Sipaydi ye Yardım lütfen

günaydın kıslar!

Günaydın hoşgeldin melodi.

hepinize tekrardan günaydınlar olsun ecemciim pırlantacıım spdeyciim aslıcıım opuyorumnanaktan
pırlanta canım tabii beni ekleyebilirsin zuzum seçil bayraktar facebookum opuyorumnanaktan
ama ben pek giremiorum facebookuma ayda yılda bir giriyorum ama yinede sen ekle ben kabul ederim tatlım

tamam canım ekliyorum.

pırlantacım soyle soyısmını ekleyeyım senı :)
sende ekleyeblrsn aslıhan kayık :-)

Tamam aslı seni de speedy den bulurum ekliyorum şimdi zemuszemus

günaydın hanımlar. gerçi günaydın demek için baya geç ama olsun.yine size bi soru ile geldim.nişanda yüzükleri kim takar acep . kız tarafı ya da oğlan tarafı fark eder mi ya da genç yaşlı?

hahhaa hemşerim ben sözden önce böle bi konu açmıştım
hep kız tarafı dediler
ama ben emin olmadığım için patronumdan rica ettim
sonuçta ikimizinde patronu o
ama söz akşamı patron benim eniştemi gösterdi
o büyük o taksın dedi
bölece bizimtaraftan biri takmış oldu

günaydın hanımlar. gerçi günaydın demek için baya geç ama olsun.yine size bi soru ile geldim.nişanda yüzükleri kim takar acep . kız tarafı ya da oğlan tarafı fark eder mi ya da genç yaşlı?

Bende tam olarak bilmiyorum ama kız tarafından büyük diye duyuyorum genelde.
Fakat bizimkinde sözlümün dayısı takıcak nişan yüzüklerimizi. Veya dedemle dayısı çıkıcak. Dedem yüzük takıcak dayısı da kesicek kaydirigubbakcemile5

Sözde Erkek Tarafı Takar.
Nişanda Kız Tarafı takar.

Bizim Sözde benim dedem taktı nişan için konuşmadık ama yine bizden birisi olabilir :hulya:

teşekür ettim kızlar.halamın oğlu imam o yüzükler yakılmadan önce herkese dua ettirsin diye düşündüm nasıl olur sizce. o dua eder sonra farklı biri de yüzükleri takar

Canım ondan büyük biri var ise eğer o taksın derim.
duayı yine halanın oğlu yapsın ama yüzükleri başkası taksın.
MEsela Sözde en büyük benim dedemdi dedim olmaz onun için hem evde hemde yüzükler takılırken
Dedem öylece oturucak mesela beni babamdan istediler babam da direk

Burada babam varken bana söz düşmez dedi

biz de pek yaşlı kimse olmayacak o zaman duayı kuzenim yapar yüzükleri takacak kişiye de o zaman karar veririz.
bu arada 500. sayfaya ulaşmışız vayy be

biz de pek yaşlı kimse olmayacak o zaman duayı kuzenim yapar yüzükleri takacak kişiye de o zaman karar veririz.
bu arada 500. sayfaya ulaşmışız vayy be

olabilir gerçi bu benim fikrim canım sen ailenle nişanlına falan konuş laelaelaelaelae
Nice 500 lere eee ben evlenene kadar daha var laelaelaelaelaeeyvahedigeldismile

kızım bu site olduğu sürece bu topik devam ederrr
kına gecesi düğün hamiş kalma
bebiş büyütme

aranızda en önce nişanlanıp en önce evlenecek olan benim heralde önce beni emekli edersiniz topikten :eek:

bu topic aslında sadece bana özel :dilcikar::dilcikar:
sözde öyleydi ama sonra baktım hepimiz aynıyız ama ismini değiştiremedim
ilk sen gidiceksin ne güzel biz hemen hemen hepimiz 2011 geliniyiz laelaelaelaelae

bebiş büyütme

eeee canm benim bebişe katılamam belki ama diğerlerinde buradayım Şeniz

adaş geldı ekleme talebın kabl ettm
ne tatlı bseysn sen ya :KK70:

sağol canımcım valla o senin güzelliğinden :KK66:)

Sözde Erkek Tarafı Takar.
Nişanda Kız Tarafı takar.

Bizim Sözde benim dedem taktı nişan için konuşmadık ama yine bizden birisi olabilir :hulya:

Bizim söz nişan bir olcak bi onlardan bi bizden çıkarlar artık olmazsa kaydirigubbakcemile5

bebiş büyütme

bencede kaydirigubbakcemile3

X