Sipaydi ye Yardım lütfen

hmm anladım canım
örnek nasıl bulursun bilmiyorum ama
tam model bulupta git kuaföre

yok canım daha ayarlanmadı nısana 1 hafta kala gıdıcem 1 mayısta randevum var işte çağırcaklar arayıp
zaten hazır herseyı ıste sırt ve bel olcusu alıncak sadece :))
arkası dıkılcek kapancak o kdr :)

ecoşş paylaştğn ayakkabı çok güzelmşş..bn kına gecemde öle bşi dşünüyorm.kesnlkle krmızı ıstıyorm çnkü 90 tlde fena değl boshayallersmile

eeee Canım baksana Tabi bakarak model istiyorsan.
ama Kuaförüne güveniyorsan eğer hiç bakma ona bırak yapsın.
Ben öyle yapıcam bıraktım ona istediğimi geçen gittiğimde anlattım bi ünlüye yapmış hatta.
3 yıl önce bayılıyorum sana da yapalım falan dedi
eee makyaj zaten yengemde problemsiz olsun yeter Allahın izniyle .

Anladım Canım son 1 hafta da sıkışma bi de gerçi ozamana herşey bitmiş olacak.
Büstiyer olayını da konuşsaydın mesela bazı kıyafetlerde içinde olabiliyormuş.
Bu gittiğimde denedim ama öyle ise kayıyor. alttan kötü oluyor ayrı olmasını tavsiye ederim.

canım makyaj konusunda bizim orda pembe bakım diye bi yer var sadece makyaj yapıyorlar.. çokta güzel yapıyolar hakkını veriyolar yani :) saçımı yaptıracağım kuaförün yan tarafında.oraya yaptırmayı düşünüyorum ama mekan etiler olduğu için rahat 50 tl vardır... bakıcaz artık boshayallersmilesaç konusunda kuaföre çok güveniyorum ama yinede çok beyendiğim bi model olursa onu yaptırmak isterdim yani ama bulamıyorum kesinlikle bu diyeceğim bi model..

canım zaten hazır nişanlık kız kendisi o tarihte verdi randevuyu.sıkışcak olsa daha erkene alrdı.kaporanın alındığı kağıdada o şekilde yazdı 1inde randevu var ... 5inde teslim alıcam... nişana 3 gün kala düşün :) o gün izinli olucam zaten gider alırım nişanlığımı... hasanların orda ztn aşkımı görmekte bahanem oLur bide saçımı boyatmış olucam son 3 gün kalada aralara bi kaç balyaj attırcaktım gitmişken onuda hallederim :))) bazı kıyafetlerın ıcınde olma konusu hosuma gıtmıyo benımde.cunku bı avantajım olmıycak yanı ayrı olsunkı gelınlıktede gıyebıleyım onu.yoktu cnm bnm gıydıgımde bustıyer.yaparsada mecbur sonradan ekleyerek yapar.ona verecegım parayla ayrıyetten alırım nbb nın falan guzel oluyo bustıyerlerı.onlardan alırım kalıtelı bısey.dugunumdede kullanırım kına gecemdede nısanımdada
senın bustıyer olayını nasl ypcaklar cnm

ben yine de model araştırcam
yani bana bu tarz bişey yap dicem direk kendisine bırakmak istemiyorum
şimdi size 3 resim koyucam hepsini aynı kuaför yaptı ve siz nasıl yaparsanız deyince yaptığı model bu

bakınca söyleyin kaldırcam

Son düzenleme:
ece bu 3modeldeki saç modelide aynı değilmi zaten :bbo:
ben böyle istemem şahsen çünkü benim saçlarım zaten kıvırcık
geline bak kendisi düzeltip gelmiş derler walla

Modelere bak ozaman beğendiğini yaptır eeee makyaj için başka yere bak eğer çok pahalı diyorsan falan canım benim bütçene uygun bak altınızda araba olacak nasılsa.

Benim büstiyerim ayrı ve oradan hediye olarak normal fiyatları 50-60 90 değişiyor.
Bide eee devamlı üzerinde olucak ona göre tam beden al bide yarımları var sanırım sütyen biçiminde zaten nişanlıktaki yer yönlendirme yapar herhalde diye düşünüyorum yerimseniben
Bizimde mesela tek moda evi ama beden beden kutularda hazır var oradan satıyor.gelenleree bi daha dışarıdan almasın diye oraya var vardır belki vereliniortak

hehh işte aslım ondan ekledim bende zaten
bunların 3 üde benim yakın arkadaşım hepsi de burdaki en iyi kuaförden bitine gittiler
model yoktu yanlarında ama nasıl yakışırsa öyle bişey yap dediler ve bu çıktı ortaya ki
o resimdekilerden 2 tanesinin yediği içtiği ayrı gitmez

bende o kuföre gideceğim için yanımda model götürmem şarttt

Anladım canım benim öyle sorunum yok adamın en modeller yaptığını biliyorum.ç
ama böyle bişey olsa gözgöre göre de bana aklındakini yap demem yanw sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
Elinize alın model bence de öyle gidin ece.

Ben bi ara bizim etilerdeki bütün makyaj yapan yerlerden fiyat alayım :)
Büstiyeride nişan bohçasında aldırıcam zaten :jeyyar: :)

Model kıza gerçekten gitmiş ececim

Aynen git dolaş başka yerlerede bak etilerde öyle genelde fiyatlar.
Büstiyerde alınacaksa fazla bişey kalmıyor zaten .

bizde 17 Nisan da çıkıcaz bohça alışverişine o hafta olucak inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…