Sipaydi ye Yardım lütfen

Kızlar bende bişi sorcam size. Şimdi istemeye geldiklerinde yüzük takılmıcak. Biz pasta yaptırıyoruz. Pastayı resimli yaptırıp yasinle ortadamı kessek. Yoksa mutfakta kesipmi servis yapsak. Karar veremiyorum.

Biz isteme de pasta yapmadık eee sadece evde bişeyler yaptık sanırım 5 çeşitti.
Söz de pasta oldu orta da oldu ve kalpliydi olumunekankayizsmile

anladım canım ama harika yapmışlar hiç farklı durmuyor

aslım bence beraber kesin ilk lokmaları da birbirinize yedirin

eee altın alacaktın daha ucuzu da zor lmaz:
Güle Güle kullanın canım eminim çok güzeldir kaydirigubbakcemile3

Canım benim Teşekkür Eder,m bu arada hakanınkisi gümüş lülülülülülü

evet çok güzel benim için hiç bir altınla paha biçilemez

o kaydirigubbakcemile3 smiley ine bir anlam veremedim?

elbette imkan varsa yasinle kesmek daha anlamlı ve güzel olur adaşım

Kızlar düşününce utanıyorum ya. Evin içinde bütün büyükler olucak =)) Bende beraber kesmek istiyodum da. Hani bu isteme ya şimdi o yüzden de kararsız kaldım. Ama en iyisi beraber keselim ya bikere olcak =)

evet çok güzel benim için hiç bir altınla paha biçilemez

o kaydirigubbakcemile3 smiley ine bir anlam veremedim?

Güle Güle kullan akannehirakannehirakannehir
en çok kullandığım smilelerden birisidir kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

Güle güle kullan speedy.

ŞenizŞenizaklinialirimsmile

aynen canım benim hiç farkı yok ohaoldumsmileohaoldumsmilekaydirigubbakcemile3

adaşım , neden utanıyorsun ki nişanda ne yapacaksın o zaman? olurmu hiç öyle şey sen en büyük cesareti gösterip ailenin karşına çıkartmışsın o insanı neden ayıp olsun büyüklere falan

adaşım , neden utanıyorsun ki nişanda ne yapacaksın o zaman? olurmu hiç öyle şey sen en büyük cesareti gösterip ailenin karşına çıkartmışsın o insanı neden ayıp olsun büyüklere falan

Nişanda çok kalabalıkk olucak zaten =)) Ay ne bilim heycan yaptım ya =))
Bide bu isteme diye. Gerçi kayınvalidem söz diyo. Biz isticez sizde söz vericeksiniz söz oluyo diyo. Yüzük takmıcaz ya ondan tereddüt ediyorum. Hani yüzük taksak peşine pastayı keseriz. Şimdi kavelerden sonra bizimkiler verdik deyince Pastayı getirip kesicez ozaman. =)

ya nişan tarihiniz bile belli evet senin sözünü almaya gelmiş oluyolar neden ayıp olsunki annene falan danıştnmı o ne diyo bu işe

aslım bence seninde tam olarak içine sinmiyor bu olay
bence sen yasini mutfağa çağır yine ikiniz kesin ama kimse görmesin birisi de resim çeker kaydirigubbakcemile3

sorma yaa 2 gün sonra 1,5 ay kalmış olucak
çok çabuk geçiyo zaman

naan bu kezde seninle cetvel aynı olmuş baksana uğur böcekleri bilem aynı aklinialirimsmile
Geçsin geçsin offf senin nişanlığını merak ediyorum ben yaw zemuszemuszemuszemus
Sakın son güne bırakma alma işini belki aksilik çıkar son dakika golü olmasın kaydirigubbakcemile3

haah evt ya aynı zevklerimiz görüyo musun
ne son zamanı ya bi aksilik olmazsa mayıs 15 te alıyoruz nişanlığı yani 1 ay önce nişandan
yenisini bile dikilir o sürede bi aksilik olursa
ki umarım olmazz

haah evt ya aynı zevklerimiz görüyo musun
ne son zamanı ya bi aksilik olmazsa mayıs 15 te alıyoruz nişanlığı yani 1 ay önce nişandan
yenisini bile dikilir o sürede bi aksilik olursa
ki umarım olmazz

Aynen artık sıkıntı da saçma sapan cetveller yapıyorum aklinialirimsmile
1 ay önce çok iyi bize de pazar günü gelcekler ya işte bu akşam temizlik yaparım hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…