Sipaydi ye Yardım lütfen

Köşe takımı istemiyorum yani anlatmak istediğim delikafadulden
Bide spotçular çarşısı ne naan ist. yok ki modokoya falan mı diyorsun hihoyyyt
Açık renk ama ne biliyim yaw çok güzel baksana uyumlu bide kirli beyaz tonu güzle.
yada ben beyaz alırım zamanla kirli beyaz olarak kullanırım lülülülülülü

Baya rahatsız edicem seni merak etme çünkü Allah kısmet ederse benimde haziran gibi resmiyete dökülecek o zamana kadar buralardayımaklinialirimsmile
Gerçekten çok zevklisiniz kızlarvereliniortak

olsun canım bende bilmiyordum inan herşeyi buradan öğrendim.
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

bak beyazla ilgili fikrin güzel vereliniortak vereliniortak
köşe olmıcağını anladım nan bende mobilyacıyız heralde olsun o kdar

nasıl yok istanbulda bee spotçular çarşısı poli varya spotçular çarşısı sultanbeylide
sonra topkapıda timaş var oralara bak

Baya rahatsız edicem seni merak etme çünkü Allah kısmet ederse benimde haziran gibi resmiyete dökülecek o zamana kadar buralardayımaklinialirimsmile
Gerçekten çok zevklisiniz kızlarvereliniortak

evt bak speddy hakkaten bilmiyodu bişey ne giysem ne etsem
ne ikram etsem diye sordu durdu
saç modelini bile biz seçtik yani

Aynen canım bide evde köpek olucak
3 ayrı model de kullanırız biz ne güzel işte.
beyaz-kirli beyaz-direk siyahakannehirakannehir

bakıyorum canım tamamdır. aklinialirimsmile

şaka bi yana nişanda bence salık bırak saçlarını
sözde topluydu nişanda açık olur düğünde de toplatırsın :lepi:

yaw Hakan söz de de sanırım şimdi de hiç karışmıycak alyansa hep ben beğeniyorum
neden hiç ilgilenmiyor yaw.

canım sen yüzük bakan ne bileyim bohöaya ne koycaz diye düşünen kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaç erkek gördün ben hiç görmedim
onlar ilgilenmezki öyle şeylerle
biz yüzük almaya gittik annem vardı yanımızda birde onun yengesi
ya ben bakıyorum deniyorum onda tık yok
ya bari dene dedim
onda bile senin beğenmen önemli dedi ben veğendim baktı tamam dedi o da denedi oldu aldık çıktık :roflol: :roflol:

aynen bizimkiside öyle sen beğendikten sonra ne önemi var diyor.
Tamam öyle ama ne biliyim ben ona mesela 4*5 model gösterdim o içinden sadece bu hoş der.
Herşey için bu böyle mobilya+beyaz eşya da da sen beğen model bu de üzerined hallederiz diyoe aklinialirimsmile

lmaz: lmaz: lmaz:
ilk model aslında çok güzel ama nişan için bence basit kaçar birde çok uzun ya
çok çocuksu olur be

eeeee ozaman hangisi ama bende açık istiyorum akannehirakannehir

spedicim 3 modelde guzel ... en cok 2.sı hosuma gıdıo benım ama cıt cıt sart bunun ıcın tabıkı ama sac kayarmı aynen resmdekı gbı bırebır durarmı korkusu var bende bıde cıtcıta para vermek ıstemıyorum ztn dugn salonunun kuaforunu hıc gormeye bıle gıtmıcem ıstemıyorum orda yaptırmıcam etılerde tanıdgmz bırının kuaforune gıdıcem. bu 3.model cıtcıt olmasa bıle olabılır aslında ya.gayette hos aslında.sence benım elbıseme gıdermı bu saç?

birde canım önce kıyafeti al ona göre model seçmek daha kolay olur
veya üst kısmını nasıl alcan tuvaletin açık mı kapalı mı askılı mı straplez mi tek askılımı
boyundan bağlamalı mı

Canım senin saçına 3. saç gayet güzel olur emin ol geniş maşa yapar bol sprey bitti.
Bende 2. modeli beğendim durur benim saçımda kuaföre takacağı yerleri söylerim.
ee sözde koca topuz çıtçıtla yapıldı o kadar zıpladım bişey olmadı inşallah olmaz yine zemuszemus

speddy açık illa böle yandan falan toplu mu olcak ya

Canım model olarak net böyle yandan değilde düz maşa da istemem aklinialirimsmile

üstü straptez olacak Allahın izniyle gösterdiğim Resimdeki gibi opuyorumnanaktan

tmm cnm sorucam kuaforume tsk ettm :) snada 2.super olr :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…