Sinir bozucu

Gerçekleri görmeyip toplumun yönlendirmesine bayılıyoruz değil mi ? Oysa hemen yanı başımızda çıplaklıklar... Buna yukarıdaki fotografta örnek, Olimpiyat takımımızdaki devşirmelerde.

Olimpiyat kafilemizde başka ülkelerde doğmuş, Türkiye ile alakası olmayan onu da bırakın Türkçe bilmeyen 3-5 çapulcunun başarısızlığını şimdi Olimpiyat oyuncularımıza çıkartıyoruz. Bunları Türk yapanın hiç mi suçu yok ? Federasyonların ? Eksik alt yapının ? Almanya'da köylerde bile yüzme havuzları varken okullarda yüzme zorunlu iken Türkiye'de kaç kişi bu hakka sahip ? Başarısızlık o çocukların değil biraz şapkayı koyalım önümüze...

Konudan konuya atladım ama az konu değişsin istedim ...

ben sporla ilgilenmiyorum
hayırdır olimpiyatlarda ne oldu kazen?

nasılsın kazen abiii

Nasılsın canım?

iyiyim biraz depresifim. regl öncesi kötü oluyorum ben. bi ocak almıştım dügmesi bozuk çıkt iade edemicem diye korkmuştum. ama benim derdim neymiş ki..
carrie nin paylaştığı resimde dağıldım. ben böyle şeylere bakmıyorum pek aslında. gazetelerin bile magazin sayfalarına bakarım genelde nette. ama sabahları aldığım gazetedeki herşeyi görüyorum mecbur. yine de okumamaya çalışıyorum. belki bana kızarsınız ama çok kötü oluyorum inanın kii

sakın erteleme..ben 4 yıl erteledim ama korkulacak hiçbir şey yokmuş.bak 15 dk sonra dişçiye gidiyorum mesela :)

korkudan ziyade diş kaybetme korkusu kadesacım. bi kaç sayfa önce değinmiştim bu konuya. dişçi hatası yüzünden dişimi kaybettim ben

yalan değil çekiyorum daha ayın 15ine 5 gün var ve 5 lira kaldı cebimde

bide kocadan isteyememe gibi bi sorunum var
onunda sormama gibi bir huyu

benim de kart borcum var, eşim şimdi zamanı değil diyor. paso faiz biniyo üstüne. her ay minimum

keriştoooooo çatlayacam gız meraktan desene
benim halıları yıkamaya mı göndertecen
para olmayınca kirli kirli kaldılar yazık evde garip garip

Evet ya bende çok sinir oluyorum.. Kaç gündür sabah akşam olimpiyatları izliyorum, sürünüyoruz..

Bırak köylerde yüzme havuzunu, Türkiye de Özel okullarda okuyanlar dışında kaç tanesi havuz yüzü gördü acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…