Sipaydi ye Yardım lütfen

evet sipit geniş ya zaten vücuduma göre ayarlar model bu zaten mutlaka güsel durur ama nişanlımda pek sıcak bakmıo çok üzülmüştüm çünkü hatta nişanlanmaktan vazgeçmiştim az önce söyledim valla evlenmekten vazgeçersen kaçırırım diyo :KK70: üzülmiceksen cesaretin varsa ben senin istediğin herşeyi yaptırırm dio ay bilemedim şimdi neyse beklesin bakalım şu sınav bi geçsinde sağlam kafayla düşüneyim

Aslım hee olur kilomuz boyumuz uyuyo sanki :KK70:

evet sipit geniş ya zaten vücuduma göre ayarlar model bu zaten mutlaka güsel durur ama nişanlımda pek sıcak bakmıo çok üzülmüştüm çünkü hatta nişanlanmaktan vazgeçmiştim az önce söyledim valla evlenmekten vazgeçersen kaçırırım diyo :KK70: üzülmiceksen cesaretin varsa ben senin istediğin herşeyi yaptırırm dio ay bilemedim şimdi neyse beklesin bakalım şu sınav bi geçsinde sağlam kafayla düşüneyim

Aslım hee olur kilomuz boyumuz uyuyo sanki :KK70:

ahahah bısey olmaz daraltırız yada genısletırız kız :KK70::KK70:

Cnım yaw ben bakana kadar bitiyor sanırım
ama dün dinledim yaprak dökümündeki şarkı canım o ama kısa işte. o yüzden olmaz bana.

Gelinlik için de diktirmekse istediğüin bekleme derim sonra bitti al sonra düğün olur. Değiştirme fikrin kalmaz eee nişandaki sorundan sonra da harbi döversin bu kez.

Günaydın Kızlar
Dün akşam A101e gittik fırın için Borcam Tepsi aldım yeşil sonra dayıma gittik fırın gördüm ondan bahsemiştim. Yengemde benden habersiz yollamış dayımı aldırmış çok beğendim.

Misafir ol gel bana börekler yaparım sana.....

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 27.03.2010 Cumartesi Mayaiolp + SON 1 GÜN :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 11.04.2010 Pazar Laydy :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslhsnkyk :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 15.06.2010 Salı Ece :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 29.06.2010 Salı Hiloss :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 17.07.2010 Cumartesi Lirean :nazar::teytey:

napıyosunuz kızlar ben bugün biraz yopunum fırsat buldukça uğrarım yine

X