Sipaydi ye Yardım lütfen

Ya ne sıkması canım ya.
Hepimizin maddi açıdan sıkıntıları var şu dönemde. yok nişandı yok düğündü yok çeyizdi yok ev ihtiyaçlarıydı. Bende mesela maaşımı alınca büyük bir kısmını anneme veriyorum biriktirsin diye. ılk zamanlar eve tadilat yaptırdık şimdide çeyiz nişan harcamaları için. Bayadır kendime doğru düzgün bişey almıyorum. Ekstra harcamalar yaparken düşünüyorum. Ama bu zamanlarda geçicek merak etme sende )

spedının sozlusunun adı hakan yaLnız :)

çok zor hayat spedim ya hele şu zamanımızda bunca borcun içinde
seni o kadar iyi anlıyorumki ...

canım yaa tahmin edebiliyorum
zaten aldığımız ne kadar maaş o da gelmeden gidiyo ne yazık ki

Tabikide malesef öyle oluyoer işte :gitme:

hayata canım sence benim hiç yok mu masrafım hele şuadaki durumda istersen hiç söylemeyelim. günlük masraftan bahsetmiyorum. çünkü.
Olması gereken mecburi masraf
1 hafta içinde Elime 5000 YTL gececek ama 1 YTL bile cebime kalmayacak.yerimseniben

spedyimm allah yardımcın olsun kuzum yaaaa takmamaya çalış kuzum zamanla herşey yoluna girer bebğim bu devirde zaten insan borç yapmadan bişey bile alamyor halde nereyese e sizde nişan telaşı düğün telaşı derken böyle şeylerin olması normal bebğim üzme sen tatlı canını olumunekankayizsmile

Olucak Elbette ama ne biliyim bari ailemle uğraşmayım :gitme:

cnm oyle degıl malesef mecburı masraflar olarak düşünme sıze sormamın sebebı buydu zaten annemlere ev aldığımız ıcın ablamla ortak ev kredısı ödüyoruz artık dedemlerin evınden farklı bıryere gelsınler dıye ben ev kredısıne bıle tek başıma yetişemezken sizleri düşünemiyorum bile halinizi ama inan senın durumundan daha vahım bır haldeyım...mafoldumben

Birilerini Dövmek istiyorum :mymeka::mymeka:

Ödemeleri Hesaplama işte onlar sana karşılığında bişey verebiliyor.
Keşke 10 tane ev alsam da sonunda benim evim desem. yerimseniben
Herneyse Allah Kolaylık versin.
Çıktığım bu yolda da kesinlikle emin adımlarla ilerliyorm.
Allah isteyen Tüm Herkeze Daha iyileri ile nasip etsin inşallah :Saruboceq:

bende diyorum ki ya benim maaşıma 2 ay ellemeseler dünyayı alırım ama bişey diyemiyorum aldığımı komple eve veriyorum düşünün artık
hala daha da kenarda 1 kuruşum yok

hepinize günaydın kızlar..dün gece bi göz atmıştım yazdıklarınıza buluşmanın güzel geçmesine sevindim.hepiniz çok güzelsiniz kızlar... ben ded bugün kuaföre gidip kaşımı fln aldıracağım saçımın modeline kesin karar vericecz manikür yaptırcam oyy oy çok işim var.akşama da anneannem teyzem ve kuzenim gelecek bulgrstnadan onlara yemk hazırlıcaz acayip işim var yani.
dün çok stresliydim ya satjım vardı veletlerle uğraşmaktan kafam bi dünya oldu. ercanla da kavga ettik akşama kadar uyudum ben de
bu arada uzun zamandır açıklanması gereken sınavlarım vardı onlar açıklandı içim rahatladı.
benden havadisler bu kadar nişana 2 gün kala hepinize sevgiler selamlar

valla spedyimmmm sanırım bende seninle aynı durumdayım bu ay ın 15 de maaş aldım yok anneme ver yok su parası yok kredi kartı borcu yok kredi yok kuaför derken bugün sıfırı tükettim valla annem sabah evden çıkarken paran varsa ver dedi bende ona sende varsa bana biraz ver dedim guclubacismile eyvahedigeldismile

bende diyorum ki ya benim maaşıma 2 ay ellemeseler dünyayı alırım ama bişey diyemiyorum aldığımı komple eve veriyorum düşünün artık
hala daha da kenarda 1 kuruşum yok

ANLADIM CANIM hepimiz aynıyız işte Allah yardım etsin.

Canım Dün hiç Gelmedin bizde merak ettik seni
Şafak sayıyoruz Son 2 Gün hadi bakalım git bugün süslen.
Umarım herşey en güzel şekilde geçer canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

eeeee bende şimdi ev kredisini veremiycem mesela kalmıycak çünkü.
yada benim hiç bişey harcamam lazım. guclubacismileguclubacismile

valla işte herkesin hayatı bir şeklide zor işte ben dayıma araba aldırıcamda bitecek değil yaaa daha haziranda ev tutucam eşyalar alıcam sonrada para biriktirmeye başlicam gelecek senede bankadan kredi çekip ev almayı planlıyorum ohooooooooooooo daha çok işimiz var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…