Sipaydi ye Yardım lütfen

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 18.04.2010 Pazar Clementine212 - SON 1 GÜN :teytey:
:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:

kızlar isteme oldu, çiçeğim, çikolatam nefisti. ekliycem yarın fırsat bulunca fotoları. babam "biz de sizi görelim" dedi, kayseri'ye gittik, bizi misafir ettiler. alyanslar alındı, alışverişler yapıldı, sandığım bile alındı. nişan takılarımı seçtim, m. kayınvalidem her istediğimi aldı kızlar, hatta çoğu zaman şunu da bunu da al dedi.
biz de sözlüme alyansını, gömlek ve kravatını, iç çamaşırı, çorap ve pijama takımlarını aldık. onların aldıklarını orda bıraktık, bizimkileri getirdik. eve bu sabah döndük. pazar günü bi tanıdığımız gelicek yardıma bohça haline getiricez. foto çekip ekliycem yine. nişan salı günü sipaydim, bu tarih son :))) babamın nazı niyazı çok oldu, böyle uygun görüldü.
hala çooook heyecanlıyım.

Hayırlı olsun clementincim benim nişanım geçen hafta pazar günü oldu herşey çok güzeldi alyansıma alışmaya çalışıyorum:)) darısı başınaaa:)

Hayırlı olsun clementincim benim nişanım geçen hafta pazar günü oldu herşey çok güzeldi alyansıma alışmaya çalışıyorum:)) darısı başınaaa:)

amin canımmm, ben de alyansımı öyle beğenerek aldım ki; takmak için sabırsızlanıyorum. salı gelse de, taksam :))))

seni de tebrik ederim, allah tamamına erdirsin. :1hug:

clemente hayırlı olsun canım opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
çiçek ve çikolatam, çikolatanın yakın resimlerini ekleyemedim, büyük kaldı dosya.

Eklentiler

• $SDC10819.jpg
    11 KB · Görüntüleme: 38
  • $SDC10821.jpg
    14,9 KB · Görüntüleme: 23
  • $SDC10824.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 28
ayyy bugün de kimsecikler yok. bugün çok iş halletmem gerek kızlar.

kuaför ve fotoğrafçı randevusu alınacak. bohça için tül, boncuk, kurdele alınacak. makas alınacak. süslemeler yarın yapılacak. kayınvalideme hırka, atlet (kilot almaya utanıyorum ya :), çorap alınacak. pasta siparişi verilecek.

bir de ipekyol'dan bir elbise almıştı k.validem bana, günlük giymem için. askıları kısaltılacaktı, terzi ters dikmiş askının birini, onu düzelttiricem. offf!

çok güzelmiş clementine.
salı nişan var demek.
heyecan doruktadır şimdi.
ama sakin ol herşey hallolur.

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey: 18.04.2010 Pazar Clementine212 - BÜYÜK GÜN BUGÜN :teytey:
:teytey: 08.05.2010 Cumartesi Aslihasan :teytey:
:teytey: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :teytey:
:teytey: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :teytey:
:teytey: 15.06.2010 Salı Ece :teytey:

Son düzenleme:
fotoğrafçı randevusunu aldım, kuaför de tamam; ama onu değiştirebilirim belki. ev nişanı olsa da porselen makyaj yaptırayım diyorum kızlar, neticede uzun abiye giyiyorum.

damat bohçası için parfüm aldım bugün öncekilere ek olarak, boyner'de indirim vardı. çorap almıştık; ama bir tane az geldi gözüme. 3 klasik çorap kiğılı'dan, 3 de spor çorabı aldım nike'dan.

kayınvalide bohçasına da pijama, iç çamaşırı, çorap aldım. annem de eşarp, havlu vs. almış bugün.

bohçayı süslemek için kurdele, boncuk vs aldım, 20 lira tuttu, öyle çok geldi ki gözüme :)))

yarın bohçaları yapıcaz. o da aradan çıksın bakalım.

bir de pasta işine baktım, 30 kişilik pasta şeker hamurundan olursa 150, normal olursa 90 liraymış. sevgilim ödeyecek; ama aradaki fark çok geldi bana. normalinden yaptırıcam sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…