cengizle çok eğlendik dün akşam kalk oynasana diyip durdu dün bana :))

gizem hemen alsın cd ye de yollasın bana rahat rahat iziliyim olmıcak başka türlü

selam!
gamzecim sen nişandaydın günlüğünde okumuştum gideceğini.
nişan kıyafetiyle fotorafı varsa koyar mısın sipoşun çok merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…