Sipaydi ye Yardım lütfen

yaaa bakıcam gidip paso ama eğer bişi bulamazsam bu elbiseyi diktirebilirm gerçi aslımm hiç beğenmemeiş ama bakıjaz artık opuyorumnanaktan

aslıcım benim halam terzi abiyeleri falan çok güzel diker
bana dedi eğer içine sinen bişey bulamazsan ben dikerim ama biraz fazla gidip gelmen gerekir dedi
o yüzden bulamazsam ona diktircem

yaaa bakıcam gidip paso ama eğer bişi bulamazsam bu elbiseyi diktirebilirm gerçi aslımm hiç beğenmemeiş ama bakıjaz artık opuyorumnanaktan

canım benım sen beyendıysen karısamam tabı saygı duyarım ama ben acıksozlu olmayı tercıh ettım oncekı beyendgıın elbıse muhtesemdı bu ne bleym onun yannda gozume cok sade kalıyo ya yanı sıyahlı grılısı nasıl durur bılemıyorm ama ben modelı beyenmedm kuzum bence sen cık dolas carsı pazarı ıllakı bulrsn kuzum bunuda en az 100den asagı dıkmıycekler sen bulursn o fıyata elbıse ya

aslıcım benim halam terzi abiyeleri falan çok güzel diker
bana dedi eğer içine sinen bişey bulamazsan ben dikerim ama biraz fazla gidip gelmen gerekir dedi
o yüzden bulamazsam ona diktircem

canım benım walla halanın terzı olması buyuk sans artık son ıhtımal oyle yaparsın walla olsun gdıp gelmeye deger valla ıstedgn gıbı bısey oldktan snra

yani aslım ama ben yine de normal diktirmek istiyorum bakıcaz
halam bursada oturuyo bana 5 kere provaya gel dese 5 gün hem işmden olurum hemde 20 liradan 100 lira yol parası veririm yalnızca kafamçokkarıştı
ki zaten kumaşını falan kendimiz alıcaz en az 250-300 e mal olur 100 de yol parası
burda beğendiğimi alırım daha ucuza gelir bana

yani aslım ama ben yine de normal diktirmek istiyorum bakıcaz
halam bursada oturuyo bana 5 kere provaya gel dese 5 gün hem işmden olurum hemde 20 liradan 100 lira yol parası veririm yalnızca kafamçokkarıştı
ki zaten kumaşını falan kendimiz alıcaz en az 250-300 e mal olur 100 de yol parası
burda beğendiğimi alırım daha ucuza gelir bana

hmm anladım canım bak ben o açıdan düşünmemiştim :1closedeyes: haklsıınnn kaydirigubbakcemile5

canım senin yaptırdığın moda evi kadının işi o
yani yüzlerce gelinlik nişanlık dikmiş sonuçta
halam bugüne kadar benim bildiğim büyük birine hiç dikmedi
o yüzden daha mükemmel olsun diye daha çok prova isticek

nişan için saçıma karar verdim kızlar kuaförüm de kabul ederse bunu istiyorum ercanın söylediğine göre kadın da bana benziyormuş zaten :)
evalongoria.jpg

Sipaydi ye Yardımdaki Nişan Listemiz

:teytey::nazar: 27.03.2010 Cumartesi Mayaiolp-SON 4 GÜN :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 11.04.2010 Pazar Laydy :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 08.05.2010 Cumartesi Aslhsnkyk :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 21.05.2010 Cuma Pirlanta_a :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 04.06.2010 Cuma Speedy_Gonzales :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 24.06.2010 Perşembe Ece :nazar::teytey:
:teytey::nazar: 29.06.2010 Salı Hiloss :nazar::teytey:

X