Sipaydi ye Yardım lütfen

hoppalaa
nişan öncesi gerginliktendir ya
sıkma sen canını
son 4 be canım
bak o kadar zaman var falan derken
son haftaya son günlere geldin

Kızlar o gün sabahtan yasin annemle beni aldı kuaföre bıraktı. Sonra kendisi gitti pasta kurabiye işini halletti. sonra benim saç baş olunca aradı geldi. kendi de giyindi etti. Sonra hilton otele gittik. resimlerimizi çekindik. 3 saati geçti çekimler. 80 tane resim çekildik. ıçinden 20 tanesini seçtik. Sonra işte otelden pastayı aldık. Derneğe götürdük iki arkadaşla. Sonra yasinin babasının mezarlığına gittik. Ondan sonra ben Yasinlere gittim. Sanırım kuaförde klima çarptı. Gözümünü önü karardı. Burnum tıkandı. Yani çok fena oldum. Belki açlıkttandır dedik. Hiç bişi yemedim sabahtan akşam 5 e kadar. Yasin hemen gitti yicek bişiler aldı. Sonra Yasinlere gittik işte. Ben direk mutfağa daldım elimdeki yemeklerle. Kusura bakmayın çok açım yemek yicem hoşgeldiniz falan dedim =) Şaşkın bakışlar içinde yemeğimi yedim. Hani gelin almaya geliceklerdi beni görünce şaşırdı herkes =) Sonra işte konvoy olduk bizim eve geldik annemleri falan aldık gittik. Çok güzeldi oraya kadar herşey. Fakat salonda yönlendiren kimse yoktu bizi. Bizim planladığımız gibide olmadı hiç bişey. En azından benim. Nerdeyse bir saat salonda öle gelenlere hoşgeldiniz falan sürdü müziksiz. sonra müzik çaldık oynamaya başladım ama dvd de sorun vardı. Tam fitil oldum. suratım asıldı. Gizem bilir anlamıştır. Dans edicez yine müzik piç oldu. Pastayı ankara havasında kestik. Neyse bütün bu olanlara rağmen benim nişanımdı ve güzeldi :asigim:

ben konuşayım o zaman
dün ibo berke ben gezmeye çıktık
pasta yaptırmaktan vazgeçtik ne yazık ki
küçücük pastalara dünya para istiyolar
bizde kesmicez pasta falan
kuru pasta yaptırıyoruz tatlı ve tuzlu

sonra ilk dansımızı burcu güneş selami şahin de edicez :asigim:

biz iboyla ayrılmadan önce yani 2 sene önce ilanı aşkı dinletirdi hep bana
dünde bizim şarkımızı da çaldıralım dedi
ben unutmuştum o hatırlattı çok duygulandım
piyaniste vericem o şarkıyı da burcu güneşten sonra
onu çaldırcam aşkım için

aslı ankara havasında kestiniz demek o da güzel
ve değişik olmuştur

speedyim ibo ilanı aşkı düğünde çaldıralım dedi o yüzden ilk şarkı olarak onu seçmedik

Bizimde öyle hakan bana mustafa ceceli de evlenme teklifi etmişti ama istemedik nişanda
Kısmetse bu sinirle düğünü görürsek ozaman olacak.

:teselli: canım sıkma canını diyorum ama
kendini harap ediyosun başka bişey değil
kızdıkça cildinin parlaklığı gidicek çirkin gelin olcaksın bak

Evet canım inşallah yokum aksilik olmazsa gerçi imzalattım ben iznimi patrona.. Pazartesi günü başlıyorum işe...

3 aydan başladık saymaya bitiyor..

yaw tek nişan günü bile evde olsan yeter bence
bakalım benim nasıl olucak yaw
son 15 :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…