Sipaydi ye Yardım lütfen

ahh ahh bi belli olsa nişanlığım bende alıcam büstiyer hatta çamaşırcılar para kazansın 3 tane alrırm

ececiim eklediğin resimlerin hepsi birbirinden güzelll amannnnn allah ağız tadınızı bomasın kız
pırlantacıım ayakkabılraın bulunduğu sitehttp://www.zappos.com/rsvp-toni-white-satin?zlfid=111 tatlım bakabilirsin :asigim:
bu arad aslıcıım hoşgeldin kuzum

bu niaşnlanacak hatıunların hepsini yoldan çıakrdın speedy hepisi daha nişanlığını almadan iççamaşırı derdine düştü... hep sen kırmızı noktaya bağladın bunlarıııııııııı

kızlar yaaa hep yemekten bahsettiniz benimde canım içli köfteyle adana kebap istediiii cokacimcoook

oyyy oyyy oyyyyyyyy

ahh ahh bi belli olsa nişanlığım bende alıcam büstiyer hatta çamaşırcılar para kazansın 3 tane alrırm

oha kız napcan o kdrını kaydirigubbakcemile3

aslım rendeleyince daha iyi pşiyo ve suyunu daha bi salıyo
hatta evde varsa 1 tanede havuç rendele ben bayılıyorum valla

tamam canım oyle yaparm tşk ettm

ya seçiil ben şu içli köfteyi bi türlü sevemedim biliyo musun
kebapta pek yiyemiyorum
benim yediğim tek kırmızı et köfte o kadar

hoşbulduk ömür tanem.... :asigim: hasanımda bana öyle diyoda bende sana diyim dedm kuzuummmm kaydirigubbakcemile3

hahahah yok kız bu sefer büstiyer konusunu ben açtım spedicimin hiç bir suçu yok hahah donuzun başı benım hahah

kızlar yaaa hep yemekten bahsettiniz benimde canım içli köfteyle adana kebap istediiii cokacimcoook

oyyy oyyy oyyyyyyyy

o ne laaannnnn delikafadulden delikafadulden kuzummm yapılmazkı bu yaaaaaaa delikafadulden

aslımmmmmmmm bebğimmmm yerim seniiiii ece benim annem bi içli köfte yapar valla parmqaklqarını yersin ben hatta aslının nişanına ist.a giderken aslıma ve spedyime annemin yaptıı içli köfteden götürücem yesinler parmaklarını opuyorumnanaktan

canım benımmmm sen gelll senı yerım ben ıclı kofte nıyetıne :jeyyar:
ıclı kofte bahane sen sahanesin hayatm aklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

nişan bahane esas sen şahanesin fıstığım anneme dedim dün anne nişana ne götüriim dedim oda içli köfte yapiim götür dedi bizde bi yere gidilirken eli boş gidilmez bende olur dedim adanalı annem döktürücek yine opuyorumnanaktan

ahh ahh tabi siz yiyin içli köfteleri ben burda tek başıma aç bilaç otururum ne yapayım :umursamaz:

bebeğim sevsen sanada getiridim ist. bursa arası neki atlar düt dütüme gelirdim
ama sen içli köfte sevmiyomuşsun yafff boshayallersmile

ooyy balımmmmmmmm... benmde arkdsm malatyalı ... onun annesı cok guzel ıclı kofte yapıo ztn ben onun ıclı koftesınden dolayı sevmeye basladım ıclı kofteyı :)
valla şaka bı yana sen gelcen ya ben senn guzl yuzune bakmaktan elıne bakmamkı bosmu dolumu dıye haha hem annecıge zahmetler vermeyelm cnm bnm
kzum ya bu arada sen ıns kısmet olrda o gun otobusle deglde kendı arabanla gelırsen ben sn glene kdr duramam wlla noldu nasl gelıo acaba ıns sag salım gelır derdınden :) canm wlla dıkkatlı gel hee sen bna lazmsn... kuzumm sabahtan cık yola hee gunduz gozuylee

ahh ahh tabi siz yiyin içli köfteleri ben burda tek başıma aç bilaç otururum ne yapayım :umursamaz:

ah be kuzum bende aynı dertteyım valla ısyerı buz gıbı yemekler oglen buz gıbıydı sımdıde bardakta corba ıcıom walla napam hazır corbalar wrya bardakta onlrdan... ısınmak ıcın bska yol yok ah ah smdı senn rendelenms kabak kızartman olcaktı ah ahhh o zman ısınırdım ıste haha

hahhaaa ay aslım ya hiç gülesim yoktu hee
ama bardakta çorba iyi fikir hee bende alayım bari onlardan

seçilimm sen gel yeter
ama annenin yaptığı güzel bi tatlı varsa da getirevilirsin yani

hahhaaa ay aslım ya hiç gülesim yoktu hee
ama bardakta çorba iyi fikir hee bende alayım bari onlardan

seçilimm sen gel yeter
ama annenin yaptığı güzel bi tatlı varsa da getirevilirsin yani

:icecream: evet cnm cok lezzetli mesela knorr un bardak corbaları .. bıde bizim in var yenı cıkmıs...
knor un tarhana corbasını ıctım sımdı.. bayıldım resmen :1shok:

ayy aslıcıım benim yaa seni çok sefiorum tatlım benimmm zemuszemus
tabii canım bende sabah erkenden yola çıkıp öğleden sonra orada olmayı planlıyorum
gece felan asla çıkmam yola felan uğrşamam uykusuz kalamam sanırım
ayrıca korkuyorum ben gece yolculuğundan ecemciim tatlı getirmeyi bende isterim balım
ama gel görki tatlıda buradan oraya dayanmaz die düşündüm bebğim yaaa
olmazsa oraya gelince ben kendi ellerimle sana tatlı yaparım opuyorumnanaktan

canım benım bende senı cok sevıyorummm...
evet cnm kesnlkle gece yolculgu yok bak yasaklıom sna
ah be kuzum sbah erkenden kalkıp yola cıkman gerekcek
uykusuz uykusuz gelcen yanıma
sonra akşamda nişan
ah be meleğm walla zor olcak senn ıcn ya
kuşum bari bi önceki akşam bol bol yatta dinlen tmmmı...

ayy seçil o daha güzel olur gelirsin burda beraber yaparız
şaka bi yana senin gelmen yeterli biliyosun dimi

taamam aslımmm meleğimmmm öyle yaparım muhakakkk sabah 9 da çıksam bile yola
öğlen 1 de felan orada olurum canım sen merak etme ben sabahın 5 de 6.da felan
çıkıpta kendimi uykusuz bırakmam en azından 9 da felan çıkarım die düşünüorum
ya şu araba işini halletseydim valla çok rahatlicamda amaaaaaannnn :umursamaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…