Sipaydi ye Yardım lütfen

ece canım sana iki tane mesaj attım ama üzüldüm gelmemis suan hakanlardayım resimlerde büyük ihtimalle pazartesi eklerim ama herseyiyle mükemmeldi.

gamze canım geldiğin için çok tesekkür ederim resimleri bana özelden mail atabilirmisin cengizlede tanısmıs oldum.

aslı canım sana da çok tesekkür ederim sonunda hakanla yasinide tanıstırmıs olduk :jeyyar::teytey:

oyyy sen dinlendinde geldinde yazıyormusun kuğum beninn :))) canım cengiz bugün çalıştı ve eve geleemedi henüz.. ben resim ve videoları alınca atıcam sana...

NİŞANIMIZ mükememel hatta daha da ötesinde geçti inanin tüm aksilikleri bugün unuttum bile sanki hiç yaşamadım delikafadulden

Cuma sabah 9 da giydim nişanlığımı gece 3 te çıkardım öyle keyifli bi gün geçirdim ki size anlatmakla inanın bitmez dış çekimlerimizi de yaptık ulus parkı,gülhane,pierloti,birazda ful tur sonra bizim evimize geldik ama akşam 5 oldu tabi bu arada toplamda 510 resmimiz var hepsini ekleyemesemde face ekledim çoğunu kk dakiler içinde buraya ufaktan özel album yaparım şutarafagitti

anlatmakla inanın bitmez yaşamak lazım keşke bitmeseydi dedim ama iyiki de bitmiş Hakanla evlenmek için şimdi gün saymaya başlıcaz tabi önce günümüzün belli olması lazım vereliniortak

ECE kuzum malum hiç oturmadım ama bi anda bi oturdum masamızın yanında bir çiçek ama inan aklıma gelmedin bakalım derken beni öyle mutlu ettinki anlatamam msj ile resmi yolladım ama gelmemiş kısmet

ASLI canım sizin gelmenize de çok sevindim hatta hakan dedi vefalı arkadaşlar bigün yasin ben aslı bişeyler yapalım dedi aklında olsun canım çok sevin inan gördüğüme

GAMZE enişte adayı ile geldin kapattın kısmetlerini napalım sempatiksalakcinni iyiki geldin ama canım alkisalkisalkis artık istediğin zaman bahsettiğim kişi ile tanıştırabilirim hihoyyyt

SİZİ SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ ECEYİ DE NİŞANLAYALIM GEÇELİM DEDİKODULARA SONRA DÜĞÜNE delikafaduldendelikafadulden

günaydın canım benim opuyorumnanaktan

face te bi prenses gördüm ona bakıp geliyorum ben

canım benim o günün harika geçmesine çokk sevindim
resimlerini de gördüm geç oldu biraz ama olsun gördüm ya o bana yeter
mesajın turkcel yüzünden glemdi ne yazık ki
sinir oldum :kızgın: neyse

fırsat bulduğunda resimlerini mail olarak yolla bana bekliyorum bak
her anı sizinle yaşamak istiyorum
:kedi: umarım beğenmişsindir çiçeği de

çok moralim bozuldu ya frigo varya onun babası vefat etmiş
daha geçen sene annesini kaybetmişti şimdi de babasını rabbim sabır versin

Ece kuzum teşekkür ederim mükemmel bi an gerçekten inan bugünnde yaşadklarını düşünme bile.. tadını çıkart boşwer
Frigo için çok üzüldüm Allah sabır versin :Saruboceq:

umarım öyle olur canım ya
o kadar gerginim ki anlatamam

cumartesi günü iboyla rutin kavgamızı yaptık
sonrada çarşıya gitti ayakkabı gömlek aldık

Günaydın kızlar........... Ben face açıp resimlere bakıcam gelcem.
Speedy herşey çok güzeldi ama fazla kalamadık canım kusura bakma lütfen =(
Yasin vardiyeli çalışıyo ya cuma gününe gececi yazmışlar. =(
Çok güzeldiniz ikinizde maşallahhhhhhhhhhhhhh :nazar:
herşeyde çok güzeldi. mükemmeldi. Hakan eniştenin dediği gibi ayarlayalım canım bi gün bişiler içelim.
Şu resimlere bakıp döncem çatlıcam =)

Ece biliyorsun bizimde son 2 gün artık son dakikar hala tartışma ama inan bitiyor şimdi diyorum ne salakmışım bırak nasıl olursa olsun ama olsun yeterki :jeyyar: Hala içimde büyük mutlulukj var çok şükür.:nazar:

Aslıcımm canım benim sen ayarla yasinin iş durumuna göre gelmeniz bizim için yeterliydi canım sağol

doğrudur canım zaten önemsemiyorum bende artık :jeyyar:
eee şimdi uzunn uzun anlat bakalım neler yaptın o gün
heycan durumun nasıldı

doğrudur canım zaten önemsemiyorum bende artık :jeyyar:
eee şimdi uzunn uzun anlat bakalım neler yaptın o gün
heycan durumun nasıldı

Heycan inanılmazdı tatlı heycan ama
Tabi zaman geldi ve salona çıkma kısmı geldi ya bi çıktım herkez ağlıyor slayttan yerimseniben
sonra dans falan mükemmeldi döndükçe insanları görüyorum falan mükemmel keyfli hihoyyyt

hahha tamamdır
girişe asılan resminiz çok güzel olmuş

kızlar anlattı o gün bi gelin varmış hiç oturmamış hepp oynamış
kaşıkları da almış eline bi ara :lepi:

X