Sipaydi ye Yardım lütfen

Günaydınlarrrrrrrrrrrr. Gününüz aydın olsun arkadaşlar. Nasılsınız. Özledim ya burayı sizleri =)) Speedy napmışsın ? günlerimi hesapladın. Anam anam anam... sayılı günler kalmış hepimize =))

sağolun seçil melodi
melodi ay benim bi sürü var zaten tekli farlarım artık koycak yer bulamıyorum
hiç bohçaya almıcam öle bişey kendiminkileri götürürüm yani ne olcak

rimelle eyeliner ı iyi bi marka alırım ya direk gözle ya korkarım ben gözüme bişi olur diye

seçilim arabanın özellikleri çok iyimiş
inşş alırsın yaa

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

hoşgeldin canım evet dedim yazıyım şafak kaç. sengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

Bide istanbulda olan arkadaşlar kesinlikle 1 gün ayarlayın mesela 15 YTL ürünler 5 YTL falan eminönünde biz öyle yapıcaz yengem götürücekk bizi bakıcam beğenicem.-tatlicadiarzu-
Loreal-Catrın Arley- Flormar ürünlerin hepside markalı şakkıdışakkıdı

sağol ecemciim canım benden sana tavsiye mutalak rimelini maxfactor dan al bence ben en azından 2 yıldır felan kullanıyorum acaip memnunum daha önce kirpiklerim daha kısaydı şimdi rimel sayesinde icene gürleşti ve uzadı sanırım...zemuszemus

İyiymiş. Gezmek lazım =))

ecem fazla olanları yolla yavrum bana. bayanssulusmile

spedy kıs sahte olmasın sakın! bilmiyorumkismile

seçil günaydın bebeğimn naber ayy süpermiş bu araba yawru ya o diğer arabayı niye beyenmednz cnm? bu hyundai getz ne kdr? bizdede hyundai accent varr geln ayakkabılarıda sahaneymıs tatlım

melodım walla evet anca yeter hazırlıklara her hfta bıseyımızı tamamlıyoruz ama gozume cok gelıo ıste :)

spedy kıs sahte olmasın sakın! bilmiyorumkismile

yok canım bildiğin markalı ürünler toptan satış yeri ama parakende de veriyor.
Benim yengem bayan kuaförü ya geçen sene gidip almıştık eee sahte olması mümkün değil.

Eminönünde tam olarak yeri nerde speedy ?

Kürkçü hanının içnde bi yerede eyvahedigeldismile

ya sorma aslım bizim 3 ay var işte 15 ine alınınca tam 3 ay kalmış olcak
yani 12 hafta yani 12 cumartesi
ve kafayı sıyırıyorum bu kadar zamanda ne yapabilirim diye

kızlar ya bana fikir verin bakalım
ben nişanda gelenlere hediye olarak bişey dağıtmak istiyorum
ne yapabiliriz
evde annemle hazırlıcaz çünkü
nasıl bişey yapılabilir yorumlarınızı bekliyorum

saol aslıcıım iim canım sen nasılsın bakiimmmmmm
yaaa o araba çin üretimi felan die dayım istemedi açıkçası
yarın bi gün bu araba elinde kalır felan idede benimle dalga geçtii lülülülülülü
araba pazarındad bu arabayı beğenince aklımıza biraz yattı açıkçası ya bakalım hayırlısı olsun..

Aman be canımmm ne dağıtacaksın bence uğraşma derim.
ama iilla dersen ece.
Pembe Kalpli çubuklar var onlardan al 50 tanesi 10 YTL falandır.
Toplamda kaç kişi olucakta

hım iyiymiş o zaman spedy. istanbula gelince adres belli oldu.

aslım sayma günleri canım. hem çabuk geçmesin sözlülüğün tadını çıkarın. ben 1 gün sözlü kalabildim. :roflol:
ilk gün söz yüzüğü takıldı,ertesi günde nişan yüzüğü. iki yüzüğü de birarada taktık hep. :1ninca:

canım bizim nikah olmıcak ya nikah şekeri de olmıcak o yüzden
bende onun yerine geçicek bişey istiyorum
250-300 tane yapılır yine en az
o dediklerin nasıl bişey resmi var mı ki bilmiyorumkismile

ecen burda görmüştüm. nişan için havlu hazırlıyorlar. beyaz havlulara renkli tülle süs yapıyorlar, kurdele bağlayıp isim yazıyorlar. ama tabi kaç kişiye hediye vereceksin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…