Sipaydi ye Yardım lütfen

seçill araba güzel canım ya inş bu olur

o beğendiğin kıyafetin modeli güzel ama bence daha cıvıl cıvıl bi renkte yaptır sana daha bi yakışır

kız hilal yani okula ders dinlemek için giden kaç kişi vardır ki
bizim için okul birbirimizi gördüğümüz yerdi kaydirigubbakcemile3 her ne kadar şimdi konuşmasakta
o zamanlar aramızdan su sızmazdı hey gidi günler heeyyy

spedyim bide dün akşam oxxoda bu elbisenin aynısın gördüm alsammı acaba die düşünmekteyim
2350.jpg

ecemciim bende o elbiseyi kırmızı yaptırmayı düşünüyorum nasıl olur sence ?
spedyimm sen hangi resimleri editledin hangi renklermiş onlar bakiim ben göremedim tatlım bilmiyorumkismile

al kuzum ya giyersin ne güzel hem ucuzmuşda 20 tl benim bu oxxoda gördüüm
elbise bile 50 küsürdü fiyatı ayrıca o turuncu elbiseyede bittim vallahi o kırmızı olsa ne güzel olurdu yaffff
ecemciim haklısın valla bebğim o elbiseyi kesin kez kırmızı yaptırmayı düşünüyorum birde saçlarım sarıya
kırmızı çok yakışıyormuş bana herkes öyle söylüyor bayanssulusmile

speedy sakınn alma :eek:lmaz:
zaten sıkıntın var bu ara bide onu alırsan daha çok sıkılırsın
dolabında giymediğin bi sürü kıyafetin var zaten

bak spedyim dolabında ecemin dediği gibi giymediin bisürü elbisen varsa sakın alma ama eğer ihtiyacın varsa elbisen yoksa al derim zaten düğüne nişana zart purt para gidiyor herşeye zamanı gelir senin için 5 tl biledeğerli olur bi düşünm bence bunu paranı biriktir kuzum olumunekankayizsmile

speedy sakınn alma :eek:lmaz:
zaten sıkıntın var bu ara bide onu alırsan daha çok sıkılırsın
dolabında giymediğin bi sürü kıyafetin var zaten
bak spedyim dolabında ecemin dediği gibi giymediin bisürü elbisen varsa sakın alma ama eğer ihtiyacın varsa elbisen yoksa al derim zaten düğüne nişana zart purt para gidiyor herşeye zamanı gelir senin için 5 tl biledeğerli olur bi düşünm bence bunu paranı biriktir kuzum olumunekankayizsmile

Dolabımda var ama şu sıralar odamda da inşaat var resmen zemuszemus
O yüzden çok kötü dolabım yaew bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile
Almayım bence de elim açıldığında alırım ancak çünkü olumunekankayizsmile

bencede canım yani maaşını alınca git al veya biraz daha beklersin hem daha güze lbişi görürsün onu alırsın
odanda ne var ki :uhm:

bencede spedyyim en iisini yaparsın valla zaten fuzuli masrafa gerek bile yok bence zamanı gelince nasıl olsa elin bollaşır her gördüğünü alırsın benim gibi zemuszemus

bencede canım yani maaşını alınca git al veya biraz daha beklersin hem daha güze lbişi görürsün onu alırsın
odanda ne var ki :uhm:
bencede spedyyim en iisini yaparsın valla zaten fuzuli masrafa gerek bile yok bence zamanı gelince nasıl olsa elin bollaşır her gördüğünü alırsın benim gibi zemuszemus

Odamda ne yokki su alıyor diye tüm odam dağıldı.
cumartesi kapıya bakmaya gelecekler inşallah. yapılacak yerleri falan hep söktük.
Yine haftasonu geliyor yaw :dilcikar::dilcikar::dilcikar:
1 gün bize 1 gün hakanlara ohh bittti gitti günkötükedihüso

yaff haklısın sipdeyim tüm bi hafta haftasonunub beklioruz gelsin die haftasonu olunca da hemen zaman geçio benimde çok işim var bu haftasonu oooo kuaföre gidicem manikür pedikür ağda mağda yaptırıcam
saçımı boyatıp kestiricem araba bakmaya gidicem bide üstüne terziye gidip fiyat sorucam ohohhhooo baya işim var yahuuuu bilmiyorumkismile

bende cumartesi günü işten çıkar çıkmaz eve gidicem annemle ortalığı toparlıcaz bişiler yapıcaz pazar günü için
pazar günüde büyükk ihtimalle bayağı bi misafir gelicek

X